آمادگی آزمون EPT - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم برگزار کننده کلاس های آزمون EPT

آمادگی آزمون EPT

3575 بازدید
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران

موسسه زبان انگلیسی راد اقدام به برگزاری دوره های آمادگی آزمون EPT نموده است. دوره‌ها با همکاری اساتید هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار میشود. تمامی اساتید طراحان سابق سوالات EPT  می باشند.

بیشتر بخوانید: EPT چیست؟

مدت دوره های آمادگی آزمون EPT

دوره اصلی 15 ساعت می باشد و در این دوره سه مهارت اصلی کلمه گرامر خواندن کار می شود. برای آموزش کلمه  روش‌های مختلفی استفاده می شود تمامی کلمات پر کاربرد آزمون ها به همراه معنی در اختیار زبان آموز قرار می ‌گیرد در هر جلسه تعداد مشخصی کلمه آموزش داده می شود و در جلسه بعد آزمون گرفته می شود.

آموزش بخش های مختلف امتحان

در قسمت گرامر تمام نکات گرامر به همراه جزوه فارسی تدریس می شود و در جلسه بعد آزمون مربوط به آن قسمت گرفته می شود. تمام نکات گرامر و تکنیک های تست زدن آموزش داده می شود.

در قسمت خواندن متون کتاب فلش تدریس می شود در این کتاب تمام تکنیک های حل آزمون خواندن آموزش داده شده است زبان آموزان پس از آموزش می توانند به راحتی سوالات خواندن را پاسخ دهند این دوره هفته  قبل از آزمون برگزار میشود.

آموزش آیلتس
آموزش آیلتس

برای کسانی که سطح زبانی پایین تری دارند دوره پایه پیش بینی شده است. در این دوره گرامر پایه تدریس می شود کلمات پایه جهت خواندن متون آموزش داده می شوند. گرامر زبان آموزان ارتقا داده می شود.

بیشتر بخوانید: نمره دهی در آزمون EPT

نحوه برگزاری کلاس های آمادگی EPT

این دوره ها به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. دوره های حضوری شنبه تا چهارشنبه و دوره های فشرده مخصوص دانشجویان شهرستان روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می گردد. یک دوره یک روزه پنجشنبه قبل از آزمون برگزار می شود که مخصوص تحلیل آزمون های دوره های قبل می باشد. در دوره های اصلی نیز در هر کلاس آزمون های دوره های قبل تحلیل می شود. در دوره های اصلی تمام نکات گرامر و نکاتی که معمولا در امتحان برای طراحی سوال استفاده می شود اموزش داده میشود.

برای مشاوره و تعیین سطح رایگان با شعب ما تماس بگیرید
شعبه مرزداران: ۴۴۳۸۱۷۲۶- ۴۴۳۸۱۷۲۸
شعبه فرمانیه: ۲۶۶۵۹۰۲۱- ۲۲۲۴۹۸۵۱

امتیاز شما به این مقاله
https://radtime.org/?p=1703
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد آمادگی آزمون EPT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.