کلاس های بحث آزاد

904 بازدید
بهترین کلاس مکالمه بحث آزاد و آیلتس آنلاین در آموزشگاه موسسه زبان در تهران انگلیسی فرانسه آلمانی ترکی استانبولی

خیلی از افراد به دنبال کلاس فقط مکالمه هستند. اما آیا چنین کلاس هایی اصلا وجود دارند؟

کلاس های بحث آزاد (Free Discussion) دوره ایست که توسط دپارتمان تخصصی موسسه زبان راد تایم طراحی گردیده است. این دوره ویژه افرادیست که بدلیل آشنایی با گرامر زبان و داشتن دایره واژگان نسبتاً خوب انگلیسی، تمایلی به حضور در کلاسهای ترمیک را ندارند. بلکه بیشتر به دنبال ارتقاء هر چه سریعتر مهارت مکالمه(Speaking) خود در محیطی کاملا انگلیسی زبان می باشند.

کلاس های فقط مکالمه با سایر دوره های آموزش زبان متفاوت است. از این جهت که تمرکز این کلاس ها بر روی دو مهارت اصلی زبان (Speaking و Listening) می باشد.

 

دوره های بحث آزاد Topic Based می باشد. بدین شکل که در هر جلسه یک یا دو موضوع از طرف استاد انتخاب شده و زبان آموزان ارائه میگردد. زبان آموزان پیش از حضور در کلاس روی موضوعات تحقیق کرده و با اطلاعات کافی در کلاس حاضر میشوند. در کلاس دانشجویان بصورت فعالیت های دوبه دو و گروهی به بحث و تبادل نظر می پردازند. در پایان استاد به تصحیح Accent ، Pronunciation Grammar و Vocabulary زبان آموزان می پردازد. با آموزش کلمات و اصطلاحات موضوع مورد بحث دایره واژگان زبان آموز را نیز ارتقا میدهد.

سطح لازم برای شرکت در دوره های بحث آزاد چیست؟

کلاس بجث آزاد - کلاس های فقط مکالمه - Free Discussion

بهترین سطح برای شرکت در دوره بحث آزاد Free Discussion به منظور استفاده مفیدتر از کلاس سطح intermediate یا بالاتر میباشد. زیرا زبان آموزان در این کلاس ها توانایی صحبت کردن درباره ایده ها و نظرات نسبتا پیچیده، اصطلاحات عامیانه و روزمره، مکالمات سطح پیشرفته، بیان عقاید و نقطه نظرات موافق و مخالف و صحبت درباره اخبار روزمره، بحث درباره برنامه های آینده، تفسیر فیلم و موسیقی، تفسیر تفاوت های فرهنگی و اجتماعی را می آموزند. این مساله در نهایت منجر به تقویت مهارت های گفتاری Speaking و شنیداری Listening و افزایش دایره لغات آنها میشود.

 

چرا برای شرکت در کلاس های بحث آزاد باید در سطح intermediate یا بالاتر بود؟

بدلیل اینکه در کلاس مسايل مطرح شده در سطحی بوده که دانشجویان باید اشراف بیشتری به زبان داشته باشند. در سطح پایین تر از Intermediate موضوعات معمولا کمی ساده تر میباشد. بنابراین شکل گرفتن بحث طولانی برای دانشجویان کمی مشکل خواهد بود.

با در نظر داشتن مورد اشاره شده به این نتیجه می رسیم که زبان آموزان علاقمند به شرکت در کلاس های بحث آزاد بمنظور دستیابی به بهترین راندمان می بایست حداقل سطح Intermediate را دارا باشند تا بتوانند با تمرین های گفتاری و شنیداری بیشتر در این کلاس ها سطح مکالمه خود را به طرز شگرفی ارتقاء ببخشند. در غیر اینصورت شرکت در این دوره ها چیزی جز هدر دادن وقت و هزینه نخواهد بود

چنانچه سطحتان در این اندازه نیست می بایست در دوره های عمومی آموزش زبان انگلیسی شرکت کنید. بدنصورت مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی خود را ارتقا دهید. دوره های عمومی آموزش زبان انگلیسی در موسسه زبان راد تایم با جدیدترین کتاب های انتشارات دانشگاه آکسفورد American English File  برای تقویت دانش عمومی زبان انگلیسی افراد بصورت ترمیک عادی و فشرده برگزار میگردد.

 

نحوه برگزاری کلاس های Free Discussion در موسسه زبان رادتایم

در موسسه زبان های خارجی رادتایم، کلاس های بحث آزاد مطابق با نیاز زبان آموزان محترم با توجه به شرایط کاری، زندگی و تحصیلی بصورت کلاس های 1روز در هفته (1 جلسه 90 دقیقه ای) طراحی و برگزار می گردد.

اهداف آموزشی کلاس های بحث آزاد (Free Discussion) در موسسه زبان رادتایم

تمایز خدمات آموزشی موسسه زبان رادتایم با سایر موسسه ها

برای مشاوره و تعیین سطح رایگان با شعب ما تماس بگیرید:
شعبه مرزداران: ۴۴۳۸۱۷۲۶ -۴۴۳۸۱۷۲۸
شعبه فرمانیه: ۲۶۶۵۹۰۲۱ -۲۲۲۴۹۸۵۱

5/5 - (1 امتیاز)
برچسب ها:
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد کلاس های بحث آزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.