آموزش زبان انگلیسی مکالمه محور - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم

آموزش زبان انگلیسی مکالمه محور

1078 بازدید
آموزش زبان انگلیسی مکالمه محور

کلاس مکالمه زبان انگلیسی راد تایم

کلاس مکالمه زبان انگلیسی راد تایم به دنبال تقویت مهارت اسپیکینگ در کنار بالا بردن اعتماد به نفس زبان آموزان برای بیان نظرات خود به زبان انگلیسی به شیوه ای روان و همچنین درست در استفاده از گرامر و لغات و اصطلاحات زبان انگلیسی می باشد. مهمترین هدف شرکت در این کلاس ها هم مشخصا بالا بردن هر چه بهتر مهارت اسپیکینگ زبان آموز است که بهترین راه برای نشان دادن توانایی زبان آموز در روند آموزش زبان انگلیسی می باشد.

آموزش زبان انگلیسی مکالمه محور

کلاس های مکالمه در دو شکل بحث آزاد یا فری دیسکاشن و مکالمه فشرده برگزار می شود. در حالت اول کلاس های فری دیسکاشن Free discussion، کلاس ها براساس موضوعاتی که توسط کادر آموزشی و اساتید که نسبت به سطح زبان آموزان طراحی کرده اند به طرق مختلف به همراه استفاده از بحث آزاد، فیلم، موسیقی، کتاب یا مجلات و یا بازی های متنوع گروهی برگزار می شوند. این کلاس ها بیشتر بر بحث قدرت صحبت کردن به شکل روان و درست تمرکز دارند و از دانسته های زبان آموزان که براساس سطح آن ها از پایه Elementary تا پیشرفته Advanced متغیر است، استفاده می کنند.

کلاس مکالمه زبان انگلیسی فشرده

کلاس های مکالمه فشرده شما از یک روند مشخص یادگیری براساس کتاب های موجود در بحث مکالمه بیشتر پیروی خواهید کرد و به یادگیری زبان از طریق مکالمه خواهید پرداخت و همچنین نکات گرامری و مهارت های لیسنینگ Listening، ریدینگ Reading و رایتینگ Writing در کلاس مورد توجه و تدریس قرار خواهند گرفت. همچنین برای این کلاس ها هم از ابزارهای چون فیلم، موسیقی، کتاب یا مجلات و یا بازی های گروهی و فردی استفاده خواهد شد. یکی از مواردی که باید زبان آموز به آن توجه داشته باشد انتخاب یکی از این دو کلاس برای تقویت مکالمه خود است که البته شرکت در هر دو کلاس همزمان نیز بلامانع است.

بهترین آموزشگاه زبان در وردآورد

بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران

مکالمه زبان انگلیسی اولین و مهم ترین مهارت در یادگیری زبان انگلیسی می باشد. راهکار های بسیار زیادی برای تقویت زبان انگلیسی از سوی افراد مختلف توصیه می شود. اما در حقیقت هر کس باید با توجه به شرایط خود، بهترین راه و مناسب ترین راهکار های تقویت مکالمه زبان را پیدا کند. در ادامه ما به رایج ترین راهکار های تقویت مکالمه زبان پرداخته ایم که به شما کمک می کند با توجه به تیپ شخصیتی خودتان، مناسب ترین آن ها را برای خودتان انتخاب کنید.

بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی کودکان

دوره های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان  در قالب دوره و کلاس مکالمه کودکان موسسه زبان های خارجی رادتایم مختص کودکان رده سنی 6 تا ۱۲ سال با کتابهای Family and Friends در ۲۳ ترم ۱۲ جلسه ای از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان از سطح مبتدی تا متوسطه برگزار میگردد. همچنین تمرکز تمامی دوره ها بر روی چهار مهارت اصلی از سطح مبتدی تا متوسط می باشد. بدین شکل کودکان علاوه بر یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، برای شرکت در دوره های پیشرفته در سطوح نوجوانان و دریافت مدرک رسمی زبان آماده شوند.

بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی نوجوانان

دوره های آموزش زبان انگلیسی نوجوانان در موسسه زبان های خارجی رادتایم مختص نوجوانان رده سنی ۱۳ تا ۱۶ سال با کتابهای Solutions  از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان از سطح مقدماتی تا پیشرفته برگزار می گردد. همچنین تمرکز تمامی دوره ها در کلاس های آموزشگاه زبان راد تایم بر روی چهار مهارت اصلی از سطح مقدماتی تا پیشرفته میباشد. ما نوجوانان را برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و شرکت در دوره های پیشرفته زبان انگلیسی و دریافت مدرک رسمی زبان آماده می کنیم. زبان آموزانی که در سطح ابتدایی هستند در ۵ ترم اول کتاب Prepare را مطالعه می کنند. سپس وارد دوره کتاب های Solutions می شوند. موسسه زبان راد تایم ابتدای هر سال اقدام به ارائه تقویم آموزشی دقیق برای نوجوانان می نماید. یکی دیگر از نکات متمایز کننده موسسه زبان رادتایم ارائه سیستم آموزشی به روز در فضای آموزشی پویا برای زبان آموزان میباشد.

بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان

بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان در آموزشگاه زبان راد تایم به صورت کلاس های ترمیک عادی، ترمیک آخرهفته و پکیج فشرده وجود دارد. این دوره ها با استفاده از ویرایش سوم مجموعه کتابهای American English File از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان به عنوان کتابهای اصلی برگزار می شود. در این دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان به ترتیب از مبتدی تا پیشرفته آموزش می بینند و همچنین بر روی 4 مهارت اصلی لیسنینگ، اسپیکینگ، ریدینگ و رایتینگ تمرکز دارد. نکته متمایز کننده موسسه زبان رادتایم، توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان در کلاس ها است. زیرا ما شرایط کاری و تحصیلی شما را با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، مدنظر قرار می دهیم. همچنینمکالمه صحیح و روان هدف اصلی در  برگزاری این کلاس ها میباشد و تمامی کلاس ها در محیطی پویا و حرفه ای برگزار می شود

آزمون PTE چیست؟
آزمون PTE چیست؟

آموزش رایگان زبان انگلیسی با راد تایم

گرامر زبان انگلیسی

زبان انگلیسی از صفر

راهنمای آزمون‌های بین‌المللی (…,TOFEL, IELTS)

لغات زبان انگلیسی (Vocabulary)

مهارت شنیداری زبان انگلیسی (Listening)

آموزش مهارت نوشتاری زبان انگلیسی (Writing)

آموزش مهارت خواندن زبان انگلیسی (Reading)

مهارت مکالمه زبان انگلیسی (Speaking)

آموزش زبان انگلیسی با فیلم و سریال (Movies & Series)

ویژگی های کلاس های مکالمه راد تایم

  • تنوع زمانبندی کلاس های زبان در آموزشگاه مطابق با محدودیت های زمانی هر زبان آموز.
  • کلاس های پشتیبانی و رفع اشکال رایگان در طول دوره آموزش.
  • بهره گیری از اساتید باتجربه، تحصیلکرده و دارای مدرک مرتبط.
  • کلاس های مجهز به امکانات جدید آموزشی جهت فراگیری آسانتر.
  • استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها و متدهای آموزش زبان.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در کلاس‌های عمومی راد تایم

مکالمه در یک زبان خارجی می‌تواند یکی از بخش‌های چالش برانگیز زبان‌آموزی باشد. برای تقویت این مهارت،آموزشگاه‌ راد تایم کلاس‌های عمومی آموزش مکالمه زبان ارائه می‌دهد. این کلاس‌ها به زبان‌آموزان کمک می‌کنند تا اعتماد به نفس و توانایی در برقراری ارتباط به زبان خارجی را بیشتر کنند.

این کلاس‌ها معمولاً شامل موارد زیر می‌شوند:

  1. مکالمات گروهی: زبان‌آموزان در یک محیط گروهی با یکدیگر به زبان خارجی صحبت می‌کنند. این محیط اغلب شامل بازی‌ها، چالش‌ها و تمرینات تعاملی است.
  2. روش‌های آموزش مکالمه: این کلاس‌ها معمولاً شامل روش‌های متنوع آموزشی هستند، از جمله تمرینات شنیداری، تمرینات گفتاری و تمرینات تعاملی.
  3. تمرکز بر روی لغات و عبارات کاربردی: اغلب اوقات، کلاس‌های مکالمه تمرکز زیادی بر روی لغات و عبارات کاربردی دارند که زبان‌آموزان می‌توانند در مکالمات روزمره خود استفاده کنند.
  4. تمرینات تقویت تلفظ: این کلاس‌ها می‌توانند به زبان‌آموزان کمک کنند تا تلفظ صحیح کلمات و عبارات را یاد بگیرند.
  5. استفاده از متد‌های مدرن آموزشی: اغلب این کلاس‌ها از تکنولوژی و ابزارهای مدرن آموزشی استفاده می‌کنند، از جمله برنامه‌های آموزش زبان آنلاین، تکنولوژی‌های واقعیت مجازی و غیره.

مکالمه زبان انگلیسی آنلاین

کلاس‌های آنلاین راد تایم با بهترین کیفیت آموزش زبان انگلیسی در بستر آنلاین با کلاس حضوری هیچ تفاوتی ندارد. زیرا همه ی قابلیتها و موارد لازم برای تدریس استاد در بستر آنلاین فراهم شده است دانشجویان می توانند در تخته فرضی بنویسند و سوالات خود را مطرح کنند و صدای رسا دو طرفه و کیفیت تصویر عالی را مشاهده کنند.

بنابراین زبان آموزانی که تصمیم به شرکت در کلاس مکالمه زبان انگلیسی آنلاین می گیرند بدون هیچ نگرانی از کیفیت کلاس آنلاین و تفاوت آن با کلاس حضوری نداشته باشند زیرا هر دو بازدهی کاملا” یکسانی دارند.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

آموزش مکالمه زبان انگلیسی سریع

کلاس‌های خصوصی آموزش زبان انگلیسی مطابق با درخواست متقاضیان باشد در ساعت و روز های مشخص باشد. مهمتر از آن، برگزاری آزمون در این کلاس‌ها اجباری نیست و برای کسانی که به هر دلیل ترس از شرکت در آزمون دارند یک فاکتور مثبت دیگر محسوب می‌شود.

مهم ترین نکات یادگیری مکالمه زبان انگلیسی

یادگیری دستور زبان انگلیسی

مهارت های نوشتن و خوندن و شنیدن رو در زندگی واقعی کاربردی تر هستن ولی فهم دستور زبان انگلیسی اشتباهات مکالمه ای رو برای شما کمتر میکنه . مطمئنا دستور زبان انگلیسی پیچیده، پر از افعال بی قاعده، املای عجیب و غریب و صرف افعال غیر عادی است و از طرفی هم زبان انگلیسی زبان آوایی نیست یادگیری دستور زبان انگلیسی به شما کمک میکنه مکاممات روز مره رو بهتر درک کنید و سریع تر یاد بگیرید

خودتون رو بیشتر درگیر یادگیری زبان کنید

برای پیشرفت سریع تر باید هر روز حداقل چند دقیقه رو به یادگیری زبان اختصاص دهید.وقتی صحبت از یادگیری زبان انگلیسی می شود، تمرین حرف اول را می زند. در حالت ایده‌آل، باید به طور منظم به آن زبان صحبت کنید تا بر تلفظ، درک گفتاری و مهارت‌ های کلی گفتاری تسلط داشته باشید. یکی از بهترین راه‌ ها برای تقویت مکالمه انگلیسی، تمرین با یک شریک گفتگوی صبور است. اگر در اطرافیان شما انگلیسی زبان وجود ندارد با جستجو در شبکه های اجتماعی و انجمن ها با افراد انگلیسی زبان ارتباط برقرار کنید.

هر روز یک کلمه جدید انگلیسی یاد بگیرید و به جای کلمات روی جملات کار و تمرکز کنید

هر چه کلمات انگلیسی بیشتری بدانید، بهتر می توانید منظورتان را برسانید. تنها راه بهبود و گسترش دایره لغات، یادگیری کلمات بیشتر است. هر روز یک کلمه جدید انگلیسی یاد بگیرید و از آن استفاده کنید.

هر وقت که به کلمه جدیدی برخورد کردید، آن را یادداشت کنید. بسیاری از زبان آموزان انگلیسی یک دفترچه یادداشت یا ژورنال برای این منظور همراه شان دارند . همیشه یک دفترچه و یک خودکار دم دست داشته باشید. خیلی زودتر می بینید یک کتاب لغت از کلمات جدید دارید که می توانید در سفر یا استراحت آن را مرور کنید.

در زندگی واقعی تمرین کنید

در زندگی عادی و کار های روزانه مکالمات انگلیسی داشته باشید ونترسید ،بیرون بروید و در یک محیط بومی تمرین کنید. به این ترتیب، انگلیسی کاربردی و روزمره ( مثلا عبارات و اصطلاحات عامیانه ) را یاد خواهید گرفت که به شما کمک می کند مثل یک نیتیو صحبت کنید.

از سرگرمی ها و علایق تان برای ایجاد انگیزه در خودتان استفاده کنید

اگر از خواندن محتوا در مورد موضوعات مالی، مسافرت ، حیوانات خانگی یا غذا لذت می برید، این موضوعات را به زبان انگلیسی بخوانید . به دنبال یک روزنامه یا مجله انگلیسی در مورد موضوعات مورد علاقه تان باشید یا به وب سایت ها یا وبلاگ هایی که در این زمینه مقاله ارائه می دهند، سر بزنید. وقتی آماده شدید، حتی ممکن است به این سطح برسید که بتوانید در یک گفتگو درباره موضوعات مورد علاقه تان در یک اتاق گفتمان شرکت کنید.

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی راد تایم
آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی راد تایم

با افراد بومی انگلیسی زبان ارتباط برقرار کنید

به کمک اینترنت و نرم افزارهایی مانند Tandem می توانید به فراتر از مرزهای ملی بروید. با افراد بومی انگلیسی زبان آنسوی کشورتان دوست شوید و با آنها مکالمه داشته باشید. طبیعتاً بین شما و آنها تفاوتهای فرهنگی وجود دارد و این باعث جذاب تر شدن مکالمات شما می شود. 

خبر ها را به انگلیسی دنبال کنید

تماشای برنامه های خبری روش خوبی برای تقویت تلفظ شما است. برای اکثر زبان آموزان انگلیسی، بهبود تلفظ انگلیسی اولویت اصلی است.

روی لهجه انگلیسی کار کنید

در کنار یادگیری زبان انگلیسی روی لهجه هم دقت داشته باشید . یادتان باشد که گویش های مختلفی در زبان انگلیسی وجود دارد.تلفظ صحیح واژگان و جملات می تواند به شما کمک شایانی کند . در زبان انگلیسی لهجه های مختلفی وجود دارد مثلا لهجه انگلیسی آمریکایی با لهجه انگلیسی اسکاتلند متفاوت است.

به انگلیسی بنویسید

همان طور که مهارت های گفتاری، شنیداری و خواندن تان را بهتر می کنید، حتما مهارت های نوشتاری تان را هم تقویت کنید. یک دوره نویسندگی انگلیسی برای خودتان در نظر بگیرید .

به کشور های انگلیسی زبان سفر کنید

وقتی که به یک کشور انگلیسی زبان سفر می کنید ، نه تنها می توانید مهارت های گفتاری تان را تمرین کنید، بلکه می توانید گوش دادن، خواندن و نوشتن را هم تمرین کنید.

بهترین آموزشگاه زبان در صادقیه

زبان پیچان ها را تکرار کنید

مثل هر زبانی، انگلیسی هم از شما می‌خواهد که از موقعیت‌ های خاص دهان و زبان تان برای تلفظ صحیح کلمات استفاده کنید. تقویت ماهیچه ‌های دهان مناسب و تسلط بر آن اینکه برای تلفظ یک حرف یا کلمه آن را در چه جایی از دهان قرار بدهیم ، زمان و تلاش زیادی را می ‌طلبد!

جواب این است که جملات زبان پیچان یا tongue twisters را تکرار کنید ! این جملات جالب به شما کمک می کنند تا واج های دشوار را تکرار کنید. همان طور که پیش می روید ، سعی کنید خودتان را با این که چقدر سریع می توانید این کار را انجام بدهید، به چالش بکشید .

موزیک گوش کنید و آواز را تکرار کنید .

مهم نیست که به چه نوع آهنگ هایی علاقه دارید، موسیقی می تواند به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک کند ! ابتدا به آهنگی فکر کنید که دوست دارید. در مرحله بعد در گوگل جستجو کرده تا متن (شعر) آن آهنگ را پیدا کنید. سپس، یک یا دو بار آهنگ یا موزیک ویدیو را پخش کنید تا بدانید انتظار چه چیزی را باید داشته باشید. در نهایت، آن را دوباره پخش کنید و همراه با آهنگ، آواز بخوانید . آواز خواندن راهی بدون استرس و لذت بخش برای تمرین انگلیسی است. طولی نمی کشد که آهنگ های انگلیسی مورد علاقه تان را بدون این که نیازی به متنشان داشته باشید ، خواهید خواند.

پادکست-انگلیسی-عالی-برای-آموزش-زبان
پادکست-انگلیسی-عالی-برای-آموزش-زبان

از اشتباه کردن نترسید

هر فردی که یک زبان جدید یاد می گیرد، مرتکب اشتباه می شود . اشتباه، بخشی از فرآیند یادگیری است. ممکن است از یک لغت جدید اشتباه استفاده کنید یا یک کلمه را اشتباه تلفظ کنید و نیاز به تکرار مجدد آن داشته باشید.

هرگز یادگیری را متوقف نکنید

یادگیری زبان انگلیسی در هر شرایطی و صرف نظر از سطح مهارت ، اهداف و محل زندگی تان امکان پذیر است. اگر مبتدی هستید، بهترین راه برای شروع یادگیری زبان انگلیسی شرکت در یک کلاس مکالمه مقدماتی است.

آموزش زبان انگلیسی رایگان با نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌ها

معرفی 6 اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی کودکان
معرفی 6 اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی کودکان

یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های موجود، این نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌ها معمولاً دارای منابع آموزشی متنوعی هستند که شامل درس‌ها، تمرین‌ها، فعالیت‌های تعاملی و ویدئوهای آموزشی می‌شوند. در زیر به برخی از بهترین نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های یادگیری زبان انگلیسی رایگان اشاره می‌کنم:

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در خانه

برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی در خانه می‌توانید از اینترنت، پادکست‌هایی را که با سلیقه شما هماهنگ هستند، دانلود نموده و آنها را به تلفن همراه خود منتقل کرده و هنگام رفت و آمد به محل کار، هنگام ورزش و یا در حین انجام کارهای منزل به آنها گوش کنید.دفترچه خاطرات انگلیسی داشته باشید ،به آهنگ های انگلیسی بیشتر گوش کنید، زبان پیش فرض روی دیوایس های خود را به انگلیسی تغییر دهید و در این مسیر مصمم باشید .

قیمت کلاس مکالمه زبان انگلیسی

هزینه کلاس مکالمه زبان انگلیسی ممکن است بسته به محتوای آموزشی، مدت زمان دوره، تعداد جلسات و تکنولوژی‌های استفاده شده، در مراکز آموزشی مختلف متفاوت باشد. برای مثال، هزینه کلاس مکالمه زبان انگلیسی ممکن است از چند صد هزار تومان تا چند میلیون تومان و بیشتر نیز متغیر باشد.

آدرس شعبــــــــــه ۱: تهران، مرزداران، قبل از آریافر، جنب بانک شهر، پلاک ۸۴                              ۴۴۳۸۱۷۲۶ – ۴۴۳۸۱۷۲۸ ☎️

آدرس شعبــــــــــه ۲: تهران، فرمانیه، لواسانی غربی، پلاک ۱۴۲                                                   ۲۶۶۵۸۹۳۷ – ۲۶۶۵۹۰۲۱ ☎️

سوالات متداول آموزش زبان انگلیسی مکالمه محور

آیا تمرین نوشتاری نیز برای مهارت مکالمه مفید است؟

بله، تمرین نوشتاری نیز به بهبود مهارت مکالمه کمک می‌کند. با نوشتن متون و جملات به زبان انگلیسی، می‌توانید عملکرد گرامری و واژگان خود را تقویت کنید. همچنین، با نوشتن مکالمات متنی و سپس تمرین خواندن آنها به صوت بلند، می‌توانید به تلفظ و روانی مکالمه‌تان نیز کمک کنید.

آیا استفاده از عبارات و اصطلاحات رایج زبان انگلیسی در مکالمات مفید است؟

بله، استفاده از عبارات و اصطلاحات رایج زبان انگلیسی در مکالمات می‌تواند به زبان شما زنده‌تر و طبیعی‌تر بنظر برسد. با توجه به متناسب بودن آنها با موضوع مکالمه، بهبود فهم شنونده‌ها را نیز تسهیل می‌کند. می‌توانید از منابعی مانند کتاب‌ها و وب‌سایت‌های معتبر برای یادگیری عبارات و اصطلاحات استفاده کنید.

سوالات آموزش مکالمه زبان انگلیسی سریع

چگونه می‌توانم مکالمه زبان انگلیسی را بهبود بخشم؟

یکی از بهترین راه‌ها برای بهبود مکالمه زبان انگلیسی، تمرین مداوم است. می‌توانید با یک شریک تمرینی صحبت کنید، از منابع آموزشی مثل فیلم‌ها و پادکست‌ها استفاده کنید و در محیط‌هایی که زبان انگلیسی صحبت می‌شود، شرکت کنید.

چگونه می‌توانم دایره واژگانم را گسترش دهم؟

برای گسترش دایره واژگانتان می‌توانید از روش‌هایی مانند خواندن کتاب‌ها، خبرنامه‌ها و مقالات استفاده کنید. همچنین می‌توانید از برنامه‌های آموزش زبان انگلیسی موبایلی و آنلاین استفاده کنید که کاربران را در یادگیری واژگان جدید یاری می‌دهند.

چطور می‌توانم به گرامر زبان انگلیسی تسلط پیدا کنم؟

برای تسلط بر گرامر زبان انگلیسی، می‌توانید از کتاب‌ها و منابع آموزشی استفاده کنید. همچنین تمرین مکتوب و مکالمه مکرر به شما کمک می‌کند تا قواعد گرامری را در ذهن خود تثبیت کنید. در صورت نیاز می‌توانید به دوره‌های آموزش زبان انگلیسی حضوری یا آنلاین مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم به خوبی تلفظ کنم؟

برای بهبود تلفظ، می‌توانید به پادکست‌ها و ضبط‌های صوتی گوش دهید و تمرین تکرار کنید. همچنین نمونه‌های تلفظ را می‌توانید از بومی زبانان مشاهده کنید و تلاش کنید تا تلفظ آن‌ها را تقلید کنید.

چگونه می‌توانم خودم را برای مکالمات واقعی آماده کنم؟

برای آماده شدن برای مکالمات واقعی، می‌توانید تمرین‌های مکالمه محور را با دوستان یا شریکان تمرینی خود انجامدهید. همچنین، شرکت در گروه‌های بحث و گفتگو، کلاس‌های مکالمه و تمرین مکالمه با استفاده از نقشه‌های سناریویی می‌تواند به شما در تقویت مهارت‌های مکالمه کمک کند.

چگونه می‌توانم خجالت خود را در مکالمه زبان انگلیسی کاهش دهم؟

خجالت در مکالمه زبان انگلیسی برای بسیاری از افراد معضل است. برای کاهش خجالت، می‌توانید با شریکان تمرینی صحبت کنید و در محیط‌های غیررسمی زبان انگلیسی چالش برانگیز شرکت کنید. همچنین، به یاد داشته باشید که اشتباه کردن در فرایند یادگیری طبیعی است و همه افراد از اشتباهات یاد می‌گیرند.

[contact-form-7 id=”fdae30f” title=”فرم تماس با ما 2″]
امتیاز شما به این مقاله
https://radtime.org/?p=12282
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد آموزش زبان انگلیسی مکالمه محور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.