دانلود کتاب های Taxi

2469 بازدید

یكي از معتبرترین و جذاب ترین متد های آموزش زبان فرانسه، Le neuvoux taxi است. این مجموعه براي گروه های سني نوجوانان و بزرگسالان است. این مجموعه در 3 جلد به صورت بسيار اصولی طراحي و موجود است. به طوری كه هر جلد آن در برگيرنده ی يكي از سطوح بین المللی (A1/A2-B1) آموزش زبان فرانسه می باشد. اين مجموعه همراه با سي دي صوتي و تصويري با كيفيت بسيار بالا، زبان فرانسه را گام به گام به طور بسيار موثر آموزش خواهد داد. آنچه اين روش آموزشی را از ديگر متدهاي آموزشي متمايز مي‌سازد، آن است كه به صورت ساده و روان و به طور همزمان بر چهار مهارت زباني تكيه دارد. و زبان آموز علاوه بر آنكه بعد از به پايان رساندن كتاب اول، به راحتي قادر به صحبت كردن است بلكه اين توانايي را نيز دارد تا نامه و يا متني را به زبان فرانسه بنويسد. يا متني نه چندان راحت را به زبان فرانسه بفهمد و مكالمات روزمره فرانسویان را با لهجه اي كاملأ صحيح بكار برد.

در اين متد، زبان آموزان هستند كه نقش اصلي را در كلاس ايفا مي كنند، و اكثر فعاليت‌هاي كلاسي، گروهي خواهد بود در نتيجه مكالمه ی زبان آموزان روز به روز تقويت مي‌شود. ناگفته نماند كه اين روش آموزشي براي زبان آموزاني كه قصد مهاجرت به كشورهاي فرانسه زبان را دارند، متدي بسيار مناسب خواهد بود.

دانلود کتاب های Taxi

بیشتر بخوانیدلینک دانلود کتاب های Taxi

1- کتاب اول: Student’s Book

2- کتاب دوم: Student’s Book

3- کتاب سوم: Student’s Book

بیشتر بخوانیدهم اکنون می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات مشاوره و تعیین سطح رایگان با موسسه زبان های خارجی رادتایم تماس یگیرید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://radtime.org/?p=5028
برچسب ها:
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد دانلود کتاب های Taxi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.