آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم
کلاس های فشرده ترکی استانبولی در سفر ویژه عید 1403 با 30% تخفیف ویژه چهار راه استانوبل ترکی رو فول باش
کلاس های فشرده ترکی استانبولی در سفر ویژه عید 1403 با 30% تخفیف ویژه
چهار راه استانوبل ترکی رو فول باش

زبان انگلیسی برای بزرگسالان | کلاس زبان بزرگسال

1504 بازدید
آموزش زبان بزرگسالان

دوره های زبان انگلیسی بزرگسالان در موسسه زبان های خارجی رادتایم مختص بزرگسالان است. این کلاس ها با تدریس کتابهای American English File  از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان برگزار می گردد. بدین ترتیب در این دوره ها از مبتدی تا پیشرفته آموزش داده می شود و همچنین بر روی 4 مهارت اصلی لیسنینگ، اسپیکینگ، ریدینگ و رایتینگ تمرکز دارد. در این دوره ها، زبان آموزان مکالمه خود را تقویت می کنند. در مقاطع پیشرفته، کلاس های آمادگی برای آزمون های مختلف همچون آیلتس نیز برگزار گردد.

دوره های زبان انگلیسی بزرگسالان

مدت زمان تخمینی مطالعه: 7 دقیقه

کلاس زبان بزرگسالان

دوره های آموزش زبان انگلیسی بزرگسال

سطح مبتدی (Beginner)

این سطح برای افرادی است که میخواهند آموزش زبان انگلیسی را شروع کنند. زبان آموزان، درس های پایه ای و عباران کلیدی را در این سطح یاد می گیرند. آموزش در سطح مبتدی در کلاس های انگلیسی موسسه زبان رادتایم برای بزرگسالان در ۵ ترم برگزار می گردد.

سطح مقدماتی (Elementary)

آموزش در سطح مقدماتی در کلاس های انگلیسی موسسه زبان رادتایم برای بزرگسالان در ۵ ترم برگزار می گردد. پس از پایان این دوره، با مفاهیم ابتدای و اصلی تر آشنا می گردند. علاوه بر آن توانایی برقراری ارتباط و سطح پایین را نیز فرا می گیرند. برای تقویت سطح زبان بر روی هر 4 مهارت در زمینه های شنیداری، دیداری، گفتاری و مکالمه کار می شود.

سطح پیش متوسطه (Pre-Intermediate)

آموزش در سطح پیش متوسط در کلاس های انگلیسی موسسه زبان رادتایم برای بزرگسالان در ۵ ترم برگزار می گردد. پس از گذراندن این دوره، زبان آموزان توانایی صحبت کردن نسبتاً صحیح و روان را بدست می آورند و می توانند ارتباط برقرار کنند. همچنین به مرور زمان می توانند از مکالمات روزمره استفاده کنند و در آن ها شرکت کنند.  

سطح متوسط (Intermediate)

آموزش در سطح متوسط در کلاس های انگلیسی موسسه زبان برای بزرگسالان در ۵ ترم برگزار می گردد. با گذراندن این دوره، سطح دانش شما در واژگان به اندازه قابل توجهی افزایش میابد. زبان آموزان ساختار های دستوری و دستور زبان را تا حد قابل قبولی یاد گرفته و از آن استفاده می کنند.

سطح بعد متوسطه (Upper-Intermediate)

آموزش زبان انگلیسی در سطح بعد متوسطه در کلاس های موسسه برای بزرگسالان در ۵ ترم برگزار می گردد. یادگیری ساختار های ترکیبی، مفاهیم پیچیده تر، ازایش سطح لغات و توانایی برقراری ارتباط تا حد قابل قبول، بعد از گذراندن این دوره اتفاق می افتد. زبان آموزان این سطح، می توانند بدون کمک گرفتن از دیگران به اشتباهات زبانی خود آگاه می شوند و آنها را تصحیح می نمایند.

سطح پیشرفته (Advanced)

آموزش زبان انگلیسی سطح پیشرفته در کلاس های موسسه زبان رادتایم برای بزرگسالان در ۵ ترم برگزار میگردد. زبان آموزان در انتهای این سطح، استفاده از چهار مهارت زبانی شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن را در سطح پیشرفته یاد خواهند گرفت. علاوه بر این ، دایره لغات غنی و همچنین بلد بودن ساختارها و دستور زبان های سخت و پیچیده تر می توانند در سطح پیشرفته به استفاده از زبان انگلیسی و مکالمه بپردازند. یعنی در پایان این دوره از زبان انگلیسی می توانید به صورت کاملا طبیعی و بدون اشتباه در موقعیت های واقعی روزمره از آن استفاده نمایید.

تقویت زبان انگلیسی برای بزرگسالان

به عقیده خیلی، یادگیری زبان انگلیسی با بالا رفتن سن سخت تر می گردد. اما با استفاده از روش های مختلف که در ادامه به آن ها می پردازیم، می توانید سطح زبان انگلیسی خود را تا حد قابل قبولی تقویت کنید. این روش ها در کنار حضور در کلاس های مختلف، مانند کلاس های حضوری و آنلاین، یا خصوصی و گروهی تاثیر بسزایی دارند.

قطعا افراد بزرگسال نمیتوانند به اندازه کودکان و نوجوانان بر روی تمرین زبان انگلیسی وقت بگذاریند. این مشکل به دلیل مسئولیت ها، مشغله ها، شغل و… بوجود می آید. در ادامه روش هایی برای تقویت زبان انگیسیتان را در اختیار شما قرار می دهیم.

تکنیک 3 : یادگیری عبارات

یکی از اشتباهات اکثر زبان آموزان بزرگسال تمرکز بیشتر روی حفظ کردن کلمات است. یادگیری کلمات به تنهایی، به اندازه ای که فکر می کنید موثر نیست و ممکن است بعد از مدت موتاهی آن را فراموش کنید. همچنین یادگیری کلمات سرعت شما را کاهش می دهد. سعی کنید به جای یادگیری تک تک کلمات، با آن‌ها عبارت‌های مختلف بسازید و با استفاده از آن ها، کلمات را به خاطر بسپارید.

همچنین یادگیری عبارات کلیدی، مانند عبارت های رایج و روزمره افراد انگلیسی زبان سطح زبان شما را بسیار تقویت می کند.

بیشتر بخوانیدتکنیک 2 : صحبت کردن با خود

سعی کنید کارهای روزمره خود را با فکر کردن به زبان انگلیسی انجام دهید. برای مثال انجام کارهای خود را توضیح دهید و بگویید در هر دقیقه در حال انجام چه کاری هستید. این کار را می توانید با توجه به سطحی که در آن قرار دارید انجام دهید و لازم نیست به دنبال عبارات مهم و سخت بگردید.

برای مثال اگر کلمه ای را یادتان نیامد، آن را توصیف کنید و به ادامه صحبت و فکر کردن خود بپرازید.

این کار به مرور باعث می شود که هنگام انگلیسی صحبت کردن، به زبان فارسی فکر نکنید و در نتیجه فارسی را به انگلیسی تبدیل نکنید.

تکنیک 1 : پادکست انگلیسی

برای برقراری ارتباط با افراد انگلیسی زبان، تنها تقویت مهارت صحبت کردن کافی نیست و بر روی مهارت شنیداری خود نیز کار کنید تا صحبت های دیگران را نیز متوجه شوید و به آن ها پاسخ دهید.

پادکست‌های انگلیسی یکی از بهترین روش‌های برای تقویت لیسنینگ می باشد.

می توانید در موقعیت های روزمره و در طول روز، مثلا هنگام رانندگی، به پادکست گوش دهید و همچنین این امکان وجود دارد که هر پادکست را چند بار گوش دهید. بعلاوه انتخاب پادکست درباره موضوع مورد علاقه، شما را به گوش دادن علاقمند می کند.

هدف آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان

  • آموزش به صورت آکادمیک و جنرال
  • آمادگی برای آزمون های متخلف مانند آیلتس و تافل
  • تقویت هر 4 مهارت listening, speaking, reading , writing
  • تقویت سطح زبان برای مهاجرت و زندگی در یک کشور انگلیسی زبان
  • تقویت اعتماد به نفس زبان آموزان

بیشتر بخوانیدجمع بندی

کتاب های American English File  از بهترین کتاب ها در حوزه آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان است. موسسه زبان رادتایم این کتاب ها را در کلاس ها و دوره ها، در جهت تقویت هر 4 مهارت در زبان انگلیسی استفاده می نماید.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کلاس های تخصصی زبان بزرگسالان، همین حالا با موسسه زبان های خارجی رادتایم تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و تعیین سطح رایگان استفاده کنید.

امتیاز شما به این مقاله
https://radtime.org/?p=11260
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد زبان انگلیسی برای بزرگسالان | کلاس زبان بزرگسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

برچسب ها: