کتاب های Solutions - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم

دانلود ویرایش دوم کتاب های Solutions | دانلود کتاب های Solutions

5458 بازدید

کتاب های Solutions با 80% محتوای جدید کاملاً مدرن شده است. دستور زبان و واژگان دانش آموزان را تقویت می کند و آنها را در کارها مشارکت می دهد. رویکرد هدایت شده آن اعتماد به نفس هر دانش آموزی را از طریق اهداف گام به گام، تمرین زیاد، فعالیت های شخصی سازی معنادار و وظایف آماده سازی امتحان تقویت می کند. این دوره در حال حاضر طیف گسترده ای از روش های تدریس را در بر می گیرد. به معلم یک بسته انتخاب و انتخاب انعطاف پذیر برای استفاده در کلاس درس، خانه و در حال حرکت ارائه می دهد. کتاب کار آنلاین یادگیری مستقل را با انواع ویژگی های تعاملی افزایش می دهد. کتاب های Solutions با ارائه طیف وسیعی از فرصت‌های یادگیری برای طیف وسیعی از توانایی‌ها از طریق فعالیت‌های بسط و بازنگری در همه مؤلفه‌ها، همه دانش‌آموزان را به یادگیرندگان فعال تبدیل می‌کند. به همه در هر سطحی که باشد احساس موفقیت می‌دهد.

بیشتر بخوانیدویژگی های کلیدی

ساختار درس در هر صفحه با اهداف قابل دستیابی، نشانه‌های واضح مهارت در حال تمرین، و ساخت تدریجی برای یک نتیجه سازنده، پس از هر کلاس به همه احساس موفقیت می‌دهد. متون به روز شده و انگیزشی با فعالیت های بهره برداری از واژگان موثر برای افزایش تعامل و تمرین فعال. صحبت کردن در تمام دروس با راهنمایی گام به گام که منجر به تمرین واقعی می شود.

کتاب‌های کار با صدای یکپارچه (استفاده آنلاین با صدای داخلی یا دسترسی به صدا در سایت دانش‌آموز) و سیستم علامت‌گذاری خودکار، به دانش‌آموزان مقدار زیادی تمرین گوش دادن را ارائه می‌دهد. در عین حال به معلم این امکان را می‌دهد که بار علامت‌گذاری خود را کاهش دهد.

وظایف سازنده، ویژگی‌های «کار خود را بررسی کنید»، جعبه‌های استراتژی امتحان، و فرصت‌های یادگیری خانگی از طریق کتاب کار آنلاین به مشارکت فعال دانش‌آموزان در فرآیند یادگیری و ایجاد اعتماد به نفس در آمادگی برای امتحانات کمک می‌کند.

مطالب DVD-ROM برای هر درس فرهنگ، ریدینگ یا سخنرانی در کتاب دانش‌آموز، گرامر و واژگانی را که تدریس می‌شود تقویت می‌کند. آن را در زمینه‌ای متفاوت و جذاب برای دانش‌آموز ارائه می‌کند.

کتاب‌های الکترونیکی جدید با ویژگی‌های تعاملی که برای کمک به یادگیری زبان طراحی شده‌اند

برای دانلود ویرایش دوم کتاب های Solutions روی لینک های زیر کلیک نمایید:

بیشتر بخوانیدهم اکنون می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات مشاوره و تعیین سطح رایگان با موسسه زبان های خارجی رد تایم تماس بگیرید.

4/5 - (4 امتیاز)
https://radtime.org/?p=5019
اشتراک گذاری:

نظرات

1 نظر در مورد دانلود ویرایش دوم کتاب های Solutions | دانلود کتاب های Solutions

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. دانلود ویرایش دوم کتاب های Solutions | دانلود کتاب های Solutions ممنون از شما

برچسب ها: