پکیج های آموزش زبان ویژه شرکت ها و سازمان ها

2002 بازدید

آموزش زبان ویژه شرکت ها و سازمانها

با توجه با افزایش نیاز به زبان در دنیای مدرن امروزی برای انجام مراودات بین شرکت ها و افراد بواسطه گسترش شبکه های ارتباطی و از طرف دیگر افزایش مشغله مدیران و کارمندان شرکت ها، آموزشگاه زبان راد تایم مفتخر است برنامه ریزی های بسیار منظم و سامانمند برای این گروه از افراد تدوین کرده است. مدیران ارشد، کارکنان و کارمندان سازمانها، وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها و کارخانجات، مراکز دانشگاهی، آموزشگاهی و مدارس با همکاری موسسه زبان رادتایم بعنوان یکی از بهترین مراکز آموزشی غرب و شمال تهرات اقدام به تشکیل کلاس های زبان عمومی و تخصصی انگلیسی، آلمانی، فرانسه و ترکی استانبولی در محل فعالیت خود بنمایند.

 

موسسه زبان راد تایم با همکاری و بهره مندی از بهره گیری از اساتید مجرب و با انرژی و با بهره گیری از روش های نوین آموزش روز دنیا افتخار دارد تا کلاس های زبان عمومی و تخصصی انگلیسی، آلمانی، فرانسه و ترکی استانبولی را ویژه مدیران محترم عامل، مدیران ارشد، کارکنان و کارمندان سازمانها، وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها و کارخانجات، مراکز دانشگاه و مدارس در محل فعالیت آنها برگزار نماید.

چه تفاوتی بین این کلاس ها و کلاس های آموزشگاهی هست؟

این دوره‌ها دارای ویژگی خاص هستند. یک آنکه این دوره های زبان اغلب برای افرادی برگزار می‌گردد که پیشینه شغلی یکسان داشته باشند. این امر باعث افزایش سرعت در فرآیند آموزش و یادگیری زبان میگردد. همچنین این دورهها بصورت پکیجی بوده. بدین معنا که کلاس ها دیگر حالت کلاس های ترمیک موسسه زبان را نخواهد داشت. دانشجویان در یک دوره زمانی خاص یک سطح را بطور کامل به اتمام میرسانند. از نکات مثبت دیگر این کلاس ها رابطه دوستانه افراد کلاس بوده که باعث افزایش چشمگیر سرعت صحبت کردن بواسطه حس بهتر شخص در محل و کم بودن استرس زبان آموزان است.

اهداف آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان در کلاس های آموزشگاه زبان راد تایم

تمایز خدمات آموزشی موسسه زبان رادتایم در کلاسهای زبان انگلیسی نوجوانان

پکیج دوره های تخصصی آموزش زبان انگلیسی

پکیج دوره های عمومی آموزش زبان فرانسه

پکیج دوره های عمومی آموزش زبان آلمانی

پکیج دوره های عمومی آموزش زبان ترکی استانبولی

برای مشاوره و تعیین سطح رایگان با شعب ما تماس بگیرید:
شعبه مرزداران: ۴۴۳۸۱۷۲۶ -۴۴۳۸۱۷۲۸
شعبه فرمانیه: ۲۶۶۵۹۰۲۱ -۲۲۲۴۹۸۵۱

امتیاز شما
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد پکیج های آموزش زبان ویژه شرکت ها و سازمان ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.