نحوه ورود به کلاس آنلاین - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم: برگزاری کلاس زبان آنلاین
📣 ثبت‌نام بوت‌کمپ‌های تابستان رادتایم شروع شد 📣 تخفیف خاص تابستونی رادتایم تابستان امسال یه پله بالاتر برو
📣 ثبت‌نام بوت‌کمپ‌های تابستان رادتایم شروع شد 📣 تخفیف خاص تابستونی رادتایم تابستان امسال یه پله بالاتر برو

نحوه ورود به کلاس آنلاین

4328 بازدید

برای آشنایی با نحوه ورود به کلاس های آنلاین، ‌کافیست ویدئوی زیر را ببینید. همچنین می توانید راهنمای نوشتاری در این مقاله را مطالعه کنید. بدین ترتیب کاملا با نحوه ورود به کلاس های آنلاین موسسه زبان رادتایم آشنا می شوید.

هر یک از رویدادهایی که در اسکای روم برگزار میشوند دارای یک لینک برای ورود به آن رویداد میباشند. این پیوند توسط برگزارکننده رویداد در اختیار شما قرار می گیرد. با کلیک روی آن فرم ورود به شما نمایش داده می شود. در صورتیکه برگزارکننده همراه با پیوند ورود، اطلاعات حساب کاربری مشخصی را در اختیار شما قرار داده است، می بایست شناسه کاربری و گذرواژه را در بخش های مربوطه وارد نموده و روی دکمه “ورود” کلیک کنید تا وارد محیط رویداد شوید.

راهنمای نوشتاری

در برخی رویدادها که بیشتر جنبه عمومی دارند، برگزارکننده امکان ورود شما را بعنوان میهمان در کلاس آنلاین مجاز مینماید. در این حالت برای ورود به رویداد نیازی به حساب کاربری ندارید. کافیست در فرم ورود بر روی دکمه “میهمان” کلیک نموده و بعد از ورود به محیط اتاق نام دلخواه خود در کادر “نام نمایشی” وارد کنید و دگمه “تایید” را بزنید.

نکات مهم در نحوه ورود به کلاس آنلاین

  • بیشتر اوقات شما نمی توانید قبل از شروع کلاس آنلاین به اتاق مربوطه وارد شوید. پس از دریافت پیغام “اپراتور هنوز وارد نشده است” در صف ورود قرار خواهید گرفت. به محض ورود اپراتور، به صورت خودکار به اتاق هدایت خواهید شد. این محدودیت از سوی برگزارکننده رویداد اعمال می شود.
  • در صورتیکه ظرفیت اتاق تکمیل شده باشد به هنگام ورود با پیغام خطا مواجه می شوید و می بایست موضوع را از برگزار کننده رویداد پیگیری نمایید.
  • برخی حساب های کاربری اختصاصی هستند و تنها یک نفر می تواند به صورت همزمان از آن استفاده نماید. در صورتیکه هنگام ورود به اتاق با پیام خطای “شما نمیتوانید با این کد کاربری دوباره وارد شوید. ” مواجه شدید، به این معنی است که شخص دیگری با اطلاعات حساب کاربری شما وارد اتاق شده است.
  • وقتی برای اولین بار وارد محیط اسکای روم میشوید، مرورگر شما برای استفاده از میکروفون و وبکم شما کسب اجازه مینماید. توصیه میکنیم با کلیک روی دکمه Allow دسترسی لازم را به مرورگر خود بدهید تا بتوانید از این ابزارها به هنگام نیاز در کلاس آنلاین استفاده نمایید.

برای مشاوره و تعیین سطح رایگان با شعب ما تماس بگیرید
شعبه مرزداران: ۴۴۳۸۱۷۲۶- ۴۴۳۸۱۷۲۸
شعبه فرمانیه: ۲۶۶۵۹۰۲۱- ۲۲۲۴۹۸۵۱

امتیاز شما به این مقاله
https://radtime.org/?p=4023
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد نحوه ورود به کلاس آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

برچسب ها: