آموزش زبان انگلیسی کودکان

407
آموزش زبان انگلیسی کودکان
آموزش زبان انگلیسی کودکان

دوره های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در موسسه زبان های خارجی رادتایم مختص کودکان رده سنی ۹ تا ۱۲ سال با کتابهای Family and Friends در ۲۶ ترم ۱۵ جلسه ای از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان از سطح مبتدی تا متوسطه برگزار میگردد. همچنین تمرکز تمامی دوره ها بر روی چهار مهارت اصلی (گفتاری، شنیداری، نگارش، خواندن) از سطح مبتدی تا متوسط می باشد تا کودکان علاوه بر یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، برای شرکت در دوره های پیشرفته زبان انگلیسی در سطوح نوجوانان و دریافت مدرک رسمی زبان آماده شوند.

از ترم چهارم کتاب های داستان به برنامه دانش آموزان اضافه می شود. بدین شکل علاوه بر مهارت مکالمه توانایی خواندن به مرور تقویت میشود. همچنبن در پایان هر کتاب یک دوره با نام Bridge وجود دارد تا بتوانند‌،‌ گرامر،‌لغت و املای خود را تقویت نمایند.

نکته ای که موسسه زبان رادتایم را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به اهمیت برنامه ریزی خانواده ها برای آموزش زبان انگلیسی فرزندانشان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی و تحصیلی آنها می باشد. از همین رو موسسه زبان رادتایم در ابتدای هر سال اقدام به ارائه تقویم آموزشی با جدول زمانبندی دقیق شروع و پایان ترم ها برای کودکان و نوجوانان نموده است، به نحوی که تمامی کلاس ها راس تاریخ مقرر آغاز و خاتمه می یابند.

یکی دیگر از نکات متمایز موسسه زبان رادتایم ارائه سیستم آموزشی به روز همراه با آزمونهای سنجش پیشرفت در فضای آموزشی پویا و سرزنده می باشد تا فرصت یادگیری و تقویت مکالمه زبان انگلیسی را برای زبان آموزان فراهم سازد.

جدول ترم های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در موسسه زبان رادتایم

موسسه زبان رادتایم

اهداف آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در موسسه زبان رادتایم

  • آموزش زبان انگلیسی به صورت آکادمیک و کاملاً کاربردی.
  • فراگیری چهار مهارت گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن از سطح مبتدی تا متوسطه
  • تقویت سطح زبان عمومی و آماده سازی زبان آموز جهت شرکت در دوره های نوجوانان.
  • افزایش سطح اعتماد به نفس و توانمندیهای لغوی.

برای مشاوره و تعیین سطح رایگان با شعب ما تماس بگیرید: 
شعبه مرزداران: ۴۴۳۸۱۷۲۶- ۴۴۳۸۱۷۲۸
شعبه فرمانیه: ۲۶۶۵۹۰۲۱- ۲۲۲۴۹۸۵۱

نظر خود را با ما در میان بگذارید!

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید