آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

0
3693

دوره های آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در موسسه (آموزشگاه) زبان راد تایم بصورت کلاسهای ترمیک عادی، ترمیک آخرهفته و پکیج فشرده برگزار می گردد. این دوره ها با مجموعه کتابهای American English File از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان بعنوان کتابهای اصلی و کتاب Grammar in Use به عنوان کتاب جانبی در کلاس های زبان این آموزشگاه برگزار می شود.

نکته ای که موسسه زبان رادتایم را از سایر آموزشگاه های زبان متمایز می کند، توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان در کلاس ها با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری، شرایط زندگی و تحصیلی آنها و ارائه سیستم های متنوع آموزشی منطبق با استانداردهای روز دنیا همراه با آزمونهای سنجش پیشرفت می باشد. همچنین با توجه به اینکه تقویت مکالمه یکی از اصلی ترین اهداف در یادگیری زبان انگلیسی می باشد، مدیران و اساتید دپارتمان آموزش زبان انگلیسی موسسه زبان رادتایم تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضای آموزشی پویا و سرزنده، فرصت یادگیری و تقویت مکالمه زبان انگلیسی را برای زبان آموزان فراهم سازند.

آموزش زبان انگلیسی

دوره های آموزش زبان انگلیسی در موسسه رادتایم

سطح مبتدی (Beginner)

آموزش در سطح مبتدی یا همان سطح Beginner در کلاس های موسسه زبان رادتایم مطابق جدول زیر در ۳ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان می توانند جملات ابتدایی و مکالمات روزمره و ساده را که در رابطه با نیاز های عمومی و شخصی مانند معرفی خود، خواندن علائم راهنما، پرسیدن ساده و … می باشد را درک کرده و صحبت نمایند.

سطح مقدماتی (Elementary)

آموزش در سطح مقدماتی یا همان سطح Elementary در کلاس های موسسه زبان رادتایم بر طبق جدول زیر در ۴ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی با مفاهیم ابتدایی و ساده زبان انگلیسی آشنا می شوند و توانایی برقراری ارتباط و تعامل در سطح نیازهای معمول و ساده روزمره را از طریق چهار مهارت شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتاری کسب خواهند کرد.

سطح پیش متوسطه (Pre-Intermediate)

آموزش در سطح پیش متوسط یا همان سطح Pre-Intermediate در کلاس های موسسه زبان رادتایم مطابق جدول زیر در ۴ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی علاوه بر کسب توانایی صحبت کردن نسبتاً صحیح و روان، به تدریج قادر به برقراری ارتباط در قالب مکالمات کاربردی روزمره اعم از معاشرت کردن و بیان تمایلات شخصی خواهند بود.

سطح متوسط (Intermediate)

آموزش در سطح متوسط یا همان سطح Intermediate در کلاس های موسسه زبان رادتایم مطابق جدول زیر در ۵ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختار های دستوری، قادر به تولید جملات مرتبط و پیوسته به صورت معنی دار با مکالمه روان خواهند بود.

سطح بعد متوسطه (Upper-Intermediate)

آموزش در سطح بعد متوسطه یا همان سطح Upper-Intermediate در کلاس های موسسه زبان رادتایم مطابق جدول زیر در ۵ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان توانایی بسیار خوبی در استفاده از ساختار های ترکیبی را کسب می نمایند و نیز قادر خواهند بود تا مفاهیم پیچیده تر و انتزاعی تر در زبان انگلیسی را درک کرده و بیان نمایند و بدون کمک گرفتن از دیگران به اشتباهات زبانی خود آگاه شوند و آنها را تصحیح نمایند.

سطح پیشرفته (Advanced)

آموزش در سطح پیشرفته در کلاس های موسسه زبان رادتایم نیز مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی به پالایش و تقویت توانایی های زبانی خود خواهند پرداخت و به راحتی قادر به استفاده از چهار مهارت زبانی در سطح پیشرفته خواهند بود. علاوه بر این با توجه به اندوخته ای غنی از واژگان، ساختار ها و کاربرد های زبانی که در اختیار دارند می توانند با سرعت عمل و انعطاف پذیری بالاتری و بدون نیاز به تامل کردن، بی وقفه به زبان انگلیسی صحبت کنند و از زبان دوم به صورت کاملا طبیعی و بدون اشتباه در موقعیت های واقعی روزمره استفاده نمایند.

اهداف آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در موسسه زبان رادتایم

  • آموزش زبان انگلیسی به صورت آکادمیک و کاملاً کاربردی با لهجه امریکایی.
  • آموزش همزمان مهارت گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن از سطح مبتدی تا پیشرفته.
  • تقویت سطح زبان عمومی و آماده‌ سازی زبان‌آموز جهت شرکت در دوره های IELTS.
  • افزایش دانش عمومی زبان انگلیسی زبان‌آموز جهت کسب مدارک بین المللی زبان.
  • تمرکز ویژه بر آموزش و افزایش مهارت صحبت کردن که بیشترین هدف در آموزش زبان انگلیسی می باشد.

تمایز خدمات آموزشی موسسه زبان رادتایم با سایر موسسه ها

  • تنوع زمانبندی کلاس های زبان در آموزشگاه مطابق با محدودیت های زمانی هر زبان آموز.
  • کلاس های پشتیبانی و رفع اشکال رایگان در طول دوره آموزش.
  • بهره گیری از اساتید باتجربه، تحصیلکرده و دارای مدرک مرتبط.
  • کلاس های مجهز به امکانات جدید آموزشی جهت فراگیری آسانتر.
  • استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها و متدهای آموزشی روز دنیا.

برای مشاوره و تعیین سطح رایگان با شعب ما تماس بگیرید: 
شعبه مرزداران: ۴۴۳۸۱۷۲۶- ۴۴۳۸۱۷۲۸
شعبه فرمانیه: ۲۶۶۵۹۰۲۱- ۲۲۲۴۹۸۵۱