آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان | کلاس زبان بزرگسال آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم

آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان | کلاس زبان بزرگسال

4204 بازدید

دوره های آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در آموزشگاه زبان راد تایم به صورت کلاس های ترمیک عادی، ترمیک آخرهفته و پکیج فشرده وجود دارد. این دوره ها با استفاده از ویرایش سوم مجموعه کتابهای American English File از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان به عنوان کتابهای اصلی برگزار می شود. در این دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان به ترتیب از مبتدی تا پیشرفته آموزش می بینند و همچنین بر روی 4 مهارت اصلی لیسنینگ، اسپیکینگ، ریدینگ و رایتینگ تمرکز دارد. نکته متمایز کننده موسسه زبان رادتایم، توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان در کلاس ها است. زیرا ما شرایط کاری و تحصیلی شما را با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، مدنظر قرار می دهیم. همچنینمکالمه صحیح و روان هدف اصلی در  برگزاری این کلاس ها میباشد و تمامی کلاس ها در محیطی پویا و حرفه ای برگزار می شود

دوره های زبان انگلیسی بزرگسالان

مدت زمان تخمینی مطالعه: 8 دقیقه

اموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

دوره های آموزش زبان انگلیسی در موسسه رادتایم

آموزش زبان انگلیسی در سطح مبتدی (Beginner)

آموزش در سطح مبتدی یا همان سطح Starter در کلاس های موسسه زبان رادتایم مطابق نمودار در ۳ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان می توانند جملات ابتدایی و مکالمات روزمره و ساده را بسازند. و نیاز های عمومی و شخصی مانند معرفی خود، خواندن علائم راهنما، پرسیدن ساده را درک کرده و صحبت نمایند.

آموزش زبان انگلیسی در سطح مقدماتی (Elementary)

آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در سطح مقدماتی یا همان سطح Elementary در کلاس های موسسه زبان رادتایم بر طبق نمودار در ۴ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی با مفاهیم ابتدایی و ساده زبان انگلیسی آشنا می شوند. توانایی برقراری ارتباط و تعامل در سطح نیازهای معمول و ساده روزمره را از طریق چهار مهارت شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتاری کسب خواهند کرد.

آموزش زبان انگلیسی در سطح پیش متوسطه (Pre-Intermediate)

آموزش در سطح پیش متوسط یا همان سطح Pre-Intermediate در کلاس های موسسه زبان رادتایم مطابق نمودار در ۴ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی علاوه بر کسب توانایی صحبت کردن نسبتاً صحیح و روان، به تدریج قادر به برقراری ارتباط در قالب مکالمات کاربردی روزمره خواهند بود.

آموزش زبان انگلیسی در سطح متوسط (Intermediate)

آموزش در سطح متوسط در کلاس های موسسه زبان رادتایم مطابق نمودار در ۵ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی، علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختار های دستوری، قادر به تولید جملات مرتبط و پیوسته با مکالمه روان هستند.

بیشتر بخوانیدآموزش زبان انگلیسی در سطح بعد متوسطه (Upper-Intermediate)

آموزش در سطح بعد متوسطه در کلاس های موسسه زبان رادتایم مطابق نمودار در ۵ ترم برگزار می گردد. همچنین، زبان آموزان آموزشگاه در پایان این سطح از آموزش زبان توانایی بسیار خوبی در استفاده از ساختار های ترکیبی را کسب می نمایند. دانشجویان نیز قادر خواهند بود تا مفاهیم پیچیده تر و انتزاعی تر در زبان انگلیسی را درک و بیان نمایند.

آموزش زبان انگلیسی در سطح پیشرفته (Advanced)

آموزش در سطح پیشرفته در کلاس های موسسه زبان رادتایم نیز مطابق نمودار در ۵ ترم برگزار میگردد. همچنین، زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان براحتی قادر به استفاده از چهار مهارت زبانی در سطح پیشرفته خواهند بود. بعلاوه با توجه به دایره وسیع واژگان، ساختار ها میتوانند بدون نیاز به تامل کردن، بی وقفه مکالمه کنند و از زبان بصورت کاملا طبیعی در موقعیت های مختلف استفاده نمایند.

آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در سطح پیشرفته ۲ ( Advanced Plus)

آموزش در سطح پیشرفته ۲ در کلاس های موسسه زبان رادتایم نیز مطابق نمودار در ۷ ترم برگزار می گردد. همچنین، در پایان این دوره دانشجویان کاملا همانند یک استاد زبان انگلیسی صحبت می کنند. همچنین در پایان این دوره دانشجویان در صورت شرکت در آزمون آیلتس حداقل نمره ۷.۵ را دریافت خواهند کرد. زبان آموزان در پایان این سطح می توانند در آزمون Advanced دانشگاه کمبریج که با نام CAE بیشتر شناخته میشود شرکت کنند.

آموزش زبان انگلیسی در کلاس / موسسه / آموزشگاه رادتایم

چرا باید كتاب American English File را مطالعه کنم؟

کتابهای English File از موفقترین سری کتابهای انتشارات آکسفورد می باشد. علت اصلی انتخاب این کتاب به ۲ مزیت این سری کتاب ها بر می گردد. نخست اینکه این در هر کتاب موضوعات بسیار متنوعی وجود دارد. می تواند دانشجویان را برای شرایط مختلف آماده کند. دومین مزیت این کتاب هم به روز بودن آن است. موسسه رادتایم از جدیدترین نسخه این کتاب ها که در سال ۲۰۲۰ منتشر شده است استفاده می نماید.

اهداف آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در موسسه زبان رادتایم

 • آموزش زبان انگلیسی به صورت آکادمیک و کاملاً کاربردی با لهجه امریکایی.
 • آموزش همزمان مهارت گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن از سطح مبتدی تا پیشرفته
 • تقویت سطح زبان عمومی و آماده‌ سازی زبان‌آموز جهت شرکت در دوره های IELTS.
 • افزایش دانش عمومی زبان انگلیسی زبان‌آموز جهت کسب مدارک بین المللی زبان.
 • تمرکز ویژه آموزشگاه بر آموزش و افزایش مهارت صحبت کردن که بیشترین هدف در آموزش زبان انگلیسی می باشد.

بیشتر بخوانیدتمایز خدمات آموزشی موسسه زبان رادتایم با سایر موسسه ها

 • تنوع زمانبندی کلاس های زبان در آموزشگاه مطابق با محدودیت های زمانی هر زبان آموز.
 • کلاس های پشتیبانی و رفع اشکال رایگان در طول دوره آموزش.
 • بهره گیری از اساتید باتجربه، تحصیلکرده و دارای مدرک مرتبط.
 • کلاس های مجهز به امکانات جدید آموزشی جهت فراگیری آسانتر.
 • استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها و متدهای آموزش زبان.

سوالات متداول

امتحانات به چه صورت برگزار می گردد؟

امتحانات بصورت شفاهی و کتبی برگزار می گردد. آزمون شفاهی نیز توسط استاد دیگر و یا سوپروایزر گرفته میشود.

آیا مدرک پایان دوره هم به دانشجو داده می شود؟

در پایان هر سطح مدرک پایان دوره آن سطح به دانشجویان اعطا خواهد شد. 

نمره قبولی زبان آموزان چند هست؟

نمره قبولی دانشجویان ۷۰ از ۱۰۰ خواهد بود. در صورتیکه دانشجویان بین ۶۵ الی تا ۶۹ بگیرند بطور مشروط پذیرفته خواهند شد. اگر نمره آنها پایین تر از ۶۵ باشد میبایست دوره خود را مجددا شرکت کنند.

آیا می توانم آزمون شفاهی را بیش از یک بار بدهم؟

در صورتیکه فکر می کنید آزمون شفاهی پایان دوره خوب ندادید، می توانید درخواست امتحان مجدد نمایید.

برای آزمون آیلتس باید چکار کنم؟

دوره های آموزش زبان به شکلی طراحی گردیده که میتواند دانشجویان را کاملا برای آزمون آیلتس آماده میکند. ولی چنانچه قصد دارید در دوره های تخصصی آزمون ایلتس شرکت کنید پس از پایان دوره مقدماتی Intermediate میتوانید در دوره های آیلتس شرکت کنید.

لهجه كتاب بریتانیایی هست یا آمریکایی؟

لهجه قاب در این کتاب انگلیسی آمریکایی می باشد. اما چنانچه به لهجه بریتانیایی علاقه دارید، جای نگرانی نیست چونکه این کتاب یک نسخه جداگانه نیز دارد که به لهجه بریتانیایی است. می توانید فایل صوتی آن را تهیه و در منزل گوش کنید.

اساتید چگونه برای آموزش دوره انتخاب می شوند؟

تمامی اساتید در این دوره های آموزشی، خوشبختانه دارای سابق تدریس زبان بیش از ۳ سال هستند و کتاب ها را چندین بار تدریس کرده اند. بدین دلیل به نیاز دانشجویان در هر سطح اشراف کامل دارند.

هم اکنون می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزش زبان و بهره مندی از خدمات مشاوره و تعیین سطح رایگان، با ما تماس بگیرید.

4.5/5 - (23 امتیاز)
https://radtime.org/?p=1250
اشتراک گذاری:

نظرات

5 نظر در مورد آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان | کلاس زبان بزرگسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. بهترین راه برای گرفتن نمره بالای 7 آزمون آیلتس، شرکت در کلاس و دوره ها است.
  اصولاً زبان انگلیسی با تعامل تقویت و بهتر میشه. با تشکر از راد تایم بابت برگزاری بی نظیر کلاس های IELTS

 2. سلام وقت بخیر
  هر ترم چقدر طول میکشه برای دوره نیمه فشرده روز های زوج ؟

  1. سلام. طول هر ترم در حالت نیمه فشرده یک ماه است که شامل ۳ جلسه در هفته بوده و هر جلسه ۱۲۰ دقیقه می باشد.

  1. با سلام. لطفا مجددا چک کنید. باگ ریزی در بعضی مرورگرها وچود داره که این مشکل ایجاد میشه ولی در حال حاضر می توانید بدون مشکل دانلود کنید. با تشکر.

برچسب ها: