بهترین آموزشگاه زبان در مرزداران - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم تایم: مکالمه | آزمون IELTS

بهترین آموزشگاه زبان در مرزداران

4347 بازدید

موسسه زبان رادتایم بی شک بهترین موسسه ( آموزشگاه ) زبان در مرزداران و غرب تهران میباشد. کلاس های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه و ترکی استانبولی در کنار کلاس های آمادگی آزمون آیلتس IELTS و تافل TOEFL با بهترین کیفیت بصورت آنلاین یا حضوری در بلوار مرزداران برگزار می گردد. 

بهترین آموزشگاه موسسه زبان در مرزداران

تنوع دوره در آموزشگاه زبان راد تایم

موسسه زبان رادتایم فعاليت خود را از اردیبهشت۱۳۹۴ در كليه ي دپارتمان ها به صورت تخصصي و با همراهي اساتيد مجرب آغاز نمود. این آموزشگاه برگزار کننده بهترین دوره های آموزش زبان با کلاس های بسیار متنوع در مرزداران میباشد. دوره های فشرده آیلتس, بحث آزاد، تربیت مدرس، مکالمه زبان انگلیسی برای کودکان, نوجوانان و بزرگسالان بوده. همچنین در کنار انگلیسی دوره های زبان آلمانی, فرانسه و ترکی استانبولی با بهترین کیفیت برگزار میگردد. این موسسه زبان برتر در محدوده ستارخان, گیشا, مرزداران, توحید و صادقیه می باشد.

 

در تمامي شعب، آموزش زبان هاي ذكر شده از مبتدي تا پيشرفته برگزار میگردد. بهره گيري از استانداردهاي بين المللي آموزش زبان، در كليه ي گروه هاي سني از افتخارات این موسسه میباشد.

بهترین آموزشگاه موسسه زبان در مرزداران

پشتيباني آموزشي مستمر

از ديگر ويژگي هاي موسسه زبان رادتایم در راستاي كيفيت و ارتقاء سطح يادگيري، پشتيباني آموزشي مستمر و دقيق در تمامي دوره ها به صورت حضوري و غير حضوري ميباشد. وجه تمایز موسسه زبان رادتایم، برخورداری از اساتید مجرب و با انگیزه در کنار امکانات آموزشی استاندارد و مناسب میباشد.

 

بهترین آموزشگاه زبان در دوره های آیلتس در مرزداران و غرب تهران

یکی از شاخص ترین وجه تمایز این موسسه برخورداری از مجرب ترین اساتید آیلتس در کشور بوده. تمامی اساتید آیلتس این موسسه حداقل دارای مدرک فوق لیسانس زبان و دارای نمره ۸.۵ در آیلتس میباشند. همچنین به لطف کتب و جزوات تالیف شده انحصاری دریافت نمره آیلتس برای دانشجویان بسیار کوتاه تر میباشد. بعد از تعیین سطح دقیق توسط کارشناسان مجرب،‌ دانشجویان عزیز در کلاس های گروهی (عادی، فشرده و فوق فشرده) و خصوصی شرکت می نمایند. 

 

کلاس های آنلاین کاملا پیشرفته را در بهترین آموزشگاه / موسسه زبان در مرزداران تجربه کنید.

بسیاری از دانشجویان در صورت عدم توانایی در شرکت منظم در کلاس های حضوری می توانند در دوره های آنلاین گروهی مکالمه و آیلتس شرکت نمایند. این آموزش ها بر روی مدرنترین پلتفرم آموزش در دنیا بوده و آموزشها بسیار نزدیک و حتی گاهی بهتر از کلاس های حضوری میباشد. تمامی مطالب کلاسها ضبط خواهد شد. در صورت تمایل، دانشجویان میتوانند فایل صوتی کلاس را نیز برای تمرین بیشتر دوباره گوش کنند.  این کلاس ها همچنین به لحاظ هزینه، کمتر از کلاس های حضوری بوده. این هم یکی دیگر از نکات مثبت کلاسهای آنلاین میباشد.

بهترین آموزشگاه موسسه زبان در مرزداران

برای مشاوره و تعیین سطح رایگان به بهترین شکل با آموزشگاه زبان رادتایم تماس بگیرید.
شعبه مرزداران: ۴۴۳۸۱۷۲۶ -۴۴۳۸۱۷۲۸
ایمیل: Education@radtime.org

5/5 - (2 امتیاز)
https://radtime.org/?p=1373
اشتراک گذاری:

نظرات

1 نظر در مورد بهترین آموزشگاه زبان در مرزداران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب ها: