آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

3108 بازدید

دوره های آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در آموزشگاه زبان راد تایم بصورت کلاسهای ترمیک عادی، ترمیک آخرهفته و پکیج فشرده برگزار میگردد. این دوره ها با استفاده از ویرایش سوم مجموعه کتابهای American English File از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان بعنوان کتابهای اصلی برگزار می شود. نکته متمایز کننده موسسه زبان رادتایم توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان در کلاس ها با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری و تحصیلی آنها میباشد. همچنین مکالمه صحیح و روان هدف اصلی در  برگزاری این کلاس ها میباشد.

آموزش زبان انگلیسی در کلاس / موسسه / آموزشگاه رادتایم

دوره های آموزش زبان انگلیسی در موسسه رادتایم

آموزش زبان انگلیسی در سطح مبتدی (Beginner)

آموزش در سطح مبتدی یا همان سطح Starter در کلاس های موسسه زبان رادتایم مطابق جدول بالا در ۳ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان میتوانند جملات ابتدایی و مکالمات روزمره و ساده را که در ارتباط با نیاز های عمومی و شخصی مانند معرفی خود، خواندن علائم راهنما، پرسیدن ساده و … می باشد را درک کرده و صحبت نمایند.

آموزش زبان انگلیسی در سطح مقدماتی (Elementary)

آموزش در سطح مقدماتی یا همان سطح Elementary در کلاس های موسسه زبان رادتایم بر طبق جدول بالا در ۴ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی با مفاهیم ابتدایی و ساده زبان انگلیسی آشنا می شوند و توانایی برقراری ارتباط و تعامل در سطح نیازهای معمول و ساده روزمره را از طریق چهار مهارت شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتاری کسب خواهند کرد.

آموزش زبان انگلیسی در سطح پیش متوسطه (Pre-Intermediate)

آموزش در سطح پیش متوسط یا همان سطح Pre-Intermediate در کلاس های موسسه زبان رادتایم مطابق جدول بالا در ۴ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی علاوه بر کسب توانایی صحبت کردن نسبتاً صحیح و روان، به تدریج قادر به برقراری ارتباط در قالب مکالمات کاربردی روزمره خواهند بود.

آموزش زبان انگلیسی در سطح متوسط (Intermediate)

آموزش در سطح متوسط در کلاس های موسسه زبان رادتایم مطابق جدول بالا در ۵ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختار های دستوری، قادر به تولید جملات مرتبط و پیوسته با مکالمه روان خواهند بود.

آموزش زبان انگلیسی در سطح بعد متوسطه (Upper-Intermediate)

آموزش در سطح بعد متوسطه در کلاس های موسسه زبان رادتایم مطابق جدول بالا در ۵ ترم برگزار می گردد. همچنین، زبان آموزان آموزشگاه در پایان این سطح از آموزش زبان توانایی بسیار خوبی در استفاده از ساختار های ترکیبی را کسب می نمایند. دانشجویان نیز قادر خواهند بود تا مفاهیم پیچیده تر و انتزاعی تر در زبان انگلیسی را درک کرده و بیان نمایند.

آموزش زبان انگلیسی در سطح پیشرفته (Advanced)

آموزش در سطح پیشرفته در کلاس های موسسه زبان رادتایم نیز مطابق جدول بالا در ۵ ترم برگزار میگردد. همچنین، زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان براحتی قادر به استفاده از چهار مهارت زبانی در سطح پیشرفته خواهند بود. بعلاوه با توجه به دایره وسیع واژگان، ساختار ها میتوانند بدون نیاز به تامل کردن، بی وقفه مکالمه کنند و از زبان بصورت کاملا طبیعی در موقعیت های مختلف استفاده نمایند.

آموزش زبان انگلیسی در سطح پیشرفته ۲ ( Advanced Plus)

آموزش در سطح پیشرفته ۲ در کلاس های موسسه زبان رادتایم نیز مطابق جدول بالا در ۷ ترم برگزار می گردد. همچنین، در پایان این دوره دانشجویان کاملا همانند یک استاد زبان انگلیسی صحبت می کنند. همچنین در پایان این دوره دانشجویان در صورت شرکت در آزمون آیلتس حداقل نمره ۷.۵ را دریافت خواهند کرد. زبان آموزان در پایان این سطح می توانند در آزمون Advanced دانشگاه کمبریج که با نام CAE بیشتر شناخته میشود شرکت کنند.

اهداف آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در موسسه زبان رادتایم

تمایز خدمات آموزشی موسسه زبان رادتایم با سایر موسسه ها

سؤالات رایج زبان آموزان

امتحانات بصورت شفاهی و کتبی برگزار می گردد. آزمون شفاهی نیز توسط استاد دیگر و یا سوپروایزر گرفته میشود.

در پایان هر سطح مدرک پایان دوره آن سطح به دانشجویان اعطا خواهد شد. 

نمره قبولی دانشجویان ۷۰ از ۱۰۰ خواهد بود. در صورتیکه دانشجویان بین ۶۵ الی تا ۶۹ بگیرند بطور مشروط پذیرفته خواهند شد. اگر نمره آنها پایین تر از ۶۵ باشد میبایست دوره خود را مجددا شرکت کنند.

در صورتیکه فکر می کنید آزمون شفاهی پایان دوره خوب ندادید، می توانید درخواست امتحان مجدد نمایید.

دوره های آموزش زبان به شکلی طراحی گردیده که میتواند دانشجویان را کاملا برای آزمون آیلتس آماده میکند. ولی چنانچه قصد دارید در دوره های تخصصی آزمون ایلتس شرکت کنید پس از پایان دوره مقدماتی Elementary میتوانید در دوره های آیلتس شرکت کنید.

لهجه قاب در این کتاب انگلیسی آمریکایی می باشد. اما چنانچه به لهجه بریتانیایی علاقه دارید، جای نگرانی نیست چونکه این کتاب یک نسخه جداگانه نیز دارد که به لهجه بریتانیایی است. می توانید فایل صوتی آن را تهیه و در منزل گوش کنید.

سایر سؤالات زبان آموزان

کتابهای English File از موفقترین سری کتابهای انتشارات آکسفورد می باشد. علت اصلی انتخاب این کتاب به ۲ مزیت این سری کتاب ها بر می گردد. نخست اینکه این در هر کتاب موضوعات بسیار متنوعی کاور می شود که می تواند دانشجویان را برای شرایط مختلف آماده کند. دومین مزیت این کتاب هم به روز بودن آن است. موسسه رادتایم از جدیدترین نسخه این کتاب ها که در سال ۲۰۲۰ منتشر شده است استفاده می نماید.

تمامی اساتید در این دوره های آموزشی، خوشبختانه دارای سابق تدریس زبان بیش از ۳ سال هستند و کتاب ها را چندین بار تدریس کرده اند. بدین دلیل به نیاز دانشجویان در هر سطح اشراف کامل دارند.

فایل های صوتی کتاب به همراه فایل متنی کتاب بصورت کاملا در صفحه دانلود کتاب قابل دانلود است.  

هر کتاب با DVD فایل های ویدئویی این مجموعه که در نسجه جدید آپدیت شده است، همراه میباشد. چنانچه به DVD دسترسی ندارید، موسسه زبان رادتایم برای آموزش بهتر برای هر یک از کتاب ها یک صفحه جداگانه برای تماشای فایل های تصویری کرده است. در این صفحات فایل ها بصورت درس بدرس از یکدیگر جدا شده است.

فهرست مطالب:
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  برای مشاوره و تعیین سطح رایگان با شعب ما تماس بگیرید: 
  شعبه مرزداران: ۴۴۳۸۱۷۲۶ -۴۴۳۸۱۷۲۸
  شعبه فرمانیه: ۲۶۶۵۹۰۲۱ -۲۲۲۴۹۸۵۱

  4.5/5 - (20 امتیاز)
  برچسب ها:
  اشتراک گذاری:

  نظرات

  2 نظر در مورد آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   1. با سلام. لطفا مجددا چک کنید. باگ ریزی در بعضی مرورگرها وچود داره که این مشکل ایجاد میشه ولی در حال حاضر می توانید بدون مشکل دانلود کنید. با تشکر.

    لایک