دوره تافل TOEFL

0
89
دوره تافل TOEFL

دوره تافل TOEFL در موسسه زبان رادتایم با هدف رسیدن به بالاترین نمره داوطلبین عزیز برگزار می کند.

تافل TOEFL چیست؟


TOEFL مخفف عبارت (Test of English as a Foreign Language) به معنای آزمون انگلیسی به عنوان زبان بیگانه است تافل آزمونی است که میزان توانایی افراد را در زمینه ی برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی می‌سنجد. این آزمون توسط موسسه ای تی سی (ETS) در دو نوع کاغذی و اینترنتی برگزار می‌شود و در بیش از ۹۰۰۰ دانشگاه و مؤسسه از بیش از ۱۳۰ کشور جهان مورد پذیرش قرار می‌گیرد.

دوره تافل TOEFL در موسسه زبان رادتایم


دوره های آمادگی آزمون تافل (TOEFL iBT) در موسسه زبان رادتایم شامل آموزش ۴ مهارت اصلی (شنیداری، خواندن، صحبت کردن و نگارش) می باشد. در این دوره که از بهترین و مجرب ترین اساتید کشور در امر آموزش زبان استفاده شده، زبان آموزان پس از گذراندن سطح میانی زبان (Intermediate) وارد دوره های تافل شده و در همان ابتدا توسط متخصصان آموزش طی یک مرحله آزمون شبیه سازی شده مورد ارزیابی قرار می گیرند و در نتیجه با توجه به اشکالات و ضعف های موجود و در نظر گرفتن نیازهای آموزشی، زمان قابل تخصیص به هر مهارت مورد بررسی و تدریس قرار می گیرد. دوره های تافل در موسسه زبان رادتایم با مجموعه کتابهای جدید Barron’s 15th Edition (2017) که یکی از بهترین متد آموزشی روز دنیا می باشد برگزار می گردد.


نکته ای که دوره های آمادگی آزمون تافل TOEFL موسسه زبان رادتایم را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به نیازهای آموزشی متقاضیان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری، زندگی و تحصیلی آنها با بهره گیری از اساتید متخصص دارای مدرک رسمی تافل و سیستم آموزشی استاندارد می باشد. همچنین با توجه به اینکه کسب نمره مورد نظر در بازه زمانی کوتاه یکی از اصلی ترین اهداف متقاضیان برای شرکت در دوره های آمادگی آزمون TOEFL iBT می باشد، مدیران و اساتید دپارتمان زبان انگلیسی موسسه زبان رادتایم تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضایی آموزشی و پویا فرصت یادگیری و کسب نتیجه دلخواه در کوتاه ترین زمان را برای متقاضیان فراهم سازند.


اهداف و سرفصل های آموزشی دوره TOEFL در موسسه زبان رادتایم

 • تقویت سطح عمومی زبان و آماده‌ سازی زبان‌آموز جهت شرکت در آزمون تافل TOEFL iBT.
 • آموزش مهارت های چهارگانه با توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان در هر مهارت.
 • آشنایی با ساختار کلی آزمون تافل به منظور کسب نمره مورد نیاز.
 • ایجاد اعتماد به نفس در زبان آموزان با برگزاری آزمونهای آزمایشی و مرحله ای.
 • آموزش لغات ضروری و افزایش دامنه لغات با معرفی کتب کمک آموزشی.


مزایای شرکت در دوره های تافل موسسه زبان رادتایم

 • مشاوره و برنامه ریزی دقیق و منسجم درسی با منابع جدید آزمون TOEFL.
 • بررسی موشکافانه skill ها و نقاط ضعف و قوت داوطلب.
 • استفاده از بروزترین متدها و کتابهای آموزشی روز دنیا.
 • کلاس های مجهز به امکانات جدید سمعی و بصری.
 • برگزاری جلسات توجیهی و رفع اشکال رایگان.
 • پیگیری مستمر روند پیشرفت زبان آموزان تا لحظه آزمون.


نحوه برگزاری دوره های آمادگی آزمون تافل در موسسه زبان رادتایم


در حال حاضر دوره تافل TOEFL در موسسه زبان رادتایم بصورت کلاس های خصوصی برگزار می گردد. این کلاس ها مناسب افرادیست که به هر دلیلی مایل به یادگیری زبان و آمادگی سریع جهت شرکت در آزمون اصلی تافل iBT و دریافت مدرک معتبر در مدت زمان کوتاه می باشد.

نظر خود را با ما در میان بگذارید!

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید