تربیت مدرس (TTC)

878 بازدید
بهترین کلاس مکالمه و آیلتس آنلاین در آموزشگاه موسسه زبان در تهران انگلیسی فرانسه آلمانی ترکی استانبولی و آموزش تربیت مدرس TTC

در دنیای مدرن امروز نیاز به دانش زبان انگلیسی و استفاده از آن به روشهای گوناگون رو به افزایش است. به همین دلیل تقاضای یادگیری این زبان در بین افراد جامعه نیز رو به افزایش گذاشته. در نتیجه نیاز به اساتید متبحر آموزش زبان انگلیسی در کشورمان بیش از پیش احساس میشود. داشتن علم و دانش زبان برای تدریس امری واجب و ضروری است اما شرط کافی برای تدریس زبان نمی باشد. بسیارند افرادی که دانش علمی خوبی از زبان های خارجی دارند. با این حال، علم تدریس نیاموخته اند و دوره های تربیت مدرس که بصورت مخفف با نام TTC شناخته میشود را هم متاسفانه نگذرانذه اند. لازم به ذکر است تدریس حرفه ای و خوب امری اتفاقی نمی باشد. داشتن علم و همچنین کسب مهارت از مواردی است که مدرسین حرفه ای زبان را از هم تفکیک میکند.

تربیت مدرس TTC - آموزش تدریس زبان انگلیسی

TTC به سبک رادتایم

TTC مخفف عبارت (Teacher Training Course) به معنی دوره تربیت مدرس می باشد. این دوره ویژه علاقمندان به تدریس با معلومات انگلیسی در سطح پیشرفته (Advanced) میباشد. متقاضیان با شرکت در این دوره در کنار یادگیری نکات و اصول تدریس، با جدیدترین شیوه های رایج آموزشی در دنیا آشنا میشوند. این دوره ها علاوه بر آموزش تئوری های تدریس، شامل کارگاههای عملی و Observation بهترین اساتید موسسه نیز می باشد. علاقمندان می توانند با شرکت در آزمون ورودی و مصاحبه شفاهی در صورت احراز شرایط از نظر کادر علمی موسسه رادتایم در این دوره شرکت نموده. در انتهای دوره و در صورت موفقیت در آزمون های مربوطه مدرک معتبر تدریس (TTC) را دریافت نمایند. همچنین نفرات برتر دوره میتوانند در صورت تمایل در یکی از شعب موسسه رادتایم استخدام و به تدریس بپردازند.

تربیت مدرس TTC - آموزش تدریس زبان انگلیسی

اهداف و سرفصل های آموزشی دوره

  • آموزش مهمترین و کاربردی ترین مباحث تئوری آزمونهای ESOL و TKT
  • آموزش مبانی و تکنیک های عملی تدریس و شناختMethodology نوین تدریس
  • آموزش شیوه های مختلف تدریس و روشهای مدیریت و روانشناسی کلاس
  • آموزش استراتژی های لازم تدریس در کلاسهای شبیه سازی شده جهت کاهش استرس متقاضیان تدریس
  • براگزاری کارگاه های عملی تدریس با هدف ارائه Feedback به هر شرکت کننده
  • آشنایی با نحوه انتقال مطلب و نحوه مدیریت کلاس همرا با Teaching Practice های متعدد در طول دوره

نحوه برگزاری دوره های TTC در موسسه زبان رادتایم

زمانبندی و نحوه برگزاری دوره تربیت مدرس ( TTC ) در موسسه زبان رادتایم به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که تمامی علاقمندان شرکت در این دوره ها براحتی امکان حضور در این کلاس ها را داشته باشند و در مدت زمان کوتاهی به اهداف خود دست پیدا کنند.

برای مشاوره با شعب ما تماس بگیرید:
شعبه مرزداران: ۴۴۳۸۱۷۲۶ – ۴۴۳۸۱۷۲۸
شعبه فرمانیه: ۲۶۶۵۹۰۲۱ – ۲۲۲۴۹۸۵۱

امتیاز شما
برچسب ها:
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد تربیت مدرس (TTC)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.