بهترین کلاس آیلتس در غرب تهران

2318 بازدید

بهترین کلاس آیلتس IELTS در غرب تهران

امروزه متاسفانه دوره های آمادگی آیلتس به یک بازار سیاه تبدیل شده است. دیروز یک مقاله ای را در یک وب سایت می خواندم با عنوان بهترین کلاس آیلتس IELTS در غرب تهران که ادعا می کرد که آن موسسه به دانشجویان در ۲ ماه کمک می کند که نمره ۷ را بگیرید. دانشجویان از خدا بی خیر هم در این کلاس ها شرکت می کنند و بعد از کلی هزینه و شرکت در آزمونهای آزمایشی و غیره متوجه می شوند که این قضیه امکان پذیر نیست. از اینرو تصمیم گرفتم این مقاله را برای عزیزانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند، بنویسم.

نحوه انتخاب کلاس زبان برای آمادگی آیلتس:

  • اساتید باتجربه ای که بیش از حداقل ۵ سال سابقه تدریس و ۲ سال سابقه تدریس دوره های آیلتس دارند.
  • برنامه ریزی صحیح و منطقی برای دانشچویان قبل از شروع کلاس.
  • ارائه برنامه ریزی درسی به دانشجویان خصوصی و در کلاس های گروهی در صورت تقاضا.
  • عدم تضمین نمره خاص: اگر موسسه ای را دیدید که نمره ۷ را تضمین کرد،‌ بدانید جز تلف کردن وقت و هزینه چیز دیگری نصیبتان. نخواهد شد. در بهترین کلاس آیلتس IELTS در تهران (شمال / جنوب / شرق / غرب ) حتی با وجود احتمال بالای گرفتن نمره، ‌از واژه تضمین برای هیج دانشجویی استفاده نمی شود.
  • پشتیبانی دانشجو از طرف آموزشگاه در هنگام امتحانات، برنامه ریزی آموزشی و همچنین ارزیابی عملکرد استاد بصورت مستمر.

بهترین کلاس آیلتس IELTS در غرب تهران

موسسه زبان زبان رادتایم برگـــــــزار کننده بهترین دوره های مختلف کلاس آمادگی آزمونهای بین المللی از جمله آزمون آیلتس IELTS در غرب تهران میباشد.

 

وجـــــه تمایز موسسه زبان رادتایم 

یکی از شاخص ترین وجه تمایز موسسه راد تایم بعنوان برگزار کننده بهترین کلاس های آیلتس در غرب و شمال تهران، برخورداری از مجرب ترین و بهترین اساتید آیلتس در کشور بوده! تمامی اساتید آیلتس این موسسه حداقل دارای مدرک فوق لیسانس زبان و دارای نمره ۸.۵ در آیلتس میباشند. همچنین با برخورداری از کتب و جزوات تالیف شده این اساتید راه دریافت نمره آیلتس برای دانشجویان بسیار کوتاه تر میباشد. قبل از شروع کلاس های آمادگی آزمون آیلتس، برنامه ریزی کلاس بصورت دقیق انجام شده و برنامه آموزشی تحویل استاد قرار می گیرد. در بین دوره نیز اساتید،‌ چندین بار مورد ارزیابی قرار می گیرند.

دوره های آموزشی در بهترین کلاس آیلتس IELTS در غرب تهران

  • کلاس های گروهی عادی 
  • کلاس های گروهی فشرده
  • کلاس های گروهی فوق فشرده
  • کلاس های نیمه گروهی
  • کلاس های خصوصی
بهترین کلاس آیلتس IELTS در غرب تهران

دوره های آنلاین کاملا پیشرفته

بسیاری از دانشجویان در صورت عدم توانایی در شرکت منظم در کلاس های حضوری میتوانند در دوره های آنلاین گروهی مکالمه و آیلتس IELTS در موسسه رادتایم شرکت نمایند. آموزشها بسیار نزدیک و حتی گاهی بهتر از کلاس های حضوری میباشد. تمامی مطالب کلاسها ضبط خواهد شد. در صورت تمایل، دانشجویان همچنین میتوانند فایل صوتی کلاس را نیز برای تمرین بیشتر دوباره گوش کنند. این کلاس ها همچنین به لحاظ هزینه، کمتر از کلاس های حضوری بوده. این هم یکی دیگر از نکات مثبت کلاسهای آنلاین میباشد. زبان آموزان میتوانند با صرف زمانی نسبتا کوتاه بسته به سطح و زمان خود در این دوره ها شرکت کنند.

برای مشاوره و تعیین سطح رایگان کلاس های آیلتس به بهترین شکل با آموزشگاه زبان راد تایم در غرب تهران همین الان تماس بگیرید.
شعبه مرزداران: ۴۴۳۸۱۷۲۶ -۴۴۳۸۱۷۲۸
ایمیل: Education@radtime.org

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://radtime.org/?p=1441
برچسب ها:
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد بهترین کلاس آیلتس در غرب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.