بهترین آموزشگاه زبان
📣 ثبت‌نام بوت‌کمپ‌های تابستان رادتایم شروع شد 📣 تخفیف خاص تابستونی رادتایم تابستان امسال یه پله بالاتر برو
📣 ثبت‌نام بوت‌کمپ‌های تابستان رادتایم شروع شد 📣 تخفیف خاص تابستونی رادتایم تابستان امسال یه پله بالاتر برو

بهترین آموزشگاه زبان

1539 بازدید
بهترین آموزشگاه زبان

چرا بهترین آموزشگاه زبان هستیم ؟

دوره های آنلاین

رزرو آزمون تعیین سطح

مشاهده کارنامه

جدول کلاسهای حضوری و آنلاین

راهنمای کلاسهای آنلاین

 • بهره گیری از اســــــاتید کاملا با تجربه و متخصص
 • برگزاری دوره آموزشی و ورک شــــاپ برای ارتقا سطح آموزشی کادر آموزشی
 • ارائه دوره های آنلاین در کنار دوره های حضــــوری
 • تنوع در دوره های آموزشی: گروهی؛ نیمه گروهی؛ خصوصی در آموزشگاه، منزل، و یا محل کار
 • ارائه پشتیبانی آموزشی رایگــــان، جهت کمک به ارتقاء سطح زبان آموزان.
 • برنامه شخصی برای دانشجویان خصوصی رادتایم
 • بهره وری از جدیدترین متدهای آمــــوزش و سطح بالای استاندارد
 • جلسه اختصاصی با والدین کودکان جهت ارتقا سطح آمــــوزش
 • به کارگیری مشاورین برتر و متخصص جهت راهنمایی زبان آموزان در اتخــــاذ بهترین تصمیمات
 • اعزام مدرس به منزل یا محل کار زبان آموزان در راستای اصل مشتری مداری و تأمین همه جانبه رفـــاه حال آنها.
 • تجهیزات و امکانات صوتی و تصویری پیشرفته، فضای آموزشی مناسب، و محیط آرام جهت بالا بردن کیفیت آموزش.
 • آموزش زبان و ارتباط با فراگیران از طریق شبکه های اجتماعی (Instagram)

زبان خود را انتخاب کنید

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران
50 اصطلاح رایج برای گرفتن نمره بالای 8

آموزش در بهترین آموزشگاه زبان

آموزش زبان بزرگسالان

آموزش کامل و جامع زبان به بزرگسالان، از سطح مبتدی تا فوق پیشرفته

آموزش زبان نوجوانان

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان را در تمامی سطوح و مطابق با علاقه و روحیه خاص آنها

آموزش زبان کودکان

آموزش تخصصی زبان انگلیسی به کودکان را با رعایت تک تک نکات

دوره‌ های آنلاین

هر کجای دنیا هم که باشید، انواع دوره‌های زبان انگلیسی را به صورت مجازی برای شما برگزار می‌کنیم.

آمادگی آزمون‌ های بین‌المللی

آموزش کامل و جامع زبان به بزرگسالان، از سطح مبتدی تا فوق پیشرفته

دوره‌ های تخصصی زبان انگلیسی

بهبود مهارت‌های زبانی شما متناسب با نیاز شما با به روز ترین متد های دنیا

دوره های آموزشی در بهترین کلاس آیلتس IELTS

کلاس های گروهی عادی 

کلاس های گروهی فشرده

کلاس های گروهی فوق فشرده

کلاس های خصوصی.

آموزش رایگان زبان انگلیسی

آموزش گرامر زبان انگلیسی

از مبتدی تا پیشرفته

راهنما آزمون های بین المللی

آیلتس ، تافل و...

