آموزش زبان انگلیسی کودکان

دوره های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در کلاس های موسسه زبان های خارجی رادتایم مختص کودکان رده سنی ۹ تا ۱۲ سال با کتابهای Family and Friends در ۲۳ ترم ۱۲ جلسه ای از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان از سطح مبتدی تا متوسطه برگزار میگردد. همچنین تمرکز تمامی دوره ها بر روی چهار مهارت اصلی از سطح مبتدی تا متوسط می باشد. بدین شکل کودکان علاوه بر یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، برای شرکت در دوره های پیشرفته در سطوح نوجوانان و دریافت مدرک رسمی زبان آماده شوند.

 

از ترم چهارم کتاب های داستان زبان انگلیسی به برنامه کلاس دانش آموزان اضافه می شود. بدین شکل علاوه بر مهارت مکالمه توانایی خواندن به مرور تقویت میشود. همچنبن در پایان کتاب ۱ تا ۳ دوره ای با نام Bridge وجود دارد تا دانشجویان بتوانند‌ گرامر و ‌لغت خود را تقویت نمایند.

 

نکته ای که موسسه زبان رادتایم را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به اهمیت برنامه ریزی خانواده ها برای آموزش زبان انگلیسی فرزندانشان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی و تحصیلی آنها می باشد. از همین رو موسسه زبان رادتایم در ابتدای هر سال اقدام به ارائه تقویم آموزشی دقیق برای کودکان نموده است. به نحوی که تمامی کلاس های زبان انگلیسی کودکان راس تاریخ مقرر آغاز و خاتمه می یابند.

یکی دیگر از نکات متمایز موسسه زبان رادتایم ارائه سیستم آموزشی به روز در فضای آموزشی پویا و سرزنده میباشد. تا فرصت یادگیری و تقویت مکالمه زبان انگلیسی را برای زبان آموزان فراهم سازد.

جدول ترم های آموزش زبان انگلیسی کودکان در موسسه زبان رادتایم

آموزش زبان انگلیسی کودکان در بهترین کلاس زبان آموزشگاه / موسسه زبان

اهداف آموزش زبان انگلیسی کودکان در موسسه زبان رادتایم

سؤالات رایج زبان آموزان در آموزش زبان انگلیسی کودکان

امتحانات هم به صورت شفاهی و هم به صورت کتبی برگزار می گردد. امتحانات کتبی شامل رایتینگ در سطوح پایین تر و همچنین در سطوح بالاتر شامل بخش‌های مرتبط با گرامر و لغت می باشد.

در پایان هر سطح در آموزش زبان انگلیسی کودکان مدرک پایان دوره به دانشجویان اعطا خواهد شد. اگر دانشجویان نیز به گواهی نیاز داشته باشند. می توانند در خواست خود را اعلام نمایند تا در اسرع وقت برای آنها گواهی صادر گردد.

در صورتیکه فکر می کنید که فرزندتان آزمون شفاهی پایان دوره خوب نداده، می توانید درخواست امتحان مجدد نمایید. همچنین در نطر داشته باشید، برای امتحان مجدد مبلغ ۲۰ هزار تومان ار دانشجو اخذ می گردد.

لهجه قالب در کتاب زبان انگلیسی Family and Friends آمریکایی است تا کودکان را به لحاط شنیداری کاملا برای موقعیت های مختلف آماده کنند.

نمره قبولی دانشجویان ۷۰ از ۱۰۰ خواهد بود. در صورتیکه دانشجویان بین ۶۵ الی تا ۶۹ بگیرند بطور مشروط پذیرفته خواهند شد. با این حال اگر نمره آنها پایین تر از ۷۰ باشد دوره خود را مجددا باید شرکت کنند.

سایر سؤالات زبان آموزان

کتابهای Family and Friends از موفقترین سری کتابهای انتشارات آکسفورد در آموزش زبان انگلیسی کودکان می باشد. علت اصلی انتخاب این کتاب به ۲ مزیت این سری کتاب ها بر می گردد. نخست اینکه این در هر کتاب موضوعات بسیار متنوعی کاور می شود که می تواند دانشجویان را برای شرایط مختلف آماده کند. دومین مزیت هم کتاب های کمکی آن بوده است. بصورتیکه در هر سطح چهار کتاب داستان و یک کتاب گرامر تدوین گردیده است. موسسه رادتایم از جدیدترین ویرایش این کتاب ها که در سال ۲۰۱۵ منتشر شده است استفاده می نماید.

برای آموزش زبان انگلیسی کودکان سخت گیری زیادی اعمال می شود. تمامی اساتید در این دوره های آموزشی، خوشبختانه دارای سابق تدریس زبان بیش از ۳ سال هستند و کتاب ها را چندین بار تدریس کرده اند و به نیاز دانشجویان در هر سطح اشراف کامل دارند. این تسلط، می تواند باعث پیشرفت هر چه بیشتر زبان آموزان در کلاس می گردد.

فایل های صوتی کتاب به همراه فایل متنی کتاب بصورت کاملا در صفحه دانلود کتاب قابل دانلود است.  

برای مشاوره و تعیین سطح رایگان با شعب ما تماس بگیرید: 
شعبه مرزداران: ۴۴۳۸۱۷۲۶ -۴۴۳۸۱۷۲۸
شعبه فرمانیه: ۲۶۶۵۹۰۲۱ -۲۲۲۴۹۸۵۱

فهرست مطالب:
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  برچسب ها:
  اشتراک گذاری:

  نظرات

  0 نظر در مورد آموزش زبان انگلیسی کودکان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.