بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

681 بازدید
بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

بهترین آموزشگاه زبان

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران،انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی نیازمند تحقیق و مطالعه می‌باشد همچنین تعداد زیادی آموزشگاه زبان در تهران وجود دارد .

هر یک از آنها دارای ویژگی‌ها و مدل آموزشی متفاوت هستند نمی‌توان به راحتی یک موسسه را به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی معرفی کرد.در انتخاب بهترین آموزشگاه زبان باید به عواملی مانند سابقه ، سطح دانش استادان ، روش‌های آموزش ، نظرات و بازخورد دانشجویان قبلی توجه کرد. انتخاب یک آموزشگاه مناسب در میان شماری از آموزشگاه‌ها کار آسانی نیست !

در این مقاله سعی کرده‌ایم تا شما را در انتخاب یک موسسه برای یادگیری زبان انگلیسی راهنمایی کنیم.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

معیارهای بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران چیست ؟

یادگیری زبان انگلیسی نیازمند پیروی از رویکرد درست و هدفمند می‌باشد که در طی کردن این مسیر بی شک داشتن یک استاد توانا نقش موثری در روند یادگیری خواهد داشت .

اما پیدا کردن یک استاد خوب کار نسبتا دشواری می‌باشد در ادامه برخی از ویژگی‌های یک آموزشگاه خوب را برای شما بیان می کنیم.

اعتبار و قدمت آموزشگاه بهترین موسسه زبان انگلیسی در تهران

اعتبار ویژگی اصلی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی می‌باشد چرا که آموزشگاه‌هایی که قدمت بسیاری دارند در روند یادگیری دانشجویان به صورت هدفمند برنامه‌ریزی خواهند کرد.

یک آموزشگاه خوب میزان استعداد و توانایی داوطلب را در ابتدای شروع کلاس‌ها سنجیده و سعی می‌کند بر اساس توانایی او برنامه‌ریزی کند.

آموزشگاه‌هایی که دارای اعتبار هستند ایجاد صبر و اعتماد به نفس را به عنوان اصل آموزش خود قرار داده‌اند.

همچنین ایجاد علاقه و انگیزه از دیگر ویژگی‌های موسسه با قدمت و اعتبار طولانی می‌باشد.

همچنین اگر داوطلب کودک باشد انتخاب آموزشگاهی با قدمت و صلاحیت بسیار پر اهمیت تر است.

محیط آموزشگاه آموزشگاه زبان

برای انتخاب آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان حتماً به فضای توجه کنید.

چرا که در سنین کودکی ذهن متوجه کلیات یک موضوع است و محیط تاثیر بسزایی بر روی روند عملکرد ذهن آنها خواهد گذاشت.

ویژگی‌های یک محیط مناسب برای یادگیری از نظر روانشناسان شامل این موارد می‌باشد :

بالا بردن تمرکز بر روی اهداف آموزشی : به طور کلی به حداقل رساندن حواس پرتی ها یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک محیط مناسب برای یادگیری می‌باشد‌.

برای مثال عدم وجود مواردی مانند صدای تلویزیون و موسیقی هر مورد دیگری که حواس شما را پرت می‌کند.

چیدمان و سازماندهی محیط : رنگ دیوار و حتی چینش صندلی‌ها تاثیر سزایی در یادگیری داوطلب دارد بنابراین حتی باید به حرارت و تهویه هوا ، میزان شدت نور توجه کرد.

محیط عاطفی و روانی آموزشگاه : ایجاد رابطه سالم بین دانشجو و استاد یکی از مهم‌ترین عوامل محیطی آموزشگاه خوب می‌باشد.

به گونه‌ای که دانشجو بدون هیچگونه ترس بتواند سوالات و کنجکاویی های خود را برطرف نموده و استاد نیز توانایی ارتباط با دانشجو را داشته باشد.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

نحوه ارتباط با دانش آموزان آموزشگاه زبان انگلیسی تهران

از دیگر ویژگی‌های بهترین آموزشگاه زبان برقراری ارتباط درست با دانشجویان می‌باشد چرا که توانایی مهارت تدریس نیازمند برقراری تعامل و ارتباط مناسب است.

برای برقراری ارتباط درست با دانش آموز باید زیر توجه کرد :

1_ درک نیازهای دانش آموز : برای برقراری ارتباط درست با دانش آموز باید به نیازهای آن توجه کرد و سعی کرده تا بهترین راهکارهای آموزشی را برای آنها ارائه داد.
2_ برقراری رابطه دوستانه با دانش آموز : ایجاد یک فضای دوستانه و صمیمی استاد و دانش آموز از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که باعث می‌شود دانش آموز خود را راحت‌تر پذیرای یادگیری زبان انگلیسی کند.
3 _ استفاده از روش آموزشی متنوع و جذاب : برای ایجاد فضایی صمیمانه و ارتباطی درست با دانش آموز د استفاده از آموزش متنوع و جذاب باعث می‌شود تا به نیازهای گوناگون دانش آموز پاسخ داده شود.
4_ بهره‌گیری از تکنولوژی : امروزه نوجوانان و حتی کودکان انگیزه فوق العاده‌ای در استفاده از تکنولوژی دارند .

بنابراین به کارگیری نرم‌افزار های آموزشی ،‌ فیلم ، پادکست برای ایجاد رابطه صمیمانه و موثر با دانش آموز بسیار تاثیرگذار است.
با توجه به موارد فوق ، برای برقراری ارتباط درست استاد با دانش آموزان باید به نیازهای آن توجه کرد و سعی در ارائه بهترین راهکارهای آموزشی برای آنها نمود.

برنامه‌ریزی هدفمند و ارائه برنامه آموزشی با کیفیت در بهترین دوره زبان انگلیسی

زندگی کردن در شهرهای پرجمعیتی مانند تهران دارای دردسرهای خاص خود می‌باشد به ویژه حضور یافتن در زمانی مشخص گاهی اوقات به دلیل ترافیک کار نسبتا دشواری می‌باشد.

در کنار این موارد بسیاری از افراد شاغل هستند و زمان کافی برای حضور در کلاس‌های درس را ندارند بنابراین آموزشگاهی که دارای برنامه هدفمند و انعطاف پذیر باشد بسیار پر اهمیت است.

به طور کلی یک آموزشگاه خوب دارای روش تدریس منحصر به فرد خود می باشد که با همه پرسی و در نظر گرفتن عوامل تاثیرگذار بر روند یادگیری علمی تعیین شده است.

بهتر است که آموزشگاهی را انتخاب نمایید که دارای دو نوع روش تدریس حضوری و غیر حضوری باشد همچنین اگر در تدریس غیر حضوری نتوانستید در کلاس‌های آموزشی شرکت نمایید ویدیوی آن جلسه در اختیار شما قرار بگیرد.

اساتید با تجربه و توانا در بین بهترین آموزشگاه های زبان در تهران

اساتید با تجربه زبان عموماً افرادی هستند که سال‌ها در حوزه آموزش زبان فعالیت داشته و در این زمینه موفقیت‌های بسیاری را به دست آورده‌اند .

در ادامه برخی از ویژگی‌های یک استاد با تجربه زبان را بیان خواهیم کرد :

توانایی تشخیص نقاط ضعف و قوت دانشجو : یکی از مهم‌ترین ویژگی استاد با تجربه توانایی تشخیص نقاط ضعف و قوت دانشجو است و ارائه راهکارهای آموزشی برای تقویت نقاط ضعف می‌باشد.
توانایی ارتباط مفید و انتقال دانش خود به دانش آموز : شاید برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد که می‌گویند این استاد توانایی انتقال مفاهیم و دانش خود را ندارد!!
بنابراین یک استاد با تجربه باید در زمینه آموزش زبان روش تدریس خاص و منحصر به فرد خود را داشته باشد تا که بتواند با دانش آموزان ارتباط مفیدی برقرار کند.

اساتید با تجربه زبان معمولاً با استفاده از روش‌های آموزشی متنوع و جذاب به دانش‌آموزان خود کمک می‌کنند تا با روشی مناسب با توجه به توانایی‌های آنها زبان انگلیسی را یاد بگیرند.

معرفی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

در تهران تنوع آموزشگاه بسیار زیاد است بنابراین انتخاب آموزشگاه کار نسبتا دشواری می‌باشد پیشنهاد ما به شما موسسه راد تایم است که در ادامه دلایل انتخاب این موسسه را برای شما بیان خواهیم کرد.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

حضور استادان برتر در آموزشگاه راد تایم

اساتید توانا و با تجربه راد تایم یکی از دلایل انتخاب این آموزشگاه برای یادگیری زبان انگلیسی می‌باشد.

اساتید راد تایم با بهره‌گیری از روش‌های مدرن و جدید در آموزش زبان توانسته اند در بهبود مهارت زبانی شما تاثیر فوق العاده‌ای به وجود بیاورند .

همچنین تمامی آنها با آزمون‌های بین‌المللی آشنایی داشته و موفق به کسب نمره آیلتس بالای ۸ شده‌اند و جزو برترین مدرسین زبان در موسسه‌های شمال تهران هستند.

برنامه هدفمند و منابع آموزشی به روز

بهره‌گیری از فرایند آموزش هدفمند یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت در یادگیری درست زبان انگلیسی است آموزشگاه راد تایم با بهره‌گیری از به روزترین برنامه‌های آموزشی باعث شده است تا یادگیری بهتر انجام شود.

برگزاری کلاس‌های تقویت مکالمه

موسسه زبان راد تایم با بهره‌گیری از روش‌های تدریس نوین مانند استفاده از فیلم و موزیک ، شعر و بازی در بین اساتید و دانش آموزان یادگیری زبان انگلیسی را بسیار جذاب کرده است.
روش تدریسی که این موسسه به کار گرفته است باعث ایجاد یک فضای صمیمانه بین دانش آموز و استاد خواهد شد بنابراین اساتید نقاط ضعف را تشخیص داده و سعی در ارائه راهکارهای مناسب خواهند کرد.
در پایان کلاس نیز چند دقیقه جهت تقویت مهارت مکالمه به بحث‌های آزاد پرداخته می شود که تاثیر فوق العاده‌ای در اطلاعات عمومی دانش آموز دارد.

بهترین و به روزترین روش‌های آموزش زبان

استفاده از روش آموزش با توجه به تکنولوژی و متد روز تاثیر فوق العاده‌ای بر روند یادگیری خواهد گذاشت برخی از متدهای موسسه راتایم عبارتند از :
تقاضای استاد برای تحقیق و پژوهش علمی به زبان انگلیسی‌ : تحقیق کردن به زبان انگلیسی و خواندن کتاب‌های علمی تاثیر بسزایی در روند یادگیری زبان خواهد داشت چرا که بادارا بودن اصطلاحات علمی تاثیر بسزایی بر‌ روی مهارت اسپیکینگ خواهد گذاشت.

توجه به توانایی و نیازهای فرد : موسسه راد تایم در ابتدای پذیرش دانش آموزان از آنها سوال‌هایی نظیر هدف از یادگیری زبان و… را خواهد پرسید تا که بتوانند متناسب با نیاز و توانایی فرد برنامه هدفمندی را برای انها تطبیق بدهند.

ترکیب روش‌های گوناگون آموزش : اساتید راد تایم با بهره‌گیری از تکنولوژی و سایر روش‌های علمی سعی دارند که دانش آموز را به آموزش ترغیب نمایند برای مثال از آنها درخواست می‌کنند که یک رمان یا فیلم را تماشا کرده و در کلاس نتیجه‌گیری خود را با زبان انگلیسی بیان کنند.

برگزاری آزمون آیلتس آزمایشی

کسب بهترین نمره در آزمون آیلتس در آموزشگاه که قابلیت برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس را دارد . ما در آموزشگاه زبان های خارجه راد تایم این امکان را فراهم کرد ایم تا شما بهترین نتیجه را در آزمون های بین المللی از جمله آیلتس کسب کنید .

راد تایم با برگزاری این آزمون‌ها همراه با تحلیل رایتینگ و اسپیکینگ توانایی افراد را سنجیده و با بررسی نمره آیلتس آنها نقاط ضعف و قوت دانشجو را تشخیص می‌دهند.
در نتیجه در راستای تقویت نقاظ ضعف برنامه‌ریزی مطابق با آن برای داوطلب انجام خواهد شد .

آموزشگاه زبان انگلیسی فقط مکالمه

آموزش زبان انگلیسی با مکالمه، آموزش زبان انگلیسی با مکالمه یکی از بهترین روش‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی است. در ادامه، چند راهکار برای یادگیری زبان انگلیسی با مکالمه را برای شما شرح می‌دهم:

 • انتخاب یک شریک زبانی: یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی با مکالمه این است که یک شریک زبانی پیدا کنید. شریک زبانی می‌تواند یک دوست انگلیسی زبان باشد یا حتی یک شریک آنلاین از یکی از سایت‌های زبان آموزی.
 • تمرین مکالمه: مهم‌ترین قسمت از یادگیری زبان انگلیسی با مکالمه تمرین مکالمه است. برای این منظور می‌توانید از کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی و منابع آنلاین استفاده کنید. همچنین، برای تمرین مکالمه می‌توانید به یک مربی زبان انگلیسی مراجعه کنید.
 • گوش دادن به مکالمات: گوش دادن به مکالمات زبان انگلیسی نیز می‌تواند به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک کند. برای این منظور می‌توانید به پادکست‌های زبان انگلیسی و فیلم‌های زبان انگلیسی گوش کنید.
 • خواندن متون: خواندن متون زبان انگلیسی نیز می‌تواند به شما در یادگیری زبان کمک کند. برای این منظور می‌توانید از کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی، روزنامه‌ها، مجلات و وب‌سایت‌های زبان انگلیسی استفاده کنید.
 • استفاده از تکنولوژی: تکنولوژی می‌تواند به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک کند. می‌توانید از برنامه‌های آموزش زبان انگلیسی، نرم‌افزارهای ترجمه و دیکشنری‌های آنلاین استفاده کنید.
 • تمرین مداوم: تمرین مداوم و پیوسته می‌تواند به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک کند. بنابراین، سعی کنید روزانه به یادگیری زبان انگلیسی اختصاص دهید و تمرین مکالمه، گوش دادن به مکالمات، خواندن متون و استفاده از تکنولوژی را هر روز انجام دهید.

برترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

 • تمرین روی موضوعات مختلف: تمرین مکالمه روی موضوعات مختلفی مانند خانواده، کار، سفر و… می‌تواند به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک کند. سعی کنید در هر جلسه مکالمه بر روی یک موضوع خاص تمرین کنید.
 • فراموش نکنید که اشتباه کردن طبیعی است: در هنگام یادگیری زبان انگلیسی با مکالمه، اشتباه کردن طبیعی است. پس نگران اشتباه کردن نباشید و سعی کنید هر چه بیشتر صحبت کنید.
 • استفاده از عبارات و واژگان روزمره: استفاده از عبارات و واژگان روزمره زبان انگلیسی می‌تواند به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک کند. بنابراین سعی کنید در مکالمات خود از عبارات و واژگان روزمره استفاده کنید.
 • تماشای فیلم‌ها و سریال‌های انگلیسی: تماشای فیلم‌ها و سریال‌های انگلیسی با زیرنویس انگلیسی می‌تواند به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک کند. در هنگام تماشای فیلم‌ها و سریال‌ها، سعی کنید به تلفظ و استفاده از عبارات و واژگان توجه کنید.
 • شرکت در کلاس‌های آموزش زبان: شرکت در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی نیز می‌تواند به شما در یادگیری زبان کمک کند. در کلاس‌های آموزش زبان، می‌توانید با دیگران مکالمه کنید و تمرین کنید.
 • استفاده از موسیقی: گوش دادن به موسیقی انگلیسی نیز می‌تواند به شما در یادگیری زبان کمک کند. سعی کنید به موسیقی انگلیسی گوش دهید و با خواندن متن آن همراه شوید.

با این راهکارها می‌توانید بهترین نتیجه را در یادگیری زبان انگلیسی با مکالمه بگیرید. سعی کنید در هر فرصتی به مکالمه در زبان انگلیسی مشغول شوید و با تمرین مداوم بهبود یابید.

دوره‌های آنلاین پیشرفته

زندگی در شهری مانند تهران دغدغه‌های خاص خود را به همراه دارد بنابراین بسیاری از افراد می‌توانند به صورت حضوری در کلاس‌های آموزشی شرکت نمایند.
موسسه راد تایم با دارا بودن یک پلتفرم مخصوص آموزشی امکان عدم شرکت در کلاس‌ها را برای دانشجویان فراهم کرده است که حتی نسبت به کلاس‌های آموزشی عملکرد فوق العاده‌ای را برای شما دارد.
تمامی مطالب کلاس ضبط شده و در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرند همچنین از نظر هزینه به نسبت کلاس‌های حضوری کمتر می‌باشد.

بهترین آموزشگاه زبان کودک در تهران

آموزش زبان انگلیسی به کودکان نیازمند صبر و ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس در آنها می‌باشد همچنین روش تدریس به کودکان نسبت به بزرگسالان بسیار متفاوت است.
آموزشگاه راد تایم با دارا بودن روش‌های آموزش زبان کودکان منحصر به فرد بهترین انتخاب برای آموزش زبان به کودک دلبندتان می‌باشد.

برخی از روش‌هایی که آموزشگاه راد تایم به کار می‌گیرد شامل :

روش بازی با کودک : در این روش با کمک بازی زبان را یاد می‌گیرند برای مثال کودک با حروفی که استاد تکرار می‌کند یک شی یا اسمی که حرف اول با آن شروع می‌شود را نام می برد .
داستان کودکانه : کودکان ذهنیت فوق العاده‌ای نسبت به رنگ و ساختار تصاویر دارند بنابراین استفاده از داستان برای آموزش زبان یکی از بهترین راه‌ها جهت آموزش گرامر و زبان انگلیسی به آنها است.
به صورت آواشناسی : در این روش با خواندن شعر و بازی‌های صوتی تمرین شنیداری و تلفظ به کودکان آموزش داده می‌شود.

بهترین آموزشگاه زبان نوجوانان در تهران

نوجوانی دوره رشد و تکامل فردی است که برای آموزش بسیار مفید و موثر بوده و یادگیری زبان انگلیسی بر مهارت و آینده آنها بسیار تاثیرگذار می‌باشد.

آموزشگاه راد تایم برای آموزش نوجوانان دارای متد و روش‌های منحصر به فرد خود است که شامل موارد زیر می‌باشد :

بهره‌گیری از منابع آموزشی متنوع : ثابت و خشک بودن منابع آموزشی نه تنها باعث کندی در یادگیری می‌شود بلکه انگیزه دانش آموز را نیز از بین برود.

آموزشگاه راد تایم با بهره‌گیری از کتاب‌های درسی و مجموعه داستان ، فیلم‌های آموزشی کلاس‌های درسی را برای دانش آموزان جذاب و متنوع کرده است.

بهره‌گیری از تکنولوژی : نرم‌افزار های اختصاصی ، پادکست ، ویدیوی و برنامه‌های آنلاین از جمله مواردی است که به کار گرفته و تا اکنون بسیار تاثیرگذار بوده است.

برگزاری کلاس‌های مکالمه : در طول ترم چندین جلسه جهت تمرین مهارت شنیداری و گفتاری دانش آموزان تعیین شده است.

همچنین تمامی اساتید چند دقیقه پایانی کلاس را مکالمه با زبان انگلیسی در مورد بحث‌های آزاد اختصاص داده‌اند.

بهترین آموزشگاه زبان بزرگسالان در تهران

بهترین آموزشگاه زبان بزرگسالان

آموزش زبان برای بزرگسالان می‌تواند به عنوان یک فرایند طولانی و پیچیده تلقی شود، به دلیل تفاوت‌های فرهنگی، تجربیات و خلقیات مختلف آنها. بزرگسالان در طول زندگی خود با تجربه‌ها و دانش‌های متفاوتی روبه‌رو شده‌اند که می‌تواند روی فرایند یادگیری زبان اثر بگذارد. برای این دلیل، آموزش زبان برای بزرگسالان نیاز به رویکردهای مختلفی دارد.

بهترین آموزشگاه زبان نوجوانان در تهران

نوجوانی دوره رشد و تکامل فردی است که برای آموزش بسیار مفید و موثر بوده و یادگیری زبان انگلیسی بر مهارت و آینده آنها بسیار تاثیرگذار می‌باشد.

آموزشگاه راد تایم برای آموزش نوجوانان دارای متد و روش‌های منحصر به فرد خود است که شامل موارد زیر می‌باشد :

بهره‌گیری از منابع آموزشی متنوع : ثابت و خشک بودن منابع آموزشی نه تنها باعث کندی در یادگیری می‌شود بلکه انگیزه دانش آموز را نیز از بین برود.

آموزشگاه راد تایم با بهره‌گیری از کتاب‌های درسی و مجموعه داستان ، فیلم‌های آموزشی کلاس‌های درسی را برای دانش آموزان جذاب و متنوع کرده است.

بهره‌گیری از تکنولوژی : نرم‌افزار های اختصاصی ، پادکست ، ویدیوی و برنامه‌های آنلاین از جمله مواردی است که به کار گرفته و تا اکنون بسیار تاثیرگذار بوده است.

برگزاری کلاس‌های مکالمه : در طول ترم چندین جلسه جهت تمرین مهارت شنیداری و گفتاری دانش آموزان تعیین شده است.

همچنین تمامی اساتید چند دقیقه پایانی کلاس را مکالمه با زبان انگلیسی در مورد بحث‌های آزاد اختصاص داده‌اند.

بهترین کلاس زبان در تهران

موسسه زبان رادتایم با دارا بود ویژگی های زیر یکی از بهترین کلاس زبان در تهران می باشد. 

 • مشاوره تخصصی برای زبان آموزان بصورت انفرادی و گروهی گذاشته شود.
 • اساتید باتجربه و در حد C1 و c2
 • موسسه زبان های خارجه رادتایم باچندین سال سابقه درخشان آموزشی دارای کادر آموزش تضمینی
 • آموزش چندین زبان خارجه مطرح در آموزشگاه راد تایم .
 • استفاده از مدرسین Native در سطوح پیشرفته در تمامی زبان ها
 • استفاده از بروزترین منابع و رفرنس هاو برگزاری دوره های فشرده زبان در کوتاه ترین زمان(دوره های تافل و آیلتس)
 • برگزاری کلاس های زبان منطبق با استاندارهای جهانی
 • تاکید بر مهارت مکالمه امری متداول و کاملا اپیدمی در تمامی دوره ها
 • استفاده از بروزترین منابع و رفرنس ها ، مطابق با استانداردهای بین المللی
 • اعطای مدارک معتبر پایان دوره به زبان آموزان
 • برگزاری آزمون های ماک (Mock) بین المللی
 • برگزاری آزمون های منظم پایان ترم و اعلام نمرات از طریق وبسایت و همچنین کارنامه
 • برگزاری دوره های مجازی و غیر حضوری
بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

آموزشگاه های زبان انگلیسی با کیفیت بالا در تهران

 آموزشگاه زبان های خارجه راد تایم تهران، با اساتید و تیم تحقیق و توسعه بسیار قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی بسیار مناسبی را  طراحی کرده تا فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افرادی با معلومات زبانی بالا برای دنیای مدرن امروز و فردای کشور بسازد.  در همین راستا موسسه زبان رادتایم تا کنون بیش از ۲۰ هزار نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است.

یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول می کشد؟

مدت زمانی که برای یادگیری زبان انگلیسی لازم است، به شدت وابسته به چندین عامل است، از جمله سطح شما در زبان انگلیسی، زمانی که می توانید به یادگیری اختصاص دهید، و روش هایی که برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب می کنید.

به طور کلی، یادگیری زبان انگلیسی می تواند چند سال طول بکشد. برای مثال، طبق مقاله ای که در سال 2015 در نشریه “درس زبان” منتشر شده است، برای رسیدن به سطح زبان انگلیسی مبتدی به سطح پیشرفته، حداقل ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ ساعت آموزش ضروری است. اما این تخمین بر اساس یک سری شرایط مشخص و با استفاده از روش های آموزشی خاصی است که به عنوان مثال ممکن است با یک روش آموزشی دیگر به نتایج متفاوتی برسید.

به هر حال، با تمرین کردن زبان انگلیسی به صورت منظم و با استفاده از روش های آموزشی مناسب، می توانید بهبود قابل توجهی در سطح زبان خود داشته باشید و به سرعت پیشرفت کنید.

آموزشگاه زبان انگلیسی تهران

ویژگی های آموزشگاه زبان خوب در تهران

آموزشگاه زبان انگلیسی تهران راد تایم دارای ویژگی های زیر است :

 • اساتید مجرب و با تجربه
 • برنامه آموزشی مدون و استاندارد
 • امکانات آموزشی مناسب
 • شهریه مناسب

معیارهای انتخاب آموزشگاه زبان انگلیسی تهران راد تایم

هنگام انتخاب آموزشگاه زبان باید به موارد زیر توجه کنید:

 • هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی چیست؟
 • سطح زبان انگلیسی شما در چه حد است؟
 • آیا به دنبال آموزشگاه حضوری یا آنلاین هستید؟
 • شهریه آموزشگاه برای شما مناسب است؟

بهترین دوره زبان انگلیسی

دور های آموزش زبان در موسسه زبان راد تایم:

 • برگزاری دوره های آمورش تخصصی زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی
 • برگزاری دوره های آموزشی تخصصی آیلتس با امکــــان کسب بالاترین نمره های قبولی با کتابهای اختصاصی رادتایم
 • برگزاری دوره های آموزشی تخصصی PTE
 • برگزاری دوره های آموزشی تخصصی تافل TOEFL با جــــزوات اختصاصی رادتایم
 • برگزاری کلاس های نیمه گروهی و گروهی زبان انگلیسی تجاری و بازرگانی (Business English Courses).
 • برگزاری آزمون های آزمایشی آیلتس و آزمون های بین المللی دانشگــــاه کمبریج انگلستان

قیمت بهترین کلاس زبان تهران

هزینه کلاس های زبان در آموزشگاه راد تایم بر اساس سطح و درخواست شما محاسبه می شود .

در کل، برای تعیین قیمت بهتر است با مشاورین موسسه راد تایم تماس گرفته و هزینه‌های دوره‌های آموزشی را بررسی کرد و با مقایسه سطح آموزشگاه انتخاب خود را انجام دهید.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

ما درآموزشگاه زبان های خارجه راد تایم برای تمامی سنین برنامه‌ای هدفمندی را ایجاد کردایم که روند یادگیری را برای شما سریع‌تر طی شود.

سوالات رایج کاربران بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

چگونه می توان زبان انگلیسی را با سرعت بیشتری یاد گرفت؟

برای بهبود زبان انگلیسی خود، باید به آن وقت بگذارید و تمرین کنید،گوش دادن به محتواهای انگلیسی: گوش دادن به پادکست های انگلیسی، تماشای فیلم های انگلیسی، گوش دادن به آهنگ های انگلیسی و خواندن روزنامه ها و مجلات انگلیسی.
صحبت کردن با بومی زبان های انگلیسی،استفاده از روش های تعاملی مانند بازی های آموزشی، تمرینات شنیداری و تمرینات گرامری،استفاده از روش های آموزشی آنلاین، روش های کلاسیک و روش های خصوصی است،تکرار کردن واژگان و جملات

آیا برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز به معلم دارم؟

 بگیرید، شرکت در کلاس های زبان با معلم حرفه ای می تواند بسیار مفید باشد. معلمان زبان با توجه به سطح شما و نیازهای شما، می توانند برنامه های آموزشی و تمرینات خاصی را برای شما طراحی کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن خود را بهبود بخشید.

4.9/5 - (21 امتیاز)
https://radtime.org/?p=11998
اشتراک گذاری:

نظرات

3 نظر در مورد بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران به نظرم راد تایم هستش . ممنون از موسسه خوب راد تایم در تهران