مکالمه زبان انگلیسی خود را چگونه بهتر کنیم؟

1172 بازدید
روش ها و تکنیک های تقویت مکالمه در زبان انگلیسی

تقویت مکالمه زبان انگلیسی

یکی از مهم ترین اهداف اکثر زبان آموزان، صحبت کردن صحیح و مکالمه روان است. در عین حال، یادگیری این مهارت در مقایسه با سایر مهارتهای زبان دشوار و زمانبر است. اما با ترفندهای صحیح در کنار تلاش مداوم، میتوانید به سادگی شاخ این غول را بشکنید. در نتیجه، میتوانید بهتر از قبل انگلیسی صحبت کنید. روش های تقویت مکالمه زبان انگلیسی در ادامه توضیح داده شده اند.

روش ها و تکنیک های تقویت مکالمه در زبان انگلیسی

تا می توانید گوش دهید.

بهتر شدن مهارت‌ های شنیدن باعث بهتر شدن مهارت حرف زدن شما در زبان انگلیسی می‌ شود. دقیقا همانند کودکی که زبان مادری را با گوش دادن زیاد و تکرار آن فرا می گیرد، شما هم تا می توانید اخبار، پادکست‌ها یا موسیقی موردعلاقه خود را گوش کنید، سپس متن آن‌ها را بخوانید. در مرحله بعد سعی کنید آنها را با تلفظ صحیح همراه گوینده یا خواننده تکرار کنید. هرچه بیشتر این تمرین را انجام دهید، سرعت تقویت مکالمه زبان انگلیسی شما بیشتر می‌شود.

روش ها و تکنیک های تقویت مکالمه در زبان انگلیسی

از اشتباه کردن نترسید.

اگر میخواهید در مکالمه زبان انگلیسی راه بیفتید لازم است روی اعتماد به نفستان کار کنید. خجالت را کنار بگذارید و حرف بزنید. حتی اگر فکر می کنید که مرتکب اشتباه می شوید به حرف زدن ادامه دهید. یادتان نرود که اکثر مواقع افراد منظورتان را درک می کنند. حتی اگر اشتباه کرده باشید. علاوه بر این هر چه بیشتر حرف بزنید حرف زدن برایتان ساده تر می شود و کلمات هم سریع تر به ذهنتان می آیند.

روش ها و تکنیک های بهبود مهارت Speaking در زبان

به انگلیسی فکر کنید.

اینکه حتی فکر کردن‌ هایتان نیز به صورت انگلیسی باشد مهمترین گام برای به مکالمه زبان انگلیسی در زندگی روزانه است. وقتی در ذهن خود به هر چیزی فکر می‌کنید، مغز شما تلاش می‌کند با انگلیسی ارتباط برقرار کند. در نتیجه قدرت تکلم شما نیز بهبود می‌یابد.

به انگلیسی فکر کنید

بیشتر بخوانید: زبان انگلیسی را از کجا شروع کنیم؟

با افراد بومی انگلیسی زبان ارتباط برقرار کنید.

به کمک اینترنت و نرم افزارهایی مانند Tandem می توانید به فراتر از مرزهای ملی بروید. با افراد بومی انگلیسی زبان آنسوی کشورتان دوست شوید و با آنها