آموزش زبان انگلیسی نوجوانان | کلاس زبان ویژه نوجوانان - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم: زمانی برای تغییر

آموزش زبان انگلیسی نوجوانان | کلاس زبان ویژه نوجوانان

4750 بازدید
آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

دوره های آموزش زبان انگلیسی نوجوانان در موسسه زبان های خارجی رادتایم مختص نوجوانان رده سنی ۱۳ تا ۱۶ سال با کتابهای Solutions  از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان از سطح مقدماتی تا پیشرفته برگزار می گردد. همچنین تمرکز تمامی دوره ها در کلاس های آموزشگاه زبان راد تایم بر روی چهار مهارت اصلی از سطح مقدماتی تا پیشرفته میباشد. ما نوجوانان را برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و شرکت در دوره های پیشرفته زبان انگلیسی و دریافت مدرک رسمی زبان آماده می کنیم. زبان آموزانی که در سطح ابتدایی هستند در ۵ ترم اول کتاب Prepare را مطالعه می کنند. سپس وارد دوره کتاب های Solutions می شوند. موسسه زبان راد تایم ابتدای هر سال اقدام به ارائه تقویم آموزشی دقیق برای نوجوانان می نماید. یکی دیگر از نکات متمایز کننده موسسه زبان رادتایم ارائه سیستم آموزشی به روز در فضای آموزشی پویا برای زبان آموزان میباشد.

آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

مدت زمان تخمینی مطالعه: 7 دقیقه

آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

جدول ترم های آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان در موسسه زبان رادتایم

آموزش زبان انگلیسی نوجوانان در کلاس های موسسه / آموزشگاه رادتایم

دوره های آموزش زبان انگلیسی نوجوانان در موسسه رادتایم

سطح مبتدی (Beginner)

آموزش در سطح مبتدی در کلاس های انگلیسی موسسه زبان رادتایم برای نوجوانان در ۵ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان می توانند جملات ابتدایی و مکالمات روزمره و ساده را درک کرده و درباره آنها صحبت نمایند.

سطح مقدماتی (Elementary)

آموزش در سطح مقدماتی در کلاس های انگلیسی موسسه زبان رادتایم برای نوجوانان در ۵ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش با مفاهیم ابتدایی و ساده زبان انگلیسی آشنا میشوند.  همچنین زبان آموزان توانایی برقراری ارتباط و تعامل در سطح نیازهای معمول و ساده روزمره را از طریق چهار مهارت شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتاری کسب خواهند کرد.

سطح پیش متوسطه (Pre-Intermediate)

آموزش در سطح پیش متوسط در کلاس های انگلیسی موسسه زبان رادتایم برای نوجوانان در ۵ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی علاوه بر کسب توانایی صحبت کردن نسبتاً صحیح و روان، به تدریج قادر به برقراری ارتباط در قالب مکالمات کاربردی روزمره اعم از معاشرت کردن و بیان تمایلات شخصی خواهند بود.

سطح متوسط (Intermediate)

آموزش در سطح متوسط در کلاس های انگلیسی موسسه زبان رادتایم برای نوجوانان در ۵ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختار های دستوری، قادر به تولید جملات مرتبط و پیوسته با مکالمه روان خواهند بود.

بیشتر بخوانیدسطح بعد متوسطه (Upper-Intermediate)

آموزش زبان انگلیسی در سطح بعد متوسطه در کلاس های موسسه زبان رادتایم برای نوجوانان در ۵ ترم برگزار می گردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از آموزش زبان توانایی بسیار خوبی در استفاده از ساختار های ترکیبی را کسب می نمایند. همچنین زبان آموزان مفاهیم پیچیده تر و انتزاعی تر در زبان انگلیسی را درک و بیان می کنند. آن ها می توانند بدون کمک گرفتن از دیگران به اشتباهات زبانی خود آگاه می شوند و آنها را تصحیح می نمایند.
کلاس های ویژه نوجوان رادتایم

سطح پیشرفته (Advanced)

آموزش زبان انگلیسی در سطح پیشرفته در کلاس های موسسه زبان رادتایم برای نوجوانان در ۵ ترم برگزار میگردد. زبان آموزان آموزشگاه در انتهای این سطح از به راحتی قادر به استفاده از چهار مهارت زبانی در سطح پیشرفته خواهند بود. علاوه بر این با توجه به اندوخته ای غنی از واژگان، ساختار ها و کاربرد های زبانی که در اختیار دارند می توانند با سرعت عمل و انعطاف پذیری بالاتری و بدون نیاز به تامل کردن، بی وقفه به زبان انگلیسی صحبت کنند. دانشجویان در پایان این دوره از زبان دوم به صورت کاملا طبیعی و بدون اشتباه در موقعیت های واقعی روزمره استفاده می نمایند.

اهداف آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان در کلاس های آموزشگاه زبان راد تایم

  • آموزش زبان انگلیسی به صورت آکادمیک و کاملاً کاربردی.
  • امکان فراگیری چهار مهارت گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن از سطح مبتدی تا متوسطه.
  • تقویت سطح زبان عمومی و آماده سازی زبان آموز جهت شرکت در دوره های نوجوانان.
  • افزایش سطح اعتماد به نفس و توانمندیهای لغوی.
  • تمرکز ویژه آموزشگاه بر آموزش و افزایش مهارت صحبت کردن که بیشترین هدف در آموزش زبان انگلیسی می باشد.
  • آمادگی آزمون مدارس.

تمایز خدمات آموزشی موسسه زبان رادتایم در کلاسهای زبان انگلیسی نوجوانان

  •  تنوع زمانبندی کلاس های زبان در آموزشگاه مطابق با محدودیت های زمانی هر زبان آموز.
  • کلاس های پشتیبانی و رفع اشکال رایگان در طول دوره آموزش.
  • بهره گیری از اساتید باتجربه، تحصیلکرده و دارای مدرک مرتبط.
  • کلاس های مجهز به امکانات جدید آموزشی جهت فراگیری آسانتر.
  • استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها و متدهای آموزشی روز دنیا

بیشتر بخوانید


تدریس زبان به کودکان | 9 نکته طلایی در آموزش زبان انگلیسی به کودکان سن یادگیری زبان انگلیسی در کودکان | بهترین سن برای آموزش زبان انگلیسی تدریس زبان انگلیسی به کودکان | چطور در منزل به فرزندمون زبان آموزش بدیم دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان | کلاس آموزش زبان کودک

سوالات متداول

امتحانات به چه صورت برگزار می گردد؟

امتحانات بصورت شفاهی و کتبی برگزار می گردد.  شامل بخش‌های مرتبط با گرامر و لغت می باشد. امتحانات شفاهی نیز توسط استاد دیگر و یا سوپروایزر گرفته میشود.

آیا مدرک پایان دوره هم به دانشجو داده می شود؟

در پایان هر سطح مدرک پایان دوره آن سطح به دانشجویان اعطا خواهد شد.

آیا می توانم آزمون شفاهی را بیش از یک بار بدهم؟

در صورتیکه فکر می کنید آزمون شفاهی پایان دوره خوب ندادید، می توانید درخواست امتحان مجدد نمایید. همچنین در نظر داشته باشید، برای امتحان مجدد مبلغی از دانشجو اخذ میگردد.

لهجه كتاب بریتانیایی هست یا آمریکایی؟

 لهجه قالب در کتاب زبان انگلیسی Solutions بریتانیایی است.

نمره قبولی زبان آموزان چند هست؟

نمره قبولی دانشجویان ۷۰ از ۱۰۰ خواهد بود. در صورتیکه دانشجویان بین ۶۵ الی تا ۶۹ بگیرند بطور مشروط پذیرفته خواهند شد. اگر نمره آنها پایین تر از ۶۵ باشد میبایست دوره خود را مجددا شرکت کنند.

جمع بندی

کتابهای Solutions از موفقترین سری کتابهای انتشارات آکسفورد برای نوجوانان می باشد. در هر کتاب موضوعات بسیار متنوعی وجود دارد. دانشجویان میتوانند خودشان را برای حرف زدن در شرایط مختلف و حتی امتحانات کمبریج آماده کنند. برای تدریس زبان انگلیسی نوجوانان سخت گیری زیادی اعمال می شود. تمامی اساتید در این دوره های آموزشی، دارای سابق تدریس بیش از ۴ سال هستند. از اینرو به نیاز دانشجویان در هر سطح اشراف کامل دارند. هم اکنون می توانید برای بهره گیری از خدمات مشاوره رایگان و تخصصی کلاس های نوجوانان و تعیین سطح رایگان، با ما تماس بگیرید.
5/5 - (5 امتیاز)
https://radtime.org/?p=1252
اشتراک گذاری:

نظرات

1 نظر در مورد آموزش زبان انگلیسی نوجوانان | کلاس زبان ویژه نوجوانان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب ها: