دوره تربیت مدرس TTC - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم

دوره تربیت مدرس TTC | دوره TTC چیست؟

4340 بازدید
بهترین کلاس مکالمه و آیلتس آنلاین در آموزشگاه موسسه زبان در تهران انگلیسی فرانسه آلمانی ترکی استانبولی و آموزش تربیت مدرس TTC

در دنیای مدرن امروز نیاز به دانش زبان انگلیسی به روش های گوناگون رو به افزایش است. در نتیجه نیاز به اساتید متبحر آموزش زبان در کشورمان بیش از پیش احساس می شود. داشتن علم و دانش زبان برای تدریس امری واجب و ضروری است اما کافی نمی باشد. بسیارند افرادی که دانش علمی خوبی از زبان های خارجی دارند. با این حال، علم تدریس نیاموخته اند و دوره های تربیت مدرس که بصورت مخفف با نام TTC شناخته میشود را هم نگذرانده اند. داشتن علم و همچنین کسب مهارت از مواردی است که مدرسین حرفه ای زبان را از هم تفکیک می کند. دوره تربیت مدرس TTC یکی از اصلی ترین دوره های آماده سازی افراد با سطح زبان بالا، برای آموزش تدریس می باشد. در واقع در دوره تربیت مدرس TTC بهترین و تاثیرگذار ترین دوره های آموزش دادن و تدریس زبان پوشش داده می شود.

دوره تربیت مدرس TTC

مدت زمان تخمینی مطالعه: 4 دقیقه

دوره تربیت مدرس TTC

دوره تربیت مدرس TTC در موسسه رادتایم

TTC مخفف عبارت (Teacher Training Course) به معنی دوره تربیت معلم می باشد. این دوره ویژه علاقمندان به تدریس با معلومات انگلیسی در سطح پیشرفته (Advanced) میباشد. متقاضیان با شرکت در این دوره در کنار یادگیری نکات و اصول تدریس، با جدیدترین شیوه های رایج آموزشی در دنیا آشنا میشوند. این دوره ها علاوه بر آموزش تئوری تدریس، شامل کارگاه های عملی و Observation بهترین اساتید موسسه نیز می باشد. علاقمندان می توانند با شرکت در آزمون ورودی و مصاحبه شفاهی در صورت احراز شرایط از نظر کادر علمی موسسه رادتایم در این دوره شرکت نموده. در انتهای دوره و در صورت موفقیت در آزمون های مربوطه مدرک معتبر تدریس (TTC) را دریافت نمایند. همچنین نفرات برتر دوره میتوانند در صورت تمایل در یکی از شعب موسسه رادتایم استخدام و به تدریس بپردازند.

اهداف و سرفصل های آموزشی دوره

  • آموزش مهم ترین و کاربردی ترین مباحث تئوری آزمون های ESOL و TKT
  • آموزش مبانی و تکنیک های عملی تدریس و شناخت Methodology نوین تدریس
  • آموزش شیوه های مختلف تدریس و روش های مدیریت و روانشناسی کلاس
  • آموزش استراتژی های لازم تدریس در کلاس های شبیه سازی شده جهت کاهش استرس متقاضیان تدریس
  • برگذاری کارگاه های عملی تدریس با هدف ارائه Feedback به هر شرکت کننده
  • آشنایی با نحوه انتقال مطلب و نحوه مدیریت کلاس همرا با Teaching Practice های متعدد در طول دوره

بیشتر بخوانیدنحوه برگزاری دوره های TTC در موسسه زبان رادتایم

زمان بندی و نحوه برگذاری دوره تربیت مدرس TTC در موسسه زبان رادتایم به گونه ای است که تمامی علاقه مندان شرکت در این دوره ها به راحتی امکان حضور در این کلاس ها را داشته باشند و در مدت زمان کوتاهی به اهداف خود دست پیدا کنند.

جمع بندی

دوره تربیت مدرس TTC یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین کلاس ها در آموزش افراد علاقه مند به تدریس می باشد. پس از شرکت در دوره تربیت مدرس TTC شما قادر خواهید بود به مرور زمان و با کسب تجربه کافی به یک معلم زبان حرفه ای و متبحر تبدیل شوید و شغل مورد علاقه خود را به دست آورید.

هم اکنون می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره ها و کلاس های موسسه زبان های خارجی رادتایم، با ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره و تعیین سطح رایگان بهره مند شوید.

5/5 - (4 امتیاز)
https://radtime.org/?p=1264
اشتراک گذاری:

نظرات

1 نظر در مورد دوره تربیت مدرس TTC | دوره TTC چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام وقت به خیر دوره تربیت مدرس TTC رو تهران برگزار میکنید ؟

برچسب ها: