کلاس آمادگی آزمون تافل - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم

آزمون تافل TOEFL چیست | کلاس تافل

4814 بازدید
دوره آمادگی آزمون تافل TOEFL iBT


TOEFL مخفف عبارت Test of English as a Foreign Language به معنای آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی است. آزمون تافل آزمونی است که میزان توانایی افراد را در زمینه ی برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی می سنجد. این آزمون در ایران بصورت iBT که مخفف Internet Based Testing بوده بصورت اینترنتی توسط موسسه ETS برگزار می‌شود. همچنین این آزمون در بیش از ۹۰۰۰ دانشگاه و مؤسسه از بیش از ۱۳۰ کشور جهان مورد پذیرش قرار می‌گیرد. امروزه عده زیادی از افراد به دنبال پیدا کردن کلاس تافل هستند. در حقیقت شرکت در کلاس تافل یکی از بهترین روش ها برای آمادگی قبل از آزمون است. اگر شما هم قصد شرکت در آزمون تافل را دارید و به دنبال کلاس تافل هستید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دوره تافل TOEFL در موسسه زبان رادتایم

مدت زمان تخمینی مطالعه: 5 دقیقه

کلاس تافل چیست؟

دوره های آمادگی آزمون تافل TOEFL iBT در موسسه زبان رادتایم شامل آموزش ۴ مهارت اصلی شنیداری، خواندن، صحبت کردن و نگارش میباشد. در این دوره از بهترین و مجرب ترین اساتید کشور در امر آموزش زبان استفاده می شود. زبان آموزان پس از گذراندن سطح Upper-intermediate وارد دوره های تافل می شوند. در همان ابتدا توسط متخصصان آموزش طی یک مرحله آزمون شبیه سازی شده مورد ارزیابی قرار می گیرند. در نتیجه با توجه به اشکالات و ضعف های موجود و در نظر گرفتن نیازهای آموزشی، زمان قابل تخصیص به هر مهارت مورد بررسی و تدریس قرار می گیرد.
نکته ای که دوره های آمادگی آزمون تافل TOEFL iBT موسسه زبان رادتایم را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به نیازهای آموزشی متقاضیان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری، زندگی و تحصیلی می باشد. همچنین با توجه به اینکه کسب نمره مورد نظر در بازه زمانی کوتاه یکی از اصلی ترین اهداف متقاضیان برای شرکت در دوره های آمادگی آزمون TOEFL iBT می باشد، مدیران و اساتید دپارتمان زبان انگلیسی موسسه زبان رادتایم تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضایی آموزشی و پویا فرصت یادگیری و کسب نتیجه دلخواه در کوتاه ترین زمان را برای متقاضیان فراهم سازند.

بیشتر بخوانیداهداف و سرفصل های آموزشی دوره TOEFL در موسسه زبان رادتایم

 • تقویت سطح عمومی زبان و آماده‌ سازی زبان‌آموز جهت شرکت در آزمون تافل TOEFL iBT.
 • آموزش مهارت های چهارگانه با توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان در هر مهارت.
 • آشنایی با ساختار کلی آزمون تافل به منظور کسب نمره مورد نیاز.
 • ایجاد اعتماد به نفس در زبان آموزان با برگزاری آزمونهای آزمایشی و مرحله ای.
 • آموزش لغات ضروری و افزایش دامنه لغات با معرفی کتب کمک آموزشی.

مزایای شرکت در دوره های تافل موسسه زبان رادتایم

 • مشاوره و برنامه ریزی دقیق و منسجم درسی با منابع جدید آزمون TOEFL.
 • بررسی موشکافانه skill ها و نقاط ضعف و قوت داوطلب.
 • استفاده از بروزترین متدها و کتابهای آموزشی روز دنیا.
 • کلاس های مجهز به امکانات جدید سمعی و بصری.
 • برگزاری جلسات توجیهی و رفع اشکال رایگان.
 • پیگیری مستمر روند پیشرفت زبان آموزان تا لحظه آزمون.
مزایای شرکت در دوره های تافل موسسه زبان رادتایم

نحوه برگزاری دوره های آمادگی آزمون تافل در موسسه زبان رادتایم

دوره های آمادگی آزمون تافل بنا به درخواست زبان آموزان به دو صورت خصوصی و گروهی زیر نظر بهترین و مجرب ترین اساتید برگزار می شود. کلاس های خصوصی سرعت بالاتری دارند و مختص متقاضیانی است که با مسئله کمبود وقت مواجه هستند. کلاس های گروهی آهسته تر پیش می روند و اگر شما زمان کافی برای آمادگی آزمون تافل دارید، ما این کلاس ها را به شما پیشنهاد می کنیم.

بیشتر بخوانیدجمع بندی

اگر شما متقاضی شرکت در آزمون تافل هستید، و در مرحله آماده سازی خود برای این آزمون می باشید، شرکت در کلاس های تافل موسسه زبان های خارجی رادتایم قطعا کمک بزرگی به شما خواهد کرد. زیرا ما از حرفه ای ترین معلم ها و جدید ترین و تاثیر گذار ترین روش ها برای آموزش به شما استفاده می کنیم.

هم اکنون می توانید برای استفاده از خدمات مشاوره و تعیین سطح رایگان کلاس و دوره های مختلف و آزمون های بین المللی با ما تماس بگیرید.

4.6/5 - (9 امتیاز)
https://radtime.org/?p=1272
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد آزمون تافل TOEFL چیست | کلاس تافل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

برچسب ها: