آموزش زبان آلمانی - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم
📣 ثبت‌نام بوت‌کمپ‌های تابستان رادتایم شروع شد 📣 تخفیف خاص تابستونی رادتایم تابستان امسال یه پله بالاتر برو
📣 ثبت‌نام بوت‌کمپ‌های تابستان رادتایم شروع شد 📣 تخفیف خاص تابستونی رادتایم تابستان امسال یه پله بالاتر برو

آموزش زبان آلمانی | کلاس زبان آلمانی

5139 بازدید

دوره های آموزش زبان آلمانی بزرگسالان در کلاس های موسسه زبان رادتایم به صورت کلاس های ترمیک فشرده از سطح مبتدی تا پیشرفته در ۲۲ ترم ۱۵ جلسه ای است. این دوره ها مناسب افرادی است که قصد یادگیری اصولی و پایه ای با هدف اخذ مدرک، مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشورهای آلمان یا اتریش را دارند.

دوره های آموزش زبان آلمانی در رادتایم

مدت زمان تخمینی مطالعه: 8 دقیقه

آموزش زبان آلمانی

کتاب آموزشی زبان آلمانی

در این دوره ها شامل کتاب های Menschen از انتشارات Hueber آلمان به همراه مکمل های آموزشی متنوع از جمله فیلم های آموزشی است. مطالب، اصطلاحات و لغات موجود در این کتاب بسیار به روز می باشد. بدین طریق زبان آموزان با فرهنگ و نحوه زندگی در آلمان آشنا می شوند. از این طریق، زبان آموزان به شیوه آموزشی جذابتری این زمان را فرا بگیرند. نکته ای که موسسه زبان رادتایم را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری آنها، شرایط زندگی و تحصیلی آن ها است. همچنین نکته بعدی، ارائه سیستم های متنوع آموزش زبان منطبق با آخرین استانداردهای انستیتوی گوته آلمان همراه با آزمون های سنجش است.

هدف دوره زبان آلمانی

تقویت مکالمه یکی از اصلی ترین اهداف در یادگیری این زبان می باشد. از این رو مدیران و اساتید دپارتمان آموزش زبان آلمانی موسسه زبان رادتایم تمامی تلاش خود را به کار بسته اند و با ایجاد فضای آموزشی پویا و سرزنده فرصت یادگیری و تقویت مکالمه زبان آلمانی را در موقعیت های مهم را فراهم کرده اند. بدین شکل زبان آموزان برای شرکت در آزمون های انستیتوی گوته و کسب نمره قبولی هر چه بهتر آماده میشوند.

معرفی دوره های آموزش زبان آلمانی در موسسه زبان رادتایم

A1 (سطح آغازین)

آموزش زبان آلمانی در سطح A1 در کلاس های موسسه زبان رادتایم برگزار می گردد. زبان آموزان در پایان این سطح می توانند مکالمات روزمره و جملات ابتدایی که در رابطه با نیاز های عمومی و شخصی می باشد (مانند معرفی خود، خواندن علائم راهنما، پرسیدن ساده و …) را درک کرده و در مورد آن ها صحبت نمایند. این سطح از آموزش زبان آلمانی در ایران طرفداران بسیاری دارد. زیرا افرادی که برای پیوستن به خانواده، ازدواج و غیره قصد مهاجرت به آلمان را دارند، نیاز به این مدرک دارند. آزمون این سطح از زبان آلمانی در هر ماه توسط موسسه گوته تهران و بخش فرهنگی سفارت اتریش به صورت رسمی برگزار میشود.

A2 (سطح مقدماتی)

آموزش زبان آلمانی در سطح A2 در کلاس های موسسه زبان رادتایم برگزار می گردد. زبان آموزان در پایان این سطح قادر به بیان و درک موضوعات مشخصی مانند گفتگوهای روزمره، خانواده و محیط کار در موقعیت های ساده خوهند بود. همچنین زبان آموزان درک بهتری را از مطالب پیچیده تر در مقاله ها دارند.

بیشتر بخوانیدB1 (سطح متوسط)

آموزش آلمانی در سطح B1. زبان آموزان در پایان این سطح به دایره وسیعی از لغات و واژگان دست پیدا خواهند کرد.  بدین شکل می توانند در مورد موضوعات بسیار متنوعی بطور منسجم صحبت نمایند. همچنین قادر خواهند بود در سفرهای خود به کشورهای آلمانی زبان اغلب نیازهای خود را برطرف نمایند. 

B2 (سطح بالای متوسط)

زبان آموزان در پایان این سطح قادر به درک و بیان مطالب با طیف وسیعی از متون سخت، طولانی، انتزاعی و پیشرفته خواهند بود. همچنین زبا آموزان می توانند در رشته تخصصی خود بحث های جدی و تخصصی تری را پیگیری نمایند. آن ها می توانند بدون آمادگی قبلی به طور روان، سلیس و پیوسته صحبت کنند. داوطلبان شرکت در این سطح از آموزش زبان آلمانی عمدتاً افرادی هستند که قصد ادامه تحصیل در کشورهای آلمان یا اتریش را دارند، زیرا در حال حاضر بیشتر دانشگاههای آلمان جهت پذیرش دانشجو درخواست مدرک B2 را از متقاضیان دارند. از همین رو شرکت در آزمون این سطح جهت اخذ مدرک طرفداران فراوانی در کشورمان دارد. این آزمون تقریبا در هر ماه توسط موسسه گوته تهران و بخش فرهنگی سفارت اتریش به صورت رسمی برگزار میشود.

C1 (سطح پیشرفته)

این سطح از آموزش آلمانی جزو سطوح پیشرفته محسوب می گردد. زبان آموزان در پایان کلاس های این سطح از آموزش آلمانی قادر به درک متون طولانی شامل بخش بزرگی از واژه های سطح بالا و پیچیده خواهند بود. در نتیجه می توانند بدون تامل برای جستجوی لغات به راحتی و بطور روان به آلمانی مکالمه نمایند.

C2 (سطح فوق پیشرفته)

این سطح از آموزش زبان نیز جزء سطوح پیشرفته در زبان آلمانی محسوب می گردد. زبان آموزانی که به این سطح از دانش زبانی می رسند قادر خواهند بود همانند یک شهروند اصیل به این زبان صحبت کنند.

بهترین کلاس دوره آموزش زبان آلمانی

دوره آمادگی آزمون ZD

ZD مخفف عبارت Zertifikat Deutsch است که یک آزمون بین المللی زبان آلمانی می باشد. این آزمون بیشتر جهت مهاجرت یا اخذ ویزای دانشجویی مورد نیاز می باشد. موفقیت در امتحان (ZD (B1 و اخذ مدرک آن نشان دهنده دانش و توانایی بالای افراد در انجام مکالمات روزمره به این زبان می باشد. اخذ سطح B1 از این مدرک برای متقاضیان پذیرش تحصیلی از دانشگاههای آلمان الزامی است. این دوره ها در رادتایم بصورت خصوصی در حال برگزاریست.

دوره آمادگی آزمون TestDaF 

TestDaf مخفف عبارت Test Deutsch als Fremd Sprache است. این آزمون برای سنجش مهارت آلمانی افراد غیرآلمانی است. مناسب افرادی است که قصد ادامه تحصیل و ورود به دانشگاههای آلمان را دارند. آزمونTestDaF شامل چهار بخش شفاهی، شنیداری، نوشتاری و درک مطلب است. این دوره ها نیز در رادتایم بصورت خصوصی در حال برگزاریست.

بیشتر بخوانیداهداف آموزش زبان آلمانی بزرگسالان در موسسه زبان رادتایم 

  • آموزش همرمان مهارت های گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن زبان آلمانی از سطح مبتدی تا پیشرفته.
  • آموزش سریع زبان به صورت کاملاً کاربردی ویژه متقاضیان ادامه تحصیل یا مهاجرت به کشورهای آلمان و اتریش.
  • آموزش زبان آلمانی با هدف آماده سازی زبان آموزان جهت قبولی در آزمون های انستیتوی گوته.
  • تقویت مهارت صحبت کردن زبان آموزان جهت زندگی در کشورهای آلمانی زبان.
  • آشنایی زبان آموزان با فرهنگ و آداب و رسوم کشورهای آلمانی زبان به منظور زندگی در این کشورها.

تمایز خدمات آموزشی موسسه زبان رادتایم در آموزش زبان آلمانی با سایر موسسه ها 

  • تنوع زمانبندی کلاسها مطابق با محدودیت های زمانی هر زبان آموز.
  • کلاس های مجهز به امکانات جدید آموزشی جهت فراگیری آسانتر.
  • تمرکز ویژه بر مهارت صحبت کردن که بیشترین هدف در آموزش زبان آلمانی می باشد.
  • آموزش زبان با استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها و متدهای آموزشی روز دنیا.
  • شهریه مناسب با توجه به توان مالی زبان آموزان و ارائه تخفیف های ویژه.

هم اکنون شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره ها و کلاس های زبان آلمانی و استفاده از خدمات مشاوره و تعیین سطح رایگان، با ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره و تعیین سطح رایگان استفاده کنید.

3.5/5 - (2 امتیاز)
https://radtime.org/?p=1280
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد آموزش زبان آلمانی | کلاس زبان آلمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

برچسب ها: