آموزش زبان انگلیسی کودکان

2500 بازدید
دوره-و-کلاس-مکالمه-کودکان

متد تدریس آموزشگاه زبان رادتایم برای دوره و کلاس مکالمه زبان انگلیسی کودکان

دوره های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان  در قالب دوره و کلاس مکالمه کودکان موسسه زبان های خارجی رادتایم مختص کودکان رده سنی ۹ تا ۱۲ سال با کتابهای Family and Friends در ۲۳ ترم ۱۲ جلسه ای از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان از سطح مبتدی تا متوسطه برگزار میگردد. همچنین تمرکز تمامی دوره ها بر روی چهار مهارت اصلی از سطح مبتدی تا متوسط می باشد. بدین شکل کودکان علاوه بر یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، برای شرکت در دوره های پیشرفته در سطوح نوجوانان و دریافت مدرک رسمی زبان آماده شوند.

یکی دیگر از نکات متمایز موسسه زبان رادتایم ارائه سیستم آموزشی به روز در فضای آموزشی پویا و سرزنده میباشد. تا فرصت یادگیری و تقویت مکالمه زبان انگلیسی را برای زبان آموزان فراهم سازد.

روش های تقویت گرامر، خواندن و دامنه لغات در دوره و کلاس مکالمه کودکان آموزشگاه زبان رادتایم

از ترم چهارم کتاب های داستان زبان انگلیسی به برنامه کلاس دانش آموزان اضافه می شود. بدین شکل علاوه بر مهارت مکالمه توانایی خواندن به مرور تقویت میشود. همچنبن در پایان کتاب ۱ تا ۳ دوره ای با نام Bridge وجود دارد تا دانشجویان بتوانند‌ گرامر و ‌لغت خود را تقویت نمایند.

مزایای شرکت در کلاس مکالمه کودکان رادتایم

نکته ای که موسسه زبان رادتایم را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به اهمیت برنامه ریزی خانواده ها برای آموزش زبان انگلیسی فرزندانشان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی و تحصیلی آنها می باشد. از همین رو موسسه زبان رادتایم در ابتدای هر سال اقدام به ارائه تقویم آموزشی دقیق برای کودکان نموده است. به نحوی که تمامی کلاس های زبان انگلیسی کودکان راس تاریخ مقرر آغاز و خاتمه می یابند.

جدول ترم های آموزش زبان انگلیسی کودکان در موسسه زبان رادتایم

اهداف آموزش زبان انگلیسی کودکان در دوره و کلاس مکالمه زبان انگلیسی کودکان رادتایم

چرا دوره و کلاس مکالمه آموزشگاه زبان رادتایم در زمره بهترین آموزشگاه های ایران است؟

نکات مهم برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی کودکان در منزل

بسیاری از والدین دوست دارند علاوه بر  کلاس زبان در خانه نیز به فرزندان خود انگلیسی آموزش دهند، اما نمی دانند چگونه شروع کنند. مهم نیست که انگلیسی شما کامل نباشد. مهمترین چیز این است که شما مشتاق باشید و فرزندانتان را تشویق و تحسین کنید. کودک شما اشتیاق شما به زبان را درک خواهد کرد. اگر فرزندتان بلافاصله شروع به صحبت کردن به زبان انگلیسی نکرد، نگران نباشید. آنها برای جذب زبان به زمان معینی نیاز دارند. صبور باشید و آنها در زمان خود شروع به صحبت انگلیسی خواهند کرد.

راهکار نخست ایجاد یک روال

یک برنامه روتین برای آموزش انگلیسی خود در خانه تنظیم کنید. بهتر است جلسات کوتاه و مکرر داشته باشید تا آنکه طولانی و کم بازده. 15 دقیقه برای کودکان بسیار کوچک کافی است. با بزرگتر شدن فرزندتان و افزایش تمرکز او می توانید به تدریج جلسات را طولانی تر کنید. فعالیت ها را کوتاه و متنوع نگه دارید تا توجه فرزندتان را به خود جلب کنید.

 

سعی کنید فعالیت های خاصی را هر روز در یک زمان مشخص انجام دهید. کودکان زمانی احساس راحتی و اعتماد به نفس بیشتری می کنند که بدانند چه چیزی در انتظار آنها است. به عنوان مثال، می توانید هر روز بعد از مدرسه یک بازی انگلیسی انجام دهید یا قبل از خواب با فرزندان خود یک داستان انگلیسی بخوانید. اگر فضایی در خانه دارید، می‌توانید یک جایگاه در گوشه خانه ایجاد کنید که در آن هر چیزی را که به زبان انگلیسی مرتبط است، به عنوان مثال کتاب، بازی،  DVD یا چیزهایی که فرزندانتان ساخته‌اند، متصل کنید. تکرار ضروری است و کودکان اغلب نیاز دارند تا کلمات و عبارات را بارها بشنوند قبل از اینکه احساس کنند خودشان می توانند به راحتی از آنها استفاده نمایند.

راهکار دوم : بازی را از یاد نبرید

بچه ها وقتی در حال تفریح هستند به طور طبیعی یاد می گیرند. فلش کارت ها روشی عالی برای آموزش و اصلاح واژگان هستند و بازی های مختلفی وجود دارد که می توانید با فلش کارت بازی کنید، مانند فلش کارت حافظه. اگر دوست داشتید می توانید اینجا کلیک کنید و فلش کارت های متنوعی را دانلود نمایید.

راهکار سوم : برای آموزش مکالمه به کودکان از قصه و داستان استفاده نمایید

بچه ها وقتی در حال تفریح هستند به طور طبیعی یاد می گیرند. فلش کارت ها روشی عالی برای آموزش و اصلاح واژگان هستند و بازی های مختلفی وجود دارد که می توانید با فلش کارت بازی کنید، مانند فلش کارت حافظه. اگر دوست داشتید می توانید اینجا کلیک کنید و فلش کارت های متنوعی را دانلود نمایید.

راهکار چهارم : استفاده از موسیقی و شعر برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی به کودکان عزیزتان

آهنگ ها روشی واقعا موثر برای یادگیری کلمات جدید و بهبود تلفظ هستند. آهنگ‌هایی که شامل حرکات و انیمیشن باشند مخصوصاً برای کودکان بسیار خردسال خوب هستند، زیرا می‌توانند به آن بپیوندند حتی اگر هنوز قادر به خواندن آهنگ نباشند. اعمال اغلب معنای کلمات را در آهنگ نشان می دهد.

سوالات متداول کلاس مکالمه کودکان آموزشگاه رادتایم

در دوره و کلاس مکالمه کودکان آموزشگاه زبان رادتایم  مختص کودکان رده سنی ۹ تا ۱۲ سال با کتابهای Family and Friends در ۲۳ ترم ۱۲ جلسه ای از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان از سطح مبتدی تا متوسطه برگزار میگردد.

همانطور که از نامش بر می آید تمرکز اصلی در کلاس مکالمه کودکان بر روی مکالمه است ولی در کنار مکالمه از ترم چهارم کتاب های داستان زبان انگلیسی به برنامه کلاس دانش آموزان اضافه می شود. بدین شکل علاوه بر مهارت مکالمه توانایی خواندن به مرور تقویت میشود. همچنبن در پایان کتاب ۱ تا ۳ دوره ای با نام Bridge وجود دارد تا دانشجویان بتوانند‌ گرامر و ‌لغت خود را تقویت نمایند.

نکته ای که موسسه زبان رادتایم را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به اهمیت برنامه ریزی خانواده ها برای آموزش زبان انگلیسی فرزندانشان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی و تحصیلی آنها می باشد. از همین رو موسسه زبان رادتایم در ابتدای هر سال اقدام به ارائه تقویم آموزشی دقیق برای کودکان نموده است. به نحوی که تمامی کلاس های زبان انگلیسی کودکان راس تاریخ مقرر آغاز و خاتمه می یابند.

برای مشاوره و تعیین سطح رایگان با شعب ما تماس بگیرید: 
شعبه مرزداران: ۴۴۳۸۱۷۲۶ -۴۴۳۸۱۷۲۸
شعبه فرمانیه: ۲۶۶۵۹۰۲۱ -۲۲۲۴۹۸۵۱

5/5 - (6 امتیاز)
برچسب ها:
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد آموزش زبان انگلیسی کودکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.