آموزش زبان فرانسه

0
424
آموزش زبان فرانسه
Teaching French

دوره های آموزش زبان فرانسه بزرگسالان در موسسه زبان رادتایم بصورت کلاسهای ترمیک عادی، ترمیک فشرده و خصوصی از سطح مبتدی تا پیشرفته در ۲۰ترم ۱۵ جلسه ای با کتابهای Le Nouveau Taxi از انتشارات Hachette فرانسه برگزار می گردد. شرکت در این دوره ها ویژه متقاضیانی است که قصد مهاجرت و زندگی در کشورهای فرانسه زبان یا قصد ادامه تحصیل و شرکت در آزمون کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای داخل کشور در حوزه زبان و ادبیات فرانسه، مترجمی زبان فرانسه، آموزش زبان فرانسه را دارند.

نکته ای که موسسه زبان رادتایم را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری، شرایط زندگی و تحصیلی آنها و ارائه سیستم های متنوع آموزش زبان فرانسه منطبق با آخرین تغییرات و استانداردهای سفارت فرانسه همراه با آزمونهای سنجش پیشرفت می باشد. همچنین با توجه به اینکه تقویت مکالمه یکی از اصلی ترین اهداف در یادگیری زبان فرانسه می باشد، مدیران و اساتید دپارتمان آموزش زبان فرانسه موسسه زبان رادتایم تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضایی آموزشی، پویا و سرزنده فرصت یادگیری و تقویت مکالمه این زبان را در موقعیت های شبیه سازی شده فراهم نمایند تا زبان آموزان محترم را جهت آمادگی و شرکت در آزمون ها و مصاحبه سفارت و کسب نمره قبولی آماده سازند.

آموزش زبان فرانسه
آموزش زبان فرانسوی

معرفی دوره های آموزش زبان فرانسه در موسسه زبان رادتایم

A1 (سطح آغازین)

آموزش زبان فرانسه در سطح A1 در موسسه رادتایم مطابق جدول زیر برگزار می گردد و مختص زبان آموزانی است که بدون هیچ پیش زمینه ای مایل به یادگیری زبان فرانسوی می باشند. زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش قادر خواهند بود تا با بهره گیری از واژگان ساده و محاوره ای و با کمک ساختارهای گرامری ساده، مکالمات روزمره و جملات ابتدایی که در رابطه با نیاز های عمومی و شخصی می باشد (مانند معرفی خود، خواندن علائم راهنما، احوالپرسی ساده و …) را درک کرده و صحبت نمایند و نیز در آزمونهای بین المللی زبان فرانسه همانندDELF, TEF, TCF مربوط به سطح A1 شرکت نمایند.

A2 (سطح مقدماتی)

این سطح از آموزش در موسسه رادتایم نیز مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح قادر به بیان و درک موضوعات مشخصی مانند گفتگوهای روزمره، اطلاعات شخصی، خانواده و محیط کار در موقعیت های ساده و معمول خواهند بود و همچنین می توانند مطالب پیچیده تری که در مقاله های کوتاه، روزنامه ها و تبلیغات نوشته شده است را درک نمایند. 

B1 (سطح متوسط)

این سطح از آموزش زبان فرانسه در موسسه رادتایم نیز مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح به دایره وسیعی از لغات و واژگان دست پیدا خواهند کرد که به آنها کمک خواهد کرد با استفاده از این لغات در مورد رویاها، آرزوها، رخدادها، اهداف، تجارب و علایق شخصی خود بطور منسجم صحبت نمایند و در سفرهای خود به کشورهای فرانسوی زبان اغلب نیازهای خود را برطرف نمایند. 

B2 (سطح بالای متوسط)

این سطح از آموزش در موسسه رادتایم نیز مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح قادر به درک و بیان مطالب با طیف وسیعی از متون سخت، طولانی، انتزاعی و پیشرفته خواهند بود و می توانند در رشته تخصصی خود بحث های جدی و تخصصی تری را پیگیری نمایند و بدون آمادگی قبلی بطور روان، سلیس و پیوسته صحبت کنند. 

آموزش زبان فرانسه
Learning French

اهداف آموزش زبان فرانسه در موسسه زبان رادتایم

 • آموزش همزمان مهارتهای گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن از سطح مبتدی تا پیشرفته.
 • آموزش کاربردی زبان فرانسه ویژه متقاضیان ادامه تحصیل یا مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان.
 • آموزش زبان با هدف آمادگی زبان آموزان جهت آمادگی شرکت در آزمون و مصاحبه سفارت.
 • آموزش زبان با هدف آماده سازی زبان آموزان جهت قبولی در آزمون هایDELF, DALF, TEF, TEFaQ, TCF.
 • تمرکز ویژه بر تقویت مهارت صحبت کردن جهت زندگی در کشورهای فرانسوی زبان.
 • آشنایی زبان آموزان با فرهنگ و آداب و رسوم کشور فرانسه بمنظور زندگی در این کشور.

تمایز خدمات آموزش زبان فرانسوی موسسه زبان رادتایم با سایر موسسه ها

 • تنوع زمانبندی کلاسها مطابق با محدودیت های زمانی هر زبان آموز.
 • کلاس های پشتیبانی و رفع اشکال رایگان در طول دوره آموزش.
 • کلاس های مجهز به امکانات جدید آموزشی جهت فراگیری آسانتر.
 • تمرکز ویژه بر مهارت صحبت کردن که بیشترین هدف در آموزش زبان فرانسه می باشد.
 • آموزش زبان با استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها و متدهای آموزشی روز دنیا.
 • ارائه کارنامه اینترنتی با نمودار مقایسه ای در پایان هر ترم جهت مشاهده روند پیشرفت زبان آموزان.
 • شهریه مناسب با توجه به توان مالی زبان آموزان و ارائه تخفیف های ویژه.
 • اعطای مدرک معتبر پایان دوره مورد تایید وزارت آموزش و پرورش.

سایر خدمات دپارتمان آموزش زبان فرانسوی موسسه زبان رادتایم

 • دوره های فشرده آموزش زبان فرانسه جهت شرکت در آزمونهای سفارت.
 • دوره های بحث آزاد جهت تقویت مکالمه در 10 جلسه.

نظر خود را با ما در میان بگذارید!

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید