آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

1110 بازدید

آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

دوره های آموزش زبان انگلیسی نوجوانان در موسسه زبان های خارجی رادتایم مختص نوجوانان رده سنی ۱۳ تا ۱۶ سال با کتابهای Solutions (ویرایش سوم) در ۳۰ ترم از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان از سطح مقدماتی تا پیشرفته برگزار می گردد. همچنین تمرکز تمامی دوره ها در کلاس های آموزشگاه زبان راد تایم بر روی چهار مهارت اصلی از سطح مقدماتی تا پیشرفته میباشد. بدین شکل نوجوانان علاوه بر یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، برای شرکت در دوره های پیشرفته زبان انگلیسی و دریافت مدرک رسمی زبان آماده شوند. زبان آموزانی که در سطح ابتدایی هستند در ۵ ترم اول کتاب Prepare را مطالعه می کنند. سپس وارد دوره کتاب های Solutions می شوند.

 

نکته متمایز کننده موسسه زبان راد تایم، برنامه ریزی با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی و تحصیلی زبان آموزان میباشد. از اینرو موسسه زبان راد تایم ابتدای هر سال اقدام به ارائه تقویم آموزشی دقیق برای نوجوانان می نماید. یکی دیگر از نکات متمایز کننده موسسه زبان رادتایم ارائه سیستم آموزشی به روز در فضای آموزشی پویا برای زبان آموزان میباشد.

جدول ترم های آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان در موسسه زبان رادتایم

آموزش زبان انگلیسی نوجوانان در کلاس های موسسه / آموزشگاه رادتایم

دوره های آموزش زبان انگلیسی نوجوانان در موسسه رادتایم

سطح مبتدی (Beginner)

آموزش در سطح مبتدی در کلاس های انگلیسی موسسه زبان رادتایم برای نوجوانان در ۵ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان می توانند جملات ابتدایی و مکالمات روزمره و ساده را درک کرده و درباره آنها صحبت نمایند.

سطح مقدماتی (Elementary)


آموزش در سطح مقدماتی در کلاس های انگلیسی موسسه زبان رادتایم برای نوجوانان در ۵ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش با مفاهیم ابتدایی و ساده زبان انگلیسی آشنا میشوند.  همچنین زبان آموزان توانایی برقراری ارتباط و تعامل در سطح نیازهای معمول و ساده روزمره را از طریق چهار مهارت شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتاری کسب خواهند کرد.

سطح پیش متوسطه (Pre-Intermediate)


آموزش در سطح پیش متوسط در کلاس های انگلیسی موسسه زبان رادتایم برای نوجوانان در ۵ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی علاوه بر کسب توانایی صحبت کردن نسبتاً صحیح و روان، به تدریج قادر به برقراری ارتباط در قالب مکالمات کاربردی روزمره اعم از معاشرت کردن و بیان تمایلات شخصی خواهند بود.

سطح متوسط (Intermediate)


آموزش در سطح متوسط در کلاس های انگلیسی موسسه زبان رادتایم برای نوجوانان در ۵ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختار های دستوری، قادر به تولید جملات مرتبط و پیوسته با مکالمه روان خواهند بود.

سطح بعد متوسطه (Upper-Intermediate)


آموزش زبان انگلیسی در سطح بعد متوسطه در کلاس های موسسه زبان رادتایم برای نوجوانان در ۵ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان توانایی بسیار خوبی در استفاده از ساختار های ترکیبی را کسب می نمایند. همچنین آنها قادر خواهند بود تا مفاهیم پیچیده تر و انتزاعی تر در زبان انگلیسی را درک کرده و بیان نمایند. همچنین بدون کمک گرفتن از دیگران به اشتباهات زبانی خود آگاه شده و آنها را تصحیح می نمایند.

سطح پیشرفته (Advanced)


آموزش زبان انگلیسی در سطح پیشرفته در کلاس های موسسه زبان رادتایم برای نوجوانان در ۵ ترم برگزار میگردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از به راحتی قادر به استفاده از چهار مهارت زبانی در سطح پیشرفته خواهند بود. علاوه بر این با توجه به اندوخته ای غنی از واژگان، ساختار ها و کاربرد های زبانی که در اختیار دارند می توانند با سرعت عمل و انعطاف پذیری بالاتری و بدون نیاز به تامل کردن، بی وقفه به زبان انگلیسی صحبت کنند. دانشجویان در پایان این دوره از زبان دوم به صورت کاملا طبیعی و بدون اشتباه در موقعیت های واقعی روزمره استفاده می نمایند.

اهداف آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان در کلاس های آموزشگاه زبان راد تایم

تمایز خدمات آموزشی موسسه زبان رادتایم در کلاسهای زبان انگلیسی نوجوانان

سؤالات رایج زبان آموزان در کلاسهای زبان انگلیسی نوجوانان

امتحانات بصورت شفاهی و کتبی برگزار می گردد. امتحانات شامل بخش‌های مرتبط با گرامر و لغت می باشد. امتحانات شفاهی نیز توسط استاد دیگر و یا سوپروایزر گرفته میشود.

در پایان هر سطح مدرک پایان دوره آن سطح به دانشجویان اعطا خواهد شد. 

در صورتیکه فکر می کنید آزمون شفاهی پایان دوره خوب ندادید، می توانید درخواست امتحان مجدد نمایید. همچنین در نطر داشته باشید، برای امتحان مجدد مبلغ ۲۰ هزار تومان ار دانشجو اخذ میگردد.

لهجه قالب در کتاب زبان انگلیسی Solutions بریتانیایی است.

نمره قبولی دانشجویان ۷۰ از ۱۰۰ خواهد بود. در صورتیکه دانشجویان بین ۶۵ الی تا ۶۹ بگیرند بطور مشروط پذیرفته خواهند شد. اگر نمره آنها پایین تر از ۶۵ باشد میبایست دوره خود را مجددا شرکت کنند.

سایر سؤالات زبان آموزان

کتابهای Solutions از موفقترین سری کتابهای انتشارات آکسفورد برای نوجوانان می باشد. در هر کتاب موضوعات بسیار متنوعی کاور می شود که می تواند دانشجویان را برای شرایط مختلف آماده کند. همچنین اگر دانشجویان برای امتحانات کمبریج بخواهند آماده بشوند این مجموعه کاملا آنها را برای این هدف آماده می کند.

برای تدریس زبان انگلیسی نوجوانان سخت گیری زیادی اعمال میشود. تمامی اساتید در این دوره های آموزشی، دارای سابق تدریس بیش از ۴ سال هستند. از اینرو به نیاز دانشجویان در هر سطح اشراف کامل دارند.

فایل های صوتی کتاب به همراه فایل متنی کتاب بصورت کاملا در صفحه دانلود کتاب قابل دانلود است.  

فهرست مطالب:
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  برای مشاوره و تعیین سطح رایگان با شعب ما تماس بگیرید:
  شعبه مرزداران: ۴۴۳۸۱۷۲۶ -۴۴۳۸۱۷۲۸
  شعبه فرمانیه: ۲۶۶۵۹۰۲۱ -۲۲۲۴۹۸۵۱

  5/5 - (5 امتیاز)
  برچسب ها:
  اشتراک گذاری:

  نظرات

  0 نظر در مورد آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.