دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان | بهترین آموزشگاه زبان کودکان - رادتایم
کلاس های فشرده ترکی استانبولی در سفر ویژه عید 1403 با 30% تخفیف ویژه چهار راه استانوبل ترکی رو فول باش
کلاس های فشرده ترکی استانبولی در سفر ویژه عید 1403 با 30% تخفیف ویژه
چهار راه استانوبل ترکی رو فول باش

دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان | کلاس آموزش زبان کودک

4901 بازدید
کلاس زبان کودکان رادتایم

دوره های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان  در قالب دوره و کلاس مکالمه کودکان موسسه زبان های خارجی رادتایم مختص کودکان رده سنی ۹ تا ۱۲ سال با کتابهای Family and Friends در ۲۳ ترم ۱۲ جلسه ای از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان از سطح مبتدی تا متوسطه برگزار میگردد. همچنین تمرکز تمامی دوره ها بر روی چهار مهارت اصلی از سطح مبتدی تا متوسط می باشد. بدین شکل کودکان علاوه بر یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، برای شرکت در دوره های پیشرفته در سطوح نوجوانان و دریافت مدرک رسمی زبان آماده شوند.

یکی دیگر از نکات متمایز موسسه زبان رادتایم ارائه سیستم آموزشی به روز در فضای آموزشی پویا و سرزنده میباشد. تا فرصت یادگیری و تقویت مکالمه زبان انگلیسی را برای زبان آموزان فراهم سازد.

دوره های زبان انگلیسی کودک در رادتایم

مدت زمان تخمینی مطالعه: 9 دقیقه

روش های تقویت گرامر، خواندن و دامنه لغات در دوره و کلاس مکالمه کودکان آموزشگاه زبان رادتایم

در کتاب ۱ تا ۳ دوره ای با نام Bridge وجود دارد تا دانشجویان بتوانند‌ گرامر و ‌لغت خود را تقویت نمایند. از ترم چهارم کتاب های داستان زبان انگلیسی به برنامه کلاس دانش آموزان اضافه می شود. بدین شکل علاوه بر مهارت مکالمه می توانید توانایی خواندنتان را نیز به مرور تقویت کنید.

مزایای شرکت در کلاس مکالمه کودکان رادتایم

نکته ای که موسسه زبان رادتایم را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به اهمیت برنامه ریزی خانواده ها برای آموزش زبان انگلیسی فرزندانشان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی و تحصیلی آنها می باشد. از همین رو موسسه زبان رادتایم در ابتدای هر سال اقدام به ارائه تقویم آموزشی دقیق برای کودکان نموده است. به نحوی که تمامی کلاس های زبان انگلیسی کودکان راس تاریخ مقرر آغاز و خاتمه می یابند.

جدول ترم های آموزش زبان انگلیسی کودکان در موسسه زبان رادتایم

جدول ترم های آموزش زبان انگلیسی کودکان در موسسه زبان رادتایم

اهداف آموزش زبان انگلیسی کودکان در دوره و کلاس مکالمه زبان انگلیسی کودکان رادتایم

 • آموزش زبان انگلیسی به صورت آکادمیک و کاملاً کاربردی.
 • فراگیری چهار مهارت گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن از سطح مبتدی تا متوسطه
 • تقویت سطح زبان عمومی و آماده سازی زبان آموز جهت شرکت در دوره های نوجوانان.
 • افزایش سطح اعتماد به نفس و توانمندیهای لغوی.
 • تمرکز ویژه آموزشگاه بر آموزش و افزایش مهارت صحبت کردن که بیشترین هدف در آموزش زبان انگلیسی می باشد
 • آمادگی در کلاس آزمون مدارس

چرا دوره و کلاس مکالمه آموزشگاه زبان رادتایم در زمره بهترین آموزشگاه های ایران است؟

 • بهره مندی از اساتید نخبه و آموزش دیده در زمینه آموزش کودکان و نوجوانان که آشنایی کامل با روانشناسی آموزش گروه سنی کودک و نوجوان دارند.
 • ارائه منابع آموزشی مدرن مناسب برای گروه آموزشی کودکان و نوجوانان
 • ارائه گزارشات پیشرفت دوره ای به والدین برای اطلاع رسانی از وضعیت تحصیلی فرزاندان عزیزشان
 • مطالعه و تحقیق علمی مستمر به منظور به آپدیت کردن منابع، روش ها و رویکرد های آموزش در زمینه کلاس های آموزش انگلیسی کودکان و نوجوانان
 • جلسات پخش انیمیشن و فیلم،‌ سرودهای انگلیسی،‌ بازی و سرگرمی در کنار آموزش کتاب های اصلی
 • آماده سازی محیطی مجهز و آرام برای هرچه لذت بخش تر کردن یادگیری در کلس مکالمه کودکان

نکات مهم برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی کودکان در منزل

بسیاری از والدین دوست دارند علاوه بر  کلاس زبان در خانه نیز به فرزندان خود انگلیسی آموزش دهند، اما نمی دانند چگونه شروع کنند. مهم نیست که انگلیسی شما کامل نباشد. مهمترین چیز این است که شما مشتاق باشید و فرزندانتان را تشویق و تحسین کنید. کودک شما اشتیاق شما به زبان را درک خواهد کرد. اگر فرزندتان بلافاصله شروع به صحبت کردن به زبان انگلیسی نکرد، نگران نباشید. آنها برای جذب زبان به زمان معینی نیاز دارند. صبور باشید و آنها در زمان خود شروع به صحبت انگلیسی خواهند کرد.