آموزش خواندن انگلیسی

Reading

آموزش شنیداری انگلیسی

Listening

آموزش نوشتاری انگلیسی

Writing

آموزش مکالمه انگلیسی

Speaking

آموزش شنیداری انگلیسی

Listening

آموزش زبان

فیلم ، پادکست ،موریک

چگونه بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی ممکن است به نظر برخی افراد سخت باشد، اما با توجه به موارد زیر، می‌توانید بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی را برای خود انتخاب کنید:

1. بررسی سوابق و تجربه آموزشی مدرسان: بهتر است بررسی کنید که مدرسان چه تجربه و سوابقی در زمینه آموزش زبان انگلیسی دارند و آیا توانسته‌اند در گذشته به دانش‌آموزان خود کمک کنند تا بهترین نتیجه را بگیرند.

2. بررسی دوره‌های آموزشی: بهتر است دوره‌های آموزشی مختلف را بررسی کنید و مطمئن شوید که آن‌ها در سطح شما مناسب هستند. همچنین بررسی کنید که آیا دوره‌هایی که ارائه می‌شوند، شامل مهارت‌های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن هستند یا خیر.

3. ارزیابی روش‌های آموزشی: روش‌های آموزشی از جمله کلاس‌های حضوری، آنلاین، خصوصی و گروهی ممکن است در آموزشگاه‌های مختلف متفاوت باشند. بررسی کنید که روش آموزشی آموزشگاه با نیازهای شما و سبک یادگیری شما سازگاری دارد یا خیر.

4. بررسی تکنولوژی‌های آموزشی: تکنولوژی‌های جدید در آموزش زبان انگلیسی، امکاناتی مانند کلاس‌های آنلاین، سیستم‌های مدیریت یادگیری، ویدئوهای آموزشی و غیره را فراهم می‌کنند. بررسی کنید که آیا آموزشگاهی که قصد دارید به آن بپیوندید، از این تکنولوژی‌ها بهره می‌برد یا خیر.

5. بررسی نظرات و تجربیات دانش‌آموزان: بررسی نظرات و تجربیات دانش‌آموزان گذشته می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی را برای خود انتخاب کنید.

کی به یک زبان دیگر مسلط هستید؟

ویژگی‌های بهترین موسسه آیلتس (آنلاین و حضوری )

چهار مهارت شنیدار، نوشتار، گرامر و گفتار از جمله مهارت‌هایی هستند که در آیلتس مورد سنجش قرار می‌گیرند؛ بنابراین باید شرکت کننده در این زمینه از تبحر و تسلط کافی برخوردار باشد تا بتواند حداقل نمره قبولی را به خودش اختصاص دهد.

 • بهره‌مندی از اساتید برجسته بین‌المللی به منظور آموزش آیلتس
 • تنوع در ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره‌های آمادگی تا پیشرفته
 • بهره‌مندی از مشاوره و پشتیبانی لازم در آموزش زبان انگلیسی و آیلتس
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
 • ارائه خدمات آنلاین
 • دسترسی آسان به مراکز و مؤسسات آموزش زبان انگلیسی
 • برند و هویت موسسه آیلتس
 • به روز بودن آموزش‌ها
 • تعیین سطح کردن دانشجویان

1) بهره‌مندی از اساتید برجسته بین‌المللی به منظور آموزش آیلتس

اساتید آموزشگاه راد تایم با استفاده از جدیدترین متد آموزشی موفقیت شما را در آزمون آیلتس و یا سایر آزمون‌های معتبر از قبیل آیلتس  بزرگ‌سالان و نیز آیلتس کودکان و نوجوانان یا نیز تضمین می‌کنند؛ به عبارت دیگر، وجود این اساتید موفقیت زبان آموزان و متقاضیان شرکت در آزمون رسمی آیلتس را تا حدود زیادی  برآورده خواهد کرد.

2) تنوع در ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره‌های آمادگی تا پیشرفته

استفاده از انواع فیلم و یا پکیج‌های آموزشی مرتبط با این آزمون و نیز بهره‌گیری از آزمون‌های آزمایشی می‌تواند راه را تا حدود زیادی برای شرکت کنندگان در این دوره‌ها و قبولی در آزمون آیلتس هموار کند.

3) بهره‌مندی از مشاوره و پشتیبانی لازم در آموزش زبان انگلیسی و آیلتس

هر یک از شرکت کنندگان در آزمون‌های آنلاین می‌توانند از طریق مراجعه به مشاورین و استفاده از برنامه‌ریزی آموزشی مناسب در دوره‌های مختلفی که بدین منظور در این آموزشگاه‌راد تایم برگزار می‌شود، حضور داشته باشند و با آمادگی بیشتری در این آزمون مهم و ارزشمند شرکت کنند.

4) قیمت مناسب و مقرون به صرفه

از جمله ویژگی‌هایی که در مقایسه با سایر آموزشگاه‌ها و مؤسسات موجود، مراکز براتر آیلتس را متمایز کرده می‌توان به هزینه مناسب شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های این آموزشگاه‌ها اشاره کرد. این قیمت‌ها موجب شده تا روزانه افراد زیادی که قصد شرکت در این آزمون‌ها را دارند در جستجوی بهترین موسسه آیلتس باشند.

5) ارائه خدمات آنلاین

بعضی از متقاضیان آیلتس در شهرستان‌ها زندگی می‌کنند و امکان حضور در کلاس‌های حضوری که در شهرهای بزرگ برگزار می‌شوند را ندارد، عده‌ای از متقاضیان هم به خاطر شرایط خاصی مانند کارمند بودن و… ترجیح می‌دهند در کلاس‌های آنلاین شرکت کنند.

برگزاری دوره‌های آنلاین را در کنار آموزش‌های حضوری ارائه می‌کند تا مخاطبان بتوانند به راحتی در دوره‌های مدنظرشان ثبت نام کرده و تکنیک‌های موفقیت در این آزمون بین‌المللی را یاد بگیرند.

از طرفی، هزینه دوره‌ها و کلاس‌های آنلاین بسیار مناسب‌تر و حتی پایین‌تر از دوره‌های حضوری است. به همین خاطر متقاضیان زیادی این نوع آموزش را برای افزایش توانایی زبان انگلیسی خودشان انتخاب می‌کنند. با این وجود انتخاب هر یک از روش‌های آموزشی به صورت حضوری یا فیزیکی بر عهده متقاضی خواهد بود.

6) دسترسی آسان به مراکز و موسسات آموزش زبان انگلیسی

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که موسسات آموزشی مذکور از آن‌ها برخوردار هستند دسترسی آسان علاقه‌مندان و زبان آموزان به این موسسات است. اغلب این مراکز دارای شعبه‌های مختلفی در شهرهای بزرگ و یا کلان‌شهرها هستند. متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس به منظور شناسایی و آشنایی با بهترین موسسه آیلتس می‌توانند یکی از این گزینه‌ها را انتخاب کرده و سایر مراحل آزمون آیلتس را در این مراکز پیگیری کنند.

7) برند و هویت موسسه آیلتس

با توجه به اینکه امروزه در شبکه‌های اجتماعی مختلف پکیج‌های آموزش زبان انگلیسی مخصوص آیلتس به فروش می‌رسد، متقاضیان این آزمون باید مراقب زمان و هزینه خودشان باشند.

8) به روز بودن آموزش‌ها

موسسه‌های آیلتس باید مدام خودشان را با تغییراتی که در این آزمون رخ می‌دهد هماهنگ کنند. مخصوصاً از سال 2016 که آزمون آیلتس تغییرات جدی داشته و قانونمندتر شده، این به روز بودن یک نکته مهم برای انتخاب بهترین موسسه آیلتس محسوب می‌شود. اساتید و امکانات آموزشگاهی که انتخاب می‌کنید باید با آخرین تغییرات آیلتس همگام باشند و شما را در رسیدن به اهدافتان هدایت کنند.

9) تعیین سطح کردن دانشجویان

تعیین سطح متقاضیان آزمون آیلتس یک فاکتور مهم برای معرفی منابع و نوع کلاس‌هایی که آن‌ها باید شرکت کنند است. بعضی از افراد صرفاً با دانش مبتدی قصد شرکت در آزمون را دارند و باید موسسه مورد نظر آن‌ها را برای شرکت در کلاس زبان و رساندن سطحشان تا حد قبولی در آزمون راهنمایی کند. با تعیین سطح متقاضیان مشخص می‌شود که در چهار مهارت آیلتس چه سطحی دارند و کدام بخش از مهارت‌های آن‌ها نیاز به تقویت دارد.

برخی از هنرمندان در آموزشگاه راد تایم

جناب منوچهر هادی در آموزشگاه زبان راد تایم

خانم مرجانه گلچین در آموزشگاه زبان راد تایم

استفاده از برترین مدرسین زبان 

 اساتید ما از برترین مدرسین زبان و شناخته ترین ها هستند . مزیت استفاده از برترین اساتید آموزش زبان این است که آموزشی کاملاً حرفه‌ای و فوق‌العاده دقیق دریافت می‌کنید. این اساتید به دلیل تجربه و دانش بالایی که در زمینه آموزش زبان دارند، می‌توانند به شما در بهبود مهارت‌های زبانی کمک کنند. همچنین، برترین اساتید آموزش زبان از روش‌های مدرن و جدید در آموزش زبان استفاده می‌کنند که بسیار موثر و جذاب هستند.

در آموزشگاه زبان های خارجه راد تایم تمامی اساتید با آزمون های بین المللی آشنایی کامل دارند ونمره آیلتسشان بالای 8 است.(برترین مدرسین زبان در موسسه‌های زبان راد تایم)

کلاس های تقویت مکالمه زبان بزرگسالان و کودکان و نوجوانان

یکی از مهمترین عواملی که در فرآیند آموزش اثرگذار است، در دست داشتن منابع درست آموزشی است. منابع آموزشی مورد استفاده آموزشگاه زبان های خارجه راد تایم مطابق با به روز ترین و مناسب ترین روش های آموزش زبان مناسب برای دوره های مختلف سنی برای زبان آموزان تهیه شد است.

منابع آموزشی به روز و مناسب بهترین موسسه زبان 

در آموزشگاه زبان(رادتایم) کلاس های تقویت مکالمه زبان آموزان با برنامه ریزی های مدون و با استفاده از روش های تدریس نوین و بکارگیری فیلم و موزیک و شعر و بازی و تعامل متقابل بین اساتید و زبان آموزان و زبان اموزان با یکدیگر به تقویت مهارت مکالمه به صورت بحث آزاد (Free discussion) و مکالمه کودکان (Kids conversation) برای دوره های مختلف برگزار می شود.

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی راد تایم

استفاده از بهترین و به روزترین متد آموزش زبان

استفاده از بهترین و به‌روزترین متد آموزش زبان انگلیسی بسیار مهم است زیرا باعث می‌شود که فرایند یادگیری زبان برای شما راحت‌تر و موثرتر شود. برای انتخاب بهترین و به‌روزترین متد آموزش زبان می‌توانید به موارد زیر توجه کنید:

 1. تحقیقات و پژوهش‌های علمی: بهترین و به‌روزترین متد آموزش زبان براساس تحقیقات و پژوهش‌های علمی و به‌روزترین فناوری‌های آموزشی تدوین شده است. بنابراین، برای انتخاب بهترین متد سعی کنید تحقیقات و پژوهش‌های علمی مرتبط با آموزش زبان را مطالعه کنید.
 2. تجربه اساتید: بهترین اساتید آموزش زبان با تجربه و دانش بالا در این حوزه، متدهای آموزشی کارآمدی را در اختیار دارند. بنابراین، برای انتخاب بهترین متد، می‌توانید با اساتید مختلف مشورت کنید و نظر آن‌ها را در مورد متدهای آموزشی مختلف بپرسید.
 3. تناسب با نیازهای شما: بهترین و به‌روزترین متد آموزش زبان باید با نیازهای شما تطابق داشته باشد. بنابراین، قبل از انتخاب متد، نیازهای خود را به دقت بررسی کنید و متدی را انتخاب کنید که بهترین تطابق را با نیازهای شما دارد.
 4. متدهای ترکیبی: برای بهترین و به‌روزترین متد آموزش زبان، می‌توانید از متدهای ترکیبی استفاده کنید. به طور مثال، می‌توانید از متد‌های آموزش زبان آنلاین، کلاسیک و گروهی به همراه کتاب‌ها و منابع دیگری استفاده کنید تا بهترین و به‌روزترین متد را برای یادگیری زبان داشته باشید.

محیط و فضای آموزشی مدرن و مناسب شما

آموزش و یادگیری متاثر از فضا و محیط پیرامونی است،تحقیقات نشان داده تاثیرات محیطی برروند آموزشی تاثیر به سزایی دارد.

فضاو محیط آموزشی، تأثیر بسیاری بر روی آموزش و یادگیری داردو فراهم ساختن موارد زیر باعث افزایش و تاسیل روند یادگیری می شود:

 1. ایجاد انگیزه برای یادگیری: فضای آموزشی مناسب، می‌تواند به شکل قابل توجهی، انگیزه دانش‌آموزان را برای یادگیری افزایش دهد. فضایی که دارای طراحی مناسب، نورپردازی مناسب، تجهیزات کافی و حتی عناصر دکوری جذابیت داشته باشد، می‌تواند به شکل بسیار مثبتی بر روی روحیه و انگیزه دانش‌آموزان تأثیر بگذارد.
 2. بهبود تمرکز و توجه: فضایی که دارای سکوت و آرامش است، می‌تواند به شکل قابل توجهی تمرکز و توجه دانش‌آموزان را بهبود بخشد. عناصری مانند صدا، نور، حرارت و بافت فضایی، می‌توانند به شکل قابل توجهی تأثیر گذار باشند.
 3. ارتقای تجربه دانش‌آموزان: فضای آموزشی مناسب، می‌تواند به شکل قابل توجهی تجربه دانش‌آموزان را ارتقا دهد. فضایی که دارای تجهیزات کامل و جذاب است، می‌تواند به شکل قابل توجهی تجربه دانش‌آموزان را بهبود بخشد.
 4. فراهم کردن شرایط مناسب برای یادگیری: فضا و محیط آموزشی، می‌تواند به شکل قابل توجهی شرایط مناسب برای یادگیری فراهم کند. فضایی که دارای تجهیزات کامل و مناسب است، می‌تواند به شکل قابل توجهی به کیفیت آموزش و یادگیری کمک کند.

برگزاری تخصصی دوره های آیلتس و PTE

یکی از شاخص ترین وجه تمایز موسسه راد تایم بعنوان بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران برخورداری از مجرب ترین اساتید آیلتس در کشور بوده. تمامی اساتید آیلتس این موسسه حداقل دارای مدرک فوق لیسانس زبان و دارای نمره ۸.۵ در آیلتس میباشند. همچنین به لطف کتب و جزوات تالیف شده انحصاری دریافت نمره آیلتس برای دانشجویان بسیار کوتاه تر میباشد. بعد از تعیین سطح دقیق توسط کارشناسان مجرب،‌ دانشجویان عزیز در کلاس های گروهی (عادی، فشرده و فوق فشرده) و خصوصی شرکت می نمایند. 

برگزاری بهترین و با کیفیت ترین آزمون های آزمایشی زبان

یک آموزشگاه خوب معمولا برگزار کننده آزمون های آزمایشی IELTS می باشد. این آزمونها میبایست همراه با تحلیل رایتینگ و اسپیکینگ باشد. بصورتیکه داوطلبین آیلتس متوجه بشوند که در چه حوزه هایی نیاز به تمرین بیشتر خواهند داشت. یا در چه قسمت هایی عملکرد خوبی داشته اند.

دوره های آنلاین کاملا پیشرفته 

بسیاری از دانشجویان در صورت عدم توانایی در شرکت منظم در کلاس های حضوری می توانند در دوره های آنلاین گروهی مکالمه و آیلتس شرکت نمایند. این آموزش ها بر روی یک پلتفرم مخصوص آموزش بوده تا آموزشها بسیار نزدیک و حتی گاهی بهتر از کلاس های حضوری باشد. تمامی مطالب کلاسها در طول برگزاری کلاس ضبط شود تا در صورت تمایل، دانشجویان بتوانند فایل صوتی کلاس را نیز برای تمرین بیشتر دوباره گوش کنند.  این کلاس ها همچنین به لحاظ هزینه میبایست، تقریبا نصف کلاس های حضوری باشد.

آموزشگاه زبان مختلط راد تایم در تهران

دوره های زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

آموزشگاه زبان انگلیسی فقط مکالمه

کلاس زبان انگلیسی کودکان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان با بازی

آموزشگاه راد تایم با دارا بودن روش‌های آموزش زبان کودکان منحصر به فرد بهترین انتخاب برای آموزش زبان به کودک دلبندتان می‌باشد.

برخی از روش‌هایی که آموزشگاه راد تایم به کار می‌گیرد شامل :

روش بازی با کودک : در این روش با کمک بازی زبان را یاد می‌گیرند برای مثال کودک با حروفی که استاد تکرار می‌کند یک شی یا اسمی که حرف اول با آن شروع می‌شود را نام می برد .
داستان کودکانه : کودکان ذهنیت فوق العاده‌ای نسبت به رنگ و ساختار تصاویر دارند بنابراین استفاده از داستان برای آموزش زبان یکی از بهترین راه‌ها جهت آموزش گرامر و زبان انگلیسی به آنها است.
به صورت آواشناسی : در این روش با خواندن شعر و بازی‌های صوتی تمرین شنیداری و تلفظ به کودکان آموزش داده می‌شود.

بهترین آموزشگاه زبان نوجوانان

بهترین آموزشگاه زبان نوجوانان در تهران

نوجوانی دوره رشد و تکامل فردی است که برای آموزش بسیار مفید و موثر بوده و یادگیری زبان انگلیسی بر مهارت و آینده آنها بسیار تاثیرگذار می‌باشد.

آموزشگاه راد تایم برای آموزش نوجوانان دارای متد و روش‌های منحصر به فرد خود است که شامل موارد زیر می‌باشد :

بهره‌گیری از منابع آموزشی متنوع : ثابت و خشک بودن منابع آموزشی نه تنها باعث کندی در یادگیری می‌شود بلکه انگیزه دانش آموز را نیز از بین برود.

آموزشگاه راد تایم با بهره‌گیری از کتاب‌های درسی و مجموعه داستان ، فیلم‌های آموزشی کلاس‌های درسی را برای دانش آموزان جذاب و متنوع کرده است.

بهره‌گیری از تکنولوژی : نرم‌افزار های اختصاصی ، پادکست ، ویدیوی و برنامه‌های آنلاین از جمله مواردی است که به کار گرفته و تا اکنون بسیار تاثیرگذار بوده است.

برگزاری کلاس‌های مکالمه : در طول ترم چندین جلسه جهت تمرین مهارت شنیداری و گفتاری دانش آموزان تعیین شده است.

همچنین تمامی اساتید چند دقیقه پایانی کلاس را مکالمه با زبان انگلیسی در مورد بحث‌های آزاد اختصاص داده‌اند.

مکالمه-به-زبان-انگلیسی-راد-تایم

بهترین آموزشگاه زبان بزرگسالان

آموزش زبان برای بزرگسالان می‌تواند به عنوان یک فرایند طولانی و پیچیده تلقی شود، به دلیل تفاوت‌های فرهنگی، تجربیات و خلقیات مختلف آنها. بزرگسالان در طول زندگی خود با تجربه‌ها و دانش‌های متفاوتی روبه‌رو شده‌اند که می‌تواند روی فرایند یادگیری زبان اثر بگذارد. برای این دلیل، آموزش زبان برای بزرگسالان نیاز به رویکردهای مختلفی دارد.

بهترین آموزشگاه زبان بزرگسالان

نظرات دانشجویان و مشتریان

راه های ارتباطی با شعبه مرزداران

راه های ارتباطی با شعبه فرمانیه

فرم ارسال پیام

5/5 - (2 امتیاز)
https://radtime.org/?p=12041
اشتراک گذاری:

نظرات

2 نظر در مورد بهترین آموزشگاه زبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *