بوت کمپ زبان تابستانه راد تایم - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم
📣 ثبت‌نام بوت‌کمپ‌های تابستان رادتایم شروع شد 📣 تخفیف خاص تابستونی رادتایم تابستان امسال یه پله بالاتر برو
📣 ثبت‌نام بوت‌کمپ‌های تابستان رادتایم شروع شد 📣 تخفیف خاص تابستونی رادتایم تابستان امسال یه پله بالاتر برو

بزرگ ترین تخفیف ۱۴۰۳

بوت کمپ تابستانه راد تایم کلاس های انگلیسی فوق فشرده کودکان نوجوانان و بزرگسالان

چرا بوت کمپ راد تایم

ارائه مدرک معتبر

دریافت گواهینامه فارغ التحصیلی معتبر آموزشگاه زبان راد تایم پس از پایان دوره . مدرک رادتایم در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته ارائه می شود.

اساتید موسسه زبان راد تایم

از امتیازات آموزشگاه راد تایم بهره گیری از اساتید دارای تحصیلات دانشگاهی و اساتید دارای مدارک بین المللی تدریس می باشد که این عامل می تواند حتی به تنهایی در تضمین کیفیت آموزشگاه نقش بسزایی را ایفا کند.

آموزش اصولی برپایه برترین منابع دنیا

نکته متمایز کننده موسسه زبان رادتایم، توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان در کلاس ها است. زیرا ما شرایط کاری و تحصیلی شما را با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، مدنظر قرار می دهیم.

متد آموزشی جذاب به سبک راد تایم

با فایل‌های مکمل و تمرین‌های متنوع در هر جلسه، زبان‌آموزان بارها و بارها مطالب آموزشی را مرور کرده و یادگیری‌شان ماندگار می‌شود.

آموزش زبان انگلیسی کودکان

موسسه زبان راد تایم با ارائه برنامه‌های متنوع آموزشی، فرصتی را برای کودکان در سنین 5 تا 12 سال فراهم کرده است تا با توجه به شرایط و برنامه خود، بهترین شیوه یادگیری زبان انگلیسی را انتخاب کنند.

آموزش زبان انگلیسی کودکان-min

آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

آموزش زبان انگلیسی نوجوانان-min

دوره های آموزش زبان انگلیسی نوجوانان در موسسه زبان های خارجی رادتایم مختص نوجوانان رده سنی ۱۳ تا ۱۶ سال با کتابهای Solutions (ویرایش سوم) در ۳۰ ترم از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان از سطح مقدماتی تا پیشرفته برگزار می گردد.

آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

دوره های آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در آموزشگاه زبان راد تایم به صورت کلاس های ترمیک عادی، ترمیک آخرهفته و پکیج فشرده وجود دارد. این دوره ها با استفاده از ویرایش سوم مجموعه کتابهای American English File از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان به عنوان کتابهای اصلی برگزار می شود.

آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

درخواست مشاوره رایگان

نظرات زبان آموزان درباره کلاس های آموزشگاه رادتایم

سوالات متداول کلاس های کودکان و نوجوانان

امتحانات بصورت شفاهی و کتبی برگزار می گردد. و شامل بخش‌های مرتبط با گرامر و لغت می باشد.و نیز شفاهی نیز توسط استاد دیگر و یا سوپروایزر گرفته میشود.

هیچ پاسخ واحدی برای این سوال وجود ندارد. برخی از کارشناسان معتقدند که شروع آموزش زبان انگلیسی از سن 3 سالگی مفید است، در حالی که برخی دیگر معتقدند که بهتر است تا زمانی که کودک به مدرسه می‌رود صبر کنید.

معمولاً در این کلاس‌ها، به هر چهار مهارت اصلی زبانی، یعنی خواندن، نوشتن، مکالمه و شنیدن، با استفاده از روش‌های مختلف آموزشی، آموزش داده می‌شود. البته، تمرکز اصلی در کلاس‌های زبان انگلیسی کودکان، معمولاً روی مهارت‌های گفتاری و شنیداری است.

تمامی اساتید در این دوره های آموزشی، خوشبختانه دارای سابق تدریس زبان بیش از ۳ سال هستند و کتاب ها را چندین بار تدریس کرده اند. بدین دلیل به نیاز دانشجویان در هر سطح اشراف کامل دارند.

اگر کودک شما از یادگیری آنلاین لذت می‌برد و می‌تواند به طور مستقل در کلاس‌ها شرکت کند، کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی می‌توانند گزینه مناسبی برای او باشند.

در پایان هر سطح مدرک پایان دوره آن سطح به دانشجویان اعطا خواهد شد. 

 

جهت ثبت نام و اطلاع دقیق از زمان بندی بهترین کلاس زبان برای کودکان در آموزشگاه زبان راد تایم با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید .

 

آزمون IELTS هیچ شرط سنی خاصی ندارد و افراد در هر سنی می توانند در آن شرکت کنند. با این حال، به طور کلی توصیه می شود که داوطلبان قبل از شرکت در این آزمون، سطح زبان انگلیسی خود را به حداقل نمره 6.5 در هر بخش برسانند.

 

یک روز در هفته:
این برنامه مناسب کودکانی است که زمان کمی دارند و یا امکان رفت و آمد برایشان محدود است. کلاس‌ها در 1 جلسه 120 دقیقه‌ای در روزهای پنجشنبه یا جمعه برگزار می‌شود و هر ترم 6 جلسه طول می‌کشد
مزایای دوره یک روز در هفته:
مناسب برای زبان‌آموزانی که فرصت کافی برای شرکت در دوره‌های ترمیک سفیر را ندارند.
مناسب برای زبان‌آموزان در فصل امتحان‌ها
فرصت کافی برای مطالعه و تمرین خارج از کلاس
ترمیک و فشرده (دو روز در هفته):
هر جلسه ۹۰ دقیقه است.
مزایا: مناسب برای کسانی که می‌خواهند در کنار تحصیل یا کار به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند.
برنامه‌ریزی منظم و مداوم
فرصت بیشتر برای تمرین و ثبت مطالب
فشرده:
در سه روز هفته (زوج یا فرد)

این کلاس ها در دو جلسه ۹۰ دقیقه‌ای برگزار می‌شود. در این شیوه، زبان‌آموز هر ترم را در سه هفته تمام می‌کند.
این دوره مناسب فصل تابستان و ایام تعطیلی مدارس است.
مزایا: مناسب برای کسانی که زمان کافی برای مطالعه خارج از کلاس دارند.
یادگیری زبان انگلیسی در مدت کوتاهی
قرار گرفتن بیشتر در معرض زبان انگلیسی
پیشرفت بیشتر نسبت به سایر کلاس‌ها