نکات مهم برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی کودکان در منزل

راهکار اول: ایجاد یک روال

یک برنامه روتین برای آموزش انگلیسی خود در خانه تنظیم کنید. بهتر است جلسات کوتاه و مکرر داشته باشید تا آنکه طولانی و کم بازده. 15 دقیقه برای کودکان بسیار کوچک کافی است. با بزرگتر شدن فرزندتان و افزایش تمرکز او می توانید به تدریج جلسات را طولانی تر کنید. فعالیت ها را کوتاه و متنوع نگه دارید تا توجه فرزندتان را به خود جلب کنید.
کودکان زمانی احساس راحتی و اعتماد به نفس بیشتری می کنند که بدانند چه چیزی در انتظار آنها است. اگر فضایی در خانه دارید، می‌توانید یک جایگاه در گوشه خانه ایجاد کنید که در آن هر چیزی را که به زبان انگلیسی مرتبط است، به عنوان مثال کتاب، بازی،  DVD یا چیزهایی که فرزندانتان ساخته‌اند، متصل کنید. تکرار ضروری است و کودکان اغلب نیاز دارند تا کلمات و عبارات را بارها بشنوند قبل از اینکه احساس کنند خودشان می توانند به راحتی از آنها استفاده نمایند.

بیشتر بخوانیدراهکار دوم : بازی را از یاد نبرید

بچه ها وقتی در حال تفریح هستند به طور طبیعی یاد می گیرند. فلش کارت ها روشی عالی برای آموزش و اصلاح واژگان هستند و بازی های مختلفی وجود دارد که می توانید با فلش کارت بازی کنید، مانند فلش کارت حافظه. اگر دوست داشتید می توانید اینجا کلیک کنید و فلش کارت های متنوعی را دانلود نمایید.

راهکار سوم : برای آموزش مکالمه به کودکان از قصه و داستان استفاده نمایید

بچه ها وقتی در حال تفریح هستند به طور طبیعی یاد می گیرند. فلش کارت ها روشی عالی برای آموزش و اصلاح واژگان هستند و بازی های مختلفی وجود دارد که می توانید با فلش کارت بازی کنید، مانند فلش کارت حافظه. اگر دوست داشتید می توانید اینجا کلیک کنید و فلش کارت های متنوعی را دانلود نمایید.

راهکار چهارم : استفاده از موسیقی و شعر برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی به کودکان عزیزتان

آهنگ ها روشی واقعا موثر برای یادگیری کلمات جدید و بهبود تلفظ هستند. آهنگ‌هایی که شامل حرکات و انیمیشن باشند مخصوصاً برای کودکان بسیار خردسال خوب هستند، زیرا می‌توانند به آن بپیوندند حتی اگر هنوز قادر به خواندن آهنگ نباشند. اعمال اغلب معنای کلمات را در آهنگ نشان می دهد.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

سوالات متداول

کتاب تحت تدریس در دوره مکالمه کودکان رادتایم چیست؟

در دوره و کلاس مکالمه کودکان آموزشگاه زبان رادتایم  مختص کودکان رده سنی ۹ تا ۱۲ سال با کتابهای Family and Friends در ۲۳ ترم ۱۲ جلسه ای از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان از سطح مبتدی تا متوسطه برگزار میگردد.

تمرکز آموزش در دوره مکالمه کودکان بر چیست؟

همانطور که از نامش بر می آید تمرکز اصلی در کلاس مکالمه کودکان بر روی مکالمه است ولی در کنار مکالمه از ترم چهارم کتاب های داستان زبان انگلیسی به برنامه کلاس دانش آموزان اضافه می شود. بدین شکل علاوه بر مهارت مکالمه توانایی خواندن به مرور تقویت میشود. همچنبن در پایان کتاب ۱ تا ۳ دوره ای با نام Bridge وجود دارد تا دانشجویان بتوانند‌ گرامر و ‌لغت خود را تقویت نمایند.

چرا کلاس مکالمه کودکان آموزشگاه زبان رادتایم؟

نکته ای که موسسه زبان رادتایم را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به اهمیت برنامه ریزی خانواده ها برای آموزش زبان انگلیسی فرزندانشان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی و تحصیلی آنها می باشد. از همین رو موسسه زبان رادتایم در ابتدای هر سال اقدام به ارائه تقویم آموزشی دقیق برای کودکان نموده است. به نحوی که تمامی کلاس های زبان انگلیسی کودکان راس تاریخ مقرر آغاز و خاتمه می یابند.

هم اکنون می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کلاس های تخصصی زبان کودکان، با موسسه زبان های خارجی رادتایم تماس گرفته و از خدمات مشاوره و تعیین سطح رایگان بهره مند شوید.

5/5 - (8 امتیاز)
https://radtime.org/?p=1260
اشتراک گذاری:

نظرات

1 نظر در مورد دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان | کلاس آموزش زبان کودک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب ها: