آموزش آنلاین زبان انگلیسی ، کلاس آنلاین زبان انگلیسی - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم

آموزش آنلاین زبان انگلیسی ، کلاس آنلاین زبان انگلیسی

4446 بازدید
آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی ، کلاس آنلاین زبان انگلیسی، برگزاری دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی یک راه حل بسیار مناسب و کارآمد برای بسیاری از افراد می باشد. این نوع آموزش مخصوصا برای آن هایی که نمی توانند در کلاس های حضوری زبان شرکت کنند خیلی مفید است. این افراد ممکن است به دلیل داشتن مشغله زیاد، دوری مسافت و یا شیفت کاری نتوانند از کلاس حضوری استفاده کنند. آموزش آنلاین زبان انگلیسی خصوصا از دوره پاندمی کرونا با پیشرفت های چشمگیری روبرو بوده و امروزه در گروه های سنی مختلف از کودکان تا بزرگسالان از آموزش آنلاین زبان انگلیسی استفاده می کنند.

آموزش زبان انگلیسی آنلاین

مدت زمان تخمینی مطالعه: 9 دقیقه

فهرست مطالب

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

چرا آموزش آنلاین زبان انگلیسی؟

موسسه زبان راد تایم  با اتخاذ شیوه های نوین آموزشی از جمله آمورش آنلاین و با برنامه ریزی درست و همچنین پیشرفته ترین امکانات سعی کرده تا از این منابع به بهترین وجه استفاده کرده و آنها را در اختیار فراگیران قرار داده و به ارتقای سطح علم ی آنها و جامعه کمک کنند. شیوه آموزش آنلاین در کشورهای توسعه یافته بیش از ده سال است که اجرا می شود.

با این حال هنوز عده زیادی وجود دارند که معتقدند شیوه آموزشی کلاس های حضوری موثرتر از اموزش آنلاین است. به این خاطر که در کلاس های حضوری تعاملات بهتری بین استاد و فراگیر برقرار می شود. همچنین این افراد عقیده دارند که امکان درک مطالب درسی بیشتر است. ما با بیان دلایل فراوانی نشان می دهیم که برخلاف باورهای موجود برگزاری کلاس های آنلاین از جهات مختلفی دارای مزیت های بسیاری است که کلاس های حضوری از آنها محرومند.

دوره های آموزش زبان انگلیسی آنلاین

زبان انگلیسی آنلاین بزرگسالان

دوره زبان انگلیسی آنلاین نوجوانان

زبان انگلیسی آنلاین کودکان

دوره آنلاین IELTS

دوره آنلاین زبان انگلیسی مکالمه محور

ویژگی دوره های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی

●مکالمه محور

●دوره های منعطف از نظر زمان و بودجه

●تعیین سطح رایگان

●برگزاری کلاس بصورت خصوصی / نیمه خصوصی

●پیشرفت سریع ( رسیدن به سطح پیشرفته تنها در 25 ترم یک ماه )

آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد رایگان

آموزش رایگان آنلاین زبان انگلیسی:  راد تایم به عنوان مرجعی کاملا تخصصی در آموزش آنلاین انگلیسی است . بنابراین تولید محتوای آموزشی رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی را برای آن دسته از زبان آموزانی که توان شرکت در دوره های آنلاین را به دلایل مالی و یا فنی ندارند ، یکی از دغدغه های ما بوده است . در این راستا تولید پادکست ها و کارتون های آموزشی رایگان را وبلاگ خود را در دستور خود قرارداده ایم .که زبان آموزان عزیز می توانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای و بصورت رایگان و آنلاین از آنها استفاده کنند .


آموزش آنلاین زبان انگلیسی ره آورد عصر جدید

اکنون ما در عصری زندگی می کنیم که به آن عصر اطلاعات و ارتباطات نام داده اند. به حق که شایسته این نامگذاری است. تکنولوژی های بسیار پیشرفته ای امروزه در قالب ابزارهایی چون کامپیوترها و گوشیهای هوشمند طراحی و بکار گرفته شده است. این گجت ها این امکان را برای همگان به وجود آورده که در هر کجا و هر زمانی بتوانیم به اطلاعات لازم دسترسی داشته باشیم و به سرعت آنها را با یکدیگر به اشتراک بگذاریم. محتواهای تولید شده در قالب های مختلف در تمام زمینه های علمی و کاربردی و بارگذاری اطلاعات متنوع بی شمار در سایت ها و فضاهای سایبری موجب شده تا انبوهی از اطلاعات در دسترس همگان قرار داشته باشد تا جایی که انسان امروزی گویی در زیر آوار حجم عظیمی از اطلاعات در حا ل له شدن و دست و پا زدن است. 

تدریس زبان انگلیسی آنلاین

تدریس زبان انگلیسی آنلاین، در این میان آنچه مسلم است این است که برخلاف گذشته های نه چندان دور دیگر نمی توان فقط با شیوه های آموزش سنتی به امر یادگیری پرداخت و باید شیوه های جدید آموزشی را نیز تجربه کرد. در گذشته پیدا کردن منابع علمی و مراکز آموزشی و معلم خوب و خبره بسیار سخت و محدود بود. اما اکنون به دلیل دسترسی همه به این منابع این مشکلات تا حد زیادی برطرف شده است. آنچه مشکل است این است که ما باید بتوانیم از میان انبوه اطلاعات موجود تنها در حوزه مورد نیازمان اطلاعات مفیدی را جمع آوری کرده و استفاده کنیم تا وقتمان بیهوده هدر نرفته و به نتایج دلخواه نیز برسیم. 

معرفی 6 اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی کودکان

کلاس آنلاین زبان

راد تایم بهترین روش آموزش آنلاین زبان است آن هم با استادی که خودتان انتخاب می‌کنید و در زمان و مکانی که برای‌تان مناسب است. آموزش آنلاین زبان به وسیله کلاس‌‌های تصویری و زنده، راهکاری‌ست که ما برای ساده‌سازی و اثرگذاری فرآیند یادگیری زبان ارائه کرده‌ایم. شما در راد تایم می‌توانید اساتید حرفه‌ای زبان از شهرهای مختلف ایران را مشاهده و براساس نیاز و سطح فعلی زبان‌تان، استاد مناسب خود را انتخاب کنید. در اولین قدم، جلسه‌ای آزمایشی و اولیه داشته باشید و ارتباطی رو در رو برای آموزش و تقویت مهارت‌های زبانی خود برقرار کنید. درست شبیه زمانی‌که سر کلاس درس حاضر می‌شوید!

آموزش آنلاین انگلیسی

کلاس آنلاین مکالمه زبان انگلیسی

کلاس‌های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی، کلاس‌هایی هستند که به زبان‌آموزان کمک می‌کنند تا مهارت مکالمه خود را در زبان انگلیسی بهبود بخشند.

کلاس‌های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی مزایای زیادی نسبت به کلاس‌های مکالمه زبان انگلیسی حضوری دارند. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • راحتی و انعطاف‌پذیری: کلاس‌های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی به زبان‌آموزان این امکان را می‌دهند که از هر مکانی و در هر زمان که بخواهند در کلاس‌ها شرکت کنند. این می‌تواند برای زبان‌آموزانی که مشغله‌های کاری یا خانوادگی دارند بسیار مفید باشد.
 • هزینه‌های کمتر: کلاس‌های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی معمولاً هزینه‌های کمتری نسبت به کلاس‌های مکالمه زبان انگلیسی حضوری دارند. این به دلیل صرفه‌جویی در هزینه‌های اجاره، تجهیزات و نیروی انسانی است.
 • دسترسی گسترده‌تر: کلاس‌های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی به زبان‌آموزان از سراسر جهان امکان یادگیری زبان را می‌دهند. این می‌تواند برای زبان‌آموزانی که در مناطق دورافتاده زندگی می‌کنند یا دسترسی به کلاس‌های مکالمه زبان انگلیسی حضوری ندارند بسیار مفید باشد.

آموزشگاه زبان انگلیسی آنلاین

چند نکته برای آموزش آنلاین انگلیسی

 • مقابل آینه با صدای بلند تمرین کنید (یا اینکه صدای خود را ضبط کنید تا به اشکالات خود پی ببرید)
 • در مواقع بیکاری، رانندگی و … ترانه های انگلیسی گوش کنید و تمرین کنید
 • اصطلاحات رایج زبان انگلیسی را یاد بگیرید
 • در شبکه های اجتماعی مثل reddit یا اینستاگرام با انگلیسی زبان ها چت کنید
 • سعی کنید هر چیزی را که می بینید به زبان انگلیسی بیان کنید
 • در وبسایت blogfa.com یک اکانت ایجاد کنید و یک وبلاگ انگلیسی زبان راه اندازی کنید
 • برای رسیدن به سطح متوسط زبان انگلیسی بسته به استعداد و زمانی که می گذارد حدود ۵ ماه طول می کشد تا به سطح متوسط برسید

بیشتر بخوانیدمزیت آموزش آنلاین زبان انگلیسی

در شیوه ی آموزش آنلاین بعنوان یکی از آسان ترین روش های یادگیری سطح آموزش و یادگیری زبان تا حد زیادی افزایش یافته و قابل ارتقا است. همچنین محدودیت های نظام آموزشی سنتی را ندارد.

در کلاسهای حضوری مشکلاتی وجود دارد که میتواند به امر یادگیری آسیب هایی را برساند و کیفیت یادگیری  را پایین بیاورد. به عنوان مثال در کلاس های حضوری لازم است که استاد و فراگیر در یک زمان خاص و در مکانی مشخص گرد هم آمده و با تمرکز بالایی در کلاس حاضر شوند تا بتوانند در آن زمان معین و محدود حداکثر بهره وری را از آموزش  و یادگیری زبان داشته باشند. یقینا همه ی ما این را تجربه کرده ایم که گاهی اوقات به دلیل خستگی و شرایط بد جسمی و روحی ممکن است نتوانیم حواس خود را کامل جمع کرده و روی موضوعات درسی تمرکز لازم را داشته باشیم. به این خاطر متوجه مطالب گفته شده در کلاس نشویم.

با ۶ آزمون آنلاین رایگان آیلتس آشناشو «رایگان»

مزیت اول

اینترنت و فضای مجازی به نوعی تمامی محدودیت های موجود را در زمینه آموزش بر طرف ساخته به طوری که فاصله های مکانی و محدودیت های زمانی دیگر نمی توانند مانع یادگیری زبان بشوند. همانطور که قبلا اشاره کردیم اگر بخواهیم مقایسه ای بین برگزاری کلاس ها به صورت حضوری و یا آنلاین داشته باشیم دلایل زیادی برای نشان دادن اینکه چرا باید از آموزش آنلاین استفاده کنیم می توانیم بیاوریم.

مزیت دوم

این نوع آموزش ( آنلاین ) سبب می شود که دانش آموزان احساس خودباوری و اعتماد به نفس بالاتری پیدا کنند و بدون مشکل خاصی حرف ها و احساسات خودشان را با اساتید و سایر اعضای گروه در میان بگذارند. چیزی که در کلاس های حضوری معمولا زبان آموزانی که نسبت به دیگران ضعیف تر هستند به دلیل خجالت و اعتماد به نفس پایین از آن خودداری می کنند.

مزیت سوم

در شیوه آموزشی آنلاین اساتید وقت بیشتری دارند تا به سوالات زبان آموزان پاسخ بدهند. همچنین در این نوع از شیوه ی آموزشی تنوع محتواهای درسی بسیار بیشتر از شیوه های سنتی آموزشی است. مطالب درسی که در فرمت های مختلفی مثل  پی دی اف، پاورپوینت، فایل های صوتی و ویدئویی وحود دارند. این قابلیت را نیز دارند که خیلی راحت تر و سریعتر به روزرسانی شوند و در اختیار زبان آموزان قرار بگیرند. زبان آموزان نیز این فرصت را دارند که با توجه به توانایی های خود از میان محتواهای درسی متنوع محتوای مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

مزیت چهارم

یکی دیگر از مزیت های مهم کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی قابلیت ضبط کلاس درس است. زبان آموزان در هنگام حضور در کلاس میتوانند هر قسمت از مطالب تدریس شده توسط استاد را ضبط کنند. این ضبط می توانند به دو صورت صوتی و با تصویری باشد. بدین شکل زبان آموزان می توانند در زمانی دیگر به تمرین مطالب آموزش داده شده بپردازند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

ویژگی های مهم آموزش آنلاین زبان انگلیسی

قابلیت دسترسی آسان

یکی از مهمترین ویژگیهای آموزش آنلاین این است که شما در هر زمان و مکانی میتوانید در کلاسها شرکت کنید. برای دسترسی به این کلاسها  فقط کافی است رایانه خود را روشن و به اینترنت متصل کنید. به همین سادگی بدون نصب نرم افزار خاصی وارد فضای آموزشی آنلاین می شوید.

برطرف شدن محدودیت های مکانی

برای حضور در کلاس های حضوری باید حتما در یک زمان و مکان مشخص بنام آموزشگاه حضور داشته باشیم. دوری مسافت های طولانی یکی از مشکلات بزرگ در این رابطه است. بیشتر اوقات متاسفانه زبان آموزان باید آن را تحمل کنند. این امر مستلزم صرف وقت و همچنین هزینه ی رفت و آمد می باشد. با به کار گیری روش آموزش زبان انگلیسی بصورت آنلاین این مشکلات به خودی خود حل می شود.

به علاوه می دانیم در کشور ما همه ی امکانات در همه نقاط کشور بطور یکسانی وجود ندارد. شهر ها و مناطق مختلفی وجود دارند که از امکانات و کیفیت آموزشی لازم برخوردار نیستند. در این میان افراد با استعداد بسیاری هستند که بدلیل عدم دسترسی به کلاسهای آموزشی با کیفیت از پیشرفت های لازم علمی باز می مانند. آموزش آنلاین  راه حل مناسبی برای برخورداری همه افراد جامعه در سراسر کشور به امکانات آموزشی است. بدین ترتیب عدالت آموزشی نیز برقرار می شود.

صرفه جویی در موارد گوناگون با آموزش آنلاین زبان انگلیسی

استفاده از آموزش آنلاین موجب کاهش رفت و آمد به آموزشگاه ها است. این مسئله باعث صرفه جویی در مصرف بنزین و سایر سوختهای فسیلی مخصوصا در تهران میشود. بنابراین میتوان گفت که شیوه آموزش آنلاین دوستدار محیط زیست  نیزاست. همچنین از جهات مختلفی موجب صرفه جویی در استفاده از منابع است.

یکی دیگر از مواردی که استفاده از شیوه آموزش آنلاین باعث صرفه جویی در آن می شود صرفه جویی در هدر رفت زمان زبان آموزان است. زمانی که در هنگام رفت و آمد به آموزشگاه  در راه  به هدر می رود.

شیوه های آموزش الکترونیک زبان انگلیسی در موسسه رادتایم

آمورش مجازی وآنلاین زبان انگلیسی موسسه رادتایم شیوه جدید و بسیار کارآمدی است که مزایای فراوانی داشته. می توان از آن با هدف جایگزین کردن آن به جای بخشی از آموزش های حضوری بهره برد. در رویکرد جدید آموزش آنلاین زبان انگلیسی تعاملات بیشتری می تواند بین استاد و زبان آموز در کلاس صورت میگیرد. در شیوه ی آموزش آنلاین زبان بعنوان یکی روش آسان یادگیری زبان، سطح آموزش و یادگیری با سرعت زیادی افزایش می یابد. همچنین محدودیت های نظام آموزشی سنتی را ندارد.

آموزشگاه زبان آنلاین

آموزشگاه‌ زبان آنلاین راد تایم ، موسسه آموزشی است که دوره‌های زبانی را به صورت آنلاین ارائه می‌دهند. این آموزشگاه‌ از طریق پلتفرم‌های آنلاین مانند Zoom یا Google Meet کلاس‌های خود را برگزار می‌کنند و از معلمان زبان باتجربه و آموزش‌دیده استفاده می‌کند.

آموزشگاه‌ زبان آنلاین راد تایم مزایای زیادی نسبت به آموزشگاه‌های زبان حضوری دارد. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • راحتی و انعطاف‌پذیری: آموزشگاه‌های زبان آنلاین به زبان‌آموزان این امکان را می‌دهند که از هر مکانی و در هر زمان که بخواهند در کلاس‌ها شرکت کنند. این می‌تواند برای زبان‌آموزانی که مشغله‌های کاری یا خانوادگی دارند بسیار مفید باشد.
 • هزینه‌های کمتر: آموزشگاه‌های زبان آنلاین معمولاً هزینه‌های کمتری نسبت به آموزشگاه‌های زبان حضوری دارند. این به دلیل صرفه‌جویی در هزینه‌های اجاره، تجهیزات و نیروی انسانی است.
 • دسترسی گسترده‌تر: آموزشگاه‌های زبان آنلاین به زبان‌آموزان از سراسر جهان امکان یادگیری زبان را می‌دهند. این می‌تواند برای زبان‌آموزانی که در مناطق دورافتاده زندگی می‌کنند یا دسترسی به آموزشگاه‌های زبان حضوری ندارند بسیار مفید باشد.

با این حال، آموزشگاه‌های زبان آنلاین نیز دارای برخی معایب هستند. از جمله این معایب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم تعامل اجتماعی: آموزشگاه‌های زبان آنلاین به زبان‌آموزان این امکان را نمی‌دهند تا با سایر زبان‌آموزان تعامل داشته باشند. این می‌تواند برای زبان‌آموزانی که به یادگیری زبان به صورت اجتماعی علاقه دارند دشوار باشد.
 • عدم دسترسی به امکانات فیزیکی: آموزشگاه‌های زبان آنلاین به زبان‌آموزان این امکان را نمی‌دهند تا از امکانات فیزیکی مانند کتابخانه، آزمایشگاه زبان و اتاق کنفرانس استفاده کنند. این می‌تواند برای زبان‌آموزانی که به این امکانات نیاز دارند دشوار باشد.

در نهایت، تصمیم‌گیری در مورد اینکه کدام نوع آموزشگاه زبان برای شما مناسب است به نیازها و ترجیحات فردی شما بستگی دارد. اگر به دنبال آموزشگاه زبانی هستید که راحت، مقرون‌به‌صرفه و در دسترس باشد، یک آموزشگاه زبان آنلاین می‌تواند یک گزینه عالی باشد. با این حال، اگر به دنبال آموزشگاه زبانی هستید که به شما امکان تعامل اجتماعی و دسترسی به امکانات فیزیکی را بدهد، یک آموزشگاه زبان حضوری ممکن است گزینه بهتری باشد.

چند نکته برای انتخاب یک آموزشگاه زبان آنلاین:

 • مطالعه نظرات سایر زبان‌آموزان: قبل از ثبت‌نام در یک آموزشگاه زبان آنلاین، نظرات سایر زبان‌آموزان را بخوانید. این می‌تواند به شما کمک کند تا در مورد کیفیت آموزش، معلمان و امکانات آموزشگاه اطلاعات کسب کنید.
 • بررسی برنامه‌های آموزشی: برنامه‌های آموزشی مختلف آموزشگاه‌های زبان آنلاین را بررسی کنید تا مطمئن شوید که برنامه‌ای که ارائه می‌دهند با نیازها و اهداف شما مطابقت دارد.
 • مقایسه قیمت‌ها: هزینه‌های آموزشگاه‌های زبان آنلاین را مقایسه کنید تا بهترین قیمت را پیدا کنید.
 • آزمایش رایگان: بسیاری از آموزشگاه‌های زبان آنلاین دوره‌های آزمایشی رایگان ارائه می‌دهند. این می‌تواند به شما کمک کند تا کیفیت آموزش و معلمان را قبل از ثبت‌نام در دوره‌های کامل ارزیابی کنید.

بیشتر بخوانیدبهترین معلم زبان انلاین

1 بررسی تحصیلات و تجربه معلم: اطمینان حاصل کنید که معلم مورد نظر دارای تحصیلات مناسب و تجربه کافی در آموزش زبان است.

2 تطبیق سبک آموزش: هر فرد دارای سبک یادگیری منحصر به فردی است، بنابراین معلمی که توانایی تطبیق با سبک شما را داشته باشد، بهترین انتخاب است.

3 بازخورد و نظرات دیگران: نظرات و بازخوردهای دیگران در مورد معلمان آنلاین می‌تواند راهنمایی خوبی باشد. چک کردن نظرات دیگران و ارتباط با دانش‌آموزان فعلی معلم مورد نظر ایده‌آل است.

4 آزمون رایگان: بسیاری از معلمان زبان آنلاین آزمون رایگان ارائه می‌دهند تا بتوانید با روش و سبک آموزشی آنها آشنا شوید.

پنج نکته برتر برای زبان آموزان آنلاین

 • برنامه را دنبال کنید.
 • تمرین کنید.
 • بازخورد داشته باشید.
 • یک دوره معتبر را دنبال کنید.
 • انگیزه خود را حفظ کنید.

1-  برنامه ای مشخص داشته باشید

دنبال کردن یک برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی این سردرگمی را از بین می برد که آیا در مسیر درستی هستید یا نه. علاوه بر این باعث می شود تمرکزتان روی موارد مهمتر حفظ شود.

2- تمرین کنید

تمرین زیاد بخش مهمی از یادگیری زبان انگلیسی است.

 • تمرین موثر یعنی حرکت در جهت اهداف. یعنی اینکه به برنامه پایبند باشید و به طور مستمر تمرین کنید به خصوص در قسمت ها و مهارت هایی که می خواهید آنها را تقویت کنید.
 • برای پیشرفت بهتر یادگیری خود را به کتاب محدود نکنید و حتما آموخته های خود را تمرین کنید.

3- بازخورد داشته باشید

همیشه به دنبال سوال و بازخوردهای سازنده باشید. هرگز آنقدر خجالتی نباشید که نتوانید درخواست کمک کنید.

 • بازخورد موثر کمک می کند تا بلافاصله بفهمید چه چیزی را خوب انجام می دهید و چه چیزی را باید تقویت کنید.
 • به شما نشان می دهد که دقیقا روی کدام قسمت ها باید کار کنید تا بهتر شوید و به اهداف خود برسید.

4- دوره بهترین کلاس آنلاین زبان انگلیسی را انتخاب کنید :

 • بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که یک دوره جامع و یکپارچه را دنبال کنید تا با قاعده و هدفمند یاد بگیرید.
 • مهمه که چیزهای درست را در زمان مناسب یاد بگیرید. با دنبال کردن یک دوره با برنامه ریزی دقیق می توانید انگلیسی را در شرایط واقعی تمرین کرده و میزان پیشرفت خود را ردیابی و ارزیابی کنید.

5- انگیزه آموزش آنلاین زبان

 • داشتن انگیزه باعث می شود تا اشتیاق برای مطالعه و یادگیری زبان بیشتر شود.
 • بیشتر تلاش خواهید کرد.
 • یکی از بهترین راه ها برای حفظ انگیزه این است که هدف نهایی خود را تجسم کنید و اینکه با دستیابی به آن چه حسی خواهد داشت.
 • وقتی بتوانید این احساسات مثبت را ایجاد کنید، انگیزه های لازم را به دست خواهید آورد.

کلاس آنلاین زبان انگلیسی

1 پیدا کردن یک معلم مناسب: انتخاب معلمی که تجربه کافی در تدریس زبان انگلیسی و استفاده از روش‌های آموزشی متنوع دارد، بسیار مهم است. همچنین، معلمی که به سبک یادگیری شما متناسب باشد را انتخاب کنید.

2 برنامه‌ریزی منظم: قرار دادن زمان‌های مشخص برای کلاس‌های آنلاین و پیروی از یک برنامه‌ریزی منظم می‌تواند به شما در یادگیری موثر کمک کند. تاکید و تعهد خود را به حضور در کلاس‌ها و انجام تکالیف داشته باشید.

3 ایجاد محیط یادگیری مناسب: در هنگام کلاس آنلاین، محیطی آرام و بدون مزاحمت فراهم کنید. اطمینان حاصل کنید که اتصال اینترنت شما استوار است و از هدفون یا هندزفری استفاده کنید تا کیفیت صدا را بهبود دهید.

4 مشارکت فعال: در کلاس‌های آنلاین، فعالیت فعال در بحث‌ها، تمرینات و تمرکز بر مکالمه از اهمیت بالایی برخوردارند. شرکت فعال در کلاس و پرسش سوال‌هایتان را فراموش نکنید.

5 منابع تکمیلی: علاوه بر کلاس‌های آنلاین، از منابع تکمیلی مثل کتاب‌ها، فیلم‌ها، پادکست‌ها و برنامه‌های آموزشی آنلاین نیز استفاده کنید. این منابع می‌توانند به تقویت مهارت‌های شنیداری، خوانداری و نوشتاری شما کمک کنند.

بهترین آموزشگاه زبان در چیتگر

ویژگی‌های کلاس زبان آنلاین

 • محتوای تعاملی دیجیتال
 • محتوای دیجیتال در جلسات آفلاین برای مرور و آمادگی بیشتر
 • آسودگی با تکنولوژی
 • یادگیری بی‌دغدغه زبان انگلیسی به کمک تکنولوژی در فضای امن
 • از مبتدی تا پیشرفته
 • امکان گذراندن تمام سطوح از مبتدی تا پیشرفته به صورت آنلاین
 • ارائه مدرک معتبر
 • امکان دریافت گواهینامه فارغ‌التحصیلی معتبر پس از هر دوره
 • یادگیری در همه‌جا
 • شرکت در کلاس‌ها از هر مکانی و دسترسی به تمامی منابع کلاس
 • جلسات آفلاین و آنلاین

کلاس آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان

1- دسترسی آسانتر: با آموزش آنلاین، کودکان به آموزش زبان انگلیسی در هر زمان و مکانی دسترسی دارند. برای کودکانی که در مناطق دورافتاده زندگی می کنند یا دسترسی به مراکز آموزشی مجازی ندارند، این گزینه می تواند بسیار کارآمد باشد.

2- کاهش هزینه ها: آموزش آنلاین معمولا هزینه کمتری نسبت به آموزش حضوری دارد و برای والدین می تواند گزینه ای پر از ارزش و اقتصادی باشد.

3- افزایش تمرکز: با آموزش آنلاین، کودکان می توانند در محیط آرام و خصوصی خودشان به تمرین زبان بپردازند و تمرکز بیشتری داشته باشند.

4- بازی های آموزشی: اکثر پلتفرم های آموزش آنلاین دارای بازی های آموزشی هستند که به کودکان کمک می کنند تا با انگلیسی در قالب بازی آشنا شوند و بدون تلاش زیادی یادگیری زبان را درک کنند.

5- ارتباط آسان با مربیان: در آموزش آنلاین، کودکان به راحتی می توانند با مربیان خود در تماس باشند و در صورت بروز مشکلات و یا پرسش هایی، به آسانی مشاوره و کمک بگیرند.

6- یادگیری با سرگرمی: در آموزش آنلاین، می توان از روش های جذاب و سرگرم کننده برای آموزش استفاده کرد که باعث می شود که کودکان علاقه مندتر به یادگیری زبان شوند و بدون خستگی بیشتری تمرین کنند.

کلاس آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان
کلاس آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

کلاس زبان انگلیسی آنلاین از مبتدی تا پیشرفته

فرقی نمی‌کند در چه سطحی هستید و هدف تحصیلی شما چیست، دوره‌ی متناسب با نیاز شما در میان تمامی دور‌ه‌های مجازی رادتایم برگزار می‌شود. کیفیت و ساعات تحصیلی دوره‌‌های مجازی تفاوتی با دوره‌ی حضوری ندارد و همچنین پس از پایان دوره با کسب نمره قبولی مدرک فارغ‌التحصیلی معتبر رادتایم را دریافت می‌کنید.

آموزش آنلاین زبان به کودکان، نوجوانان، و بزرگسالان

هیچ محدودیت سنی ای برای شرکت در کلاس های انلاین زبان راد تایم وجود ندارد. کلاس های آنلاین زبان انگلیسی راد تایم، برای همه کودکان، نوجوانان، و بزرگسالان مناسب است. راد تایم کلاس مکالمه زبان انگلیسی آنلاین، حتی برای کودکان هم دارد!

کلام آخر آموزش آنلاین زبان انگلیسی

یکی از ویژگی های مهم عصر تکنولوژی و ارتباطات، استفاده از خدمات اینترنت است. استفاده از این خدمات منجر به صرفه جویی در انرژی و زمان می شود. یکی از مثال های بارز این مهم، برگذاری کلاس ها و استفاده ار آموزش آنلاین زبان انگلیسی می باشد. دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی در موسسه زبان های خارجی راد تایم برای همه سنین به بهترین شکل ممکن برگذار میشود.

هم اکنون می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات مشاوره و تعیین سطح رایگان با موسسه زبان های خارجی رادتایم تماس بگیرید.

معلم زبان انلاین رایگان

 • معلم زبان انلاین رایگان: مطمئن شوید که معلمی را انتخاب می کنید که در زبانی که می خواهید یاد بگیرید مهارت داشته باشد.
 • سطح مهارت: اطمینان حاصل کنید که معلمی را انتخاب می کنید که سطح مهارت شما را متناسب با آن داشته باشد.
 • قیمت: هزینه های تدریس معلمان زبان آنلاین متفاوت است. مطمئن شوید که معلمی را انتخاب می کنید که قیمتی را که می توانید پرداخت کنید ارائه می دهد.
 • شخصیت: اطمینان حاصل کنید که معلمی را انتخاب می کنید که با شخصیت شما سازگار باشد. شما باید با معلم خود راحت باشید تا بتوانید یاد بگیرید.

در اینجا چند نکته برای بهره مندی بیشتر از معلم زبان انلاین رایگان وجود دارد:

 • هدف خود را مشخص کنید: قبل از شروع یادگیری زبان، هدف خود را مشخص کنید. آیا می خواهید زبان را برای سفر، کار یا مدرسه یاد بگیرید؟ داشتن هدف به شما کمک می کند تا تمرکز خود را حفظ کنید و انگیزه خود را بالا نگه دارید.
 • منظم باشید: یادگیری زبان زمان می برد. برای موفقیت، باید منظم باشید و به طور منظم تمرین کنید. سعی کنید حداقل چند بار در هفته به صورت آنلاین تمرین کنید.
 • از منابع مختلف استفاده کنید: از منابع مختلف برای یادگیری زبان استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا مطالب را بهتر درک کنید و مهارت های خود را در زمینه های مختلف بهبود ببخشید.
 • در معرض زبان باشید: هر چه بیشتر در معرض زبان باشید، سریعتر یاد خواهید گرفت. سعی کنید فیلم ها، تلویزیون، موسیقی و کتاب های زبانی را تماشا کنید، گوش دهید و بخوانید.
 • از اشتباهات خود نترسید: همه در هنگام یادگیری اشتباه می کنند. از اشتباهات خود نترسید و از آنها به عنوان فرصتی برای یادگیری استفاده کنید.معلم زبان انلاین رایگان

چطور در کلاس آموزش زبان انگلیسی آنلاین شرکت کنم ؟

انتخاب استاد

استاد زبان مورد نظرت رو از بین بهترین اساتید لینگوجو برای برگزاری کلاس، انتخاب کن

انتخاب روز و تاریخ

روز، تاریخ و ساعت جلساتی که انتخاب کردی رو مشخص کن، تا طبق زمان مقرر کلاست برگزار بشه

در کنار شماییم

به‌محض رزرو نهایی، کارشناسان آموزشی جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

هزینه کلاس آنلاین زبان

هزینه کلاس انلاین زبان ممکن است بسته به محتوای آموزشی، مدت زمان دوره، تعداد جلسات و تکنولوژی‌های استفاده شده، در مراکز آموزشی مختلف متفاوت باشد. برای مثال، هزینه کلاس آمادگی زبان آنلاین ممکن است از چند صد هزار تومان تا چند میلیون تومان و بیشتر نیز متغیر باشد.

سوالات متداول کلاس آنلاین زبان انگلیسی

کلاس های آنلاین زبان راد تایم ، مناسب چه کسانی است؟

کلاس های آنلاین زبان انگلیسی راد تایم ، به گونه ای است که تمامی گروه های سنی از کودکان تا بزرگسالان بتوانند با شرکت در این کلاس ها، زبان انگلیسی را از صفر تا صد آموزش ببینند.

منابع رایگان آموزش زبان انگلیسی برای آموزش زبان مناسب است ؟

بله، منابع معتبر و رایگانی وجود دارد که زبان آموزان برای آموزش زبان می توانند استفاده کنند .

کلاس مکالمه زبان انگلیسی آنلاین برای یادگیری زبان مناسب است ؟

بله یکی از روش های مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی دوره آموزش زبان انگلیسی بر پایه مکالمه زبان است .

آموزش زبان انگلیسی آنلاین هم نیازمند تعیین سطح است؟

برای شرکت در دوره‌های آموزش زبان موسسه راد تایم باید تعیین سطح شوید و می‌توانید به دو شکل حضوری (در یکی از شعب راد تایم-) و آنلاین (از طریق سایت راد تایم) این تعیین سطح را انجام دهید.

هزینه کلاس زبان آنلاین چگونه پرداخت می شود؟

پس از انتخاب استاد مورد نظر و انتخاب روز و ساعت کلاس، شما در جلسه آزمایشی با استاد خود که برای بیشتر اساتید راد تایم رایگان است، می‌توانید در مورد تعداد جلسات آینده، روز و ساعت کلاس صحبت کنید. پیشنهاد تیکا به شما برای بهره مندی از تخفیف، استفاده از امکان رزرو ترمی (16 جلسه)، 10 و یا 5 جلسه ای است. پس از انتخاب تاریخ اولین جلسه در تقویم استاد، از همان لحظه تا 4 ساعت پیش از شروع کلاس فرصت دارید تا از درگاه های پرداخت راد تایم هزینه کلاس خود را واریز کنید.

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی چه ویژگی های دارد

محتوای تعاملی دیجیتال
محتوای دیجیتال در جلسات آفلاین برای مرور و آمادگی بیشتر
آسودگی با تکنولوژی
یادگیری بی‌دغدغه زبان انگلیسی به کمک تکنولوژی در فضای امن
از مبتدی تا پیشرفته
امکان گذراندن تمام سطوح از مبتدی تا پیشرفته به صورت آنلاین
ارائه مدرک معتبر
امکان دریافت گواهینامه فارغ‌التحصیلی معتبر پس از هر دوره
یادگیری در همه‌جا
شرکت در کلاس‌ها از هر مکانی و دسترسی به تمامی منابع کلاس
جلسات آفلاین و آنلاین

5/5 - (35 امتیاز)
https://radtime.org/?p=1993
اشتراک گذاری:

نظرات

5 نظر در مورد آموزش آنلاین زبان انگلیسی ، کلاس آنلاین زبان انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. آموزش آنلاین زبان انگلیسی ، کلاس آنلاین زبان انگلیسی در راد تایم خیلی راحته . ممنون

 2. راد تایم یکی از بهترین کلاس زبان آنلاین درایران است . ممنون

برچسب ها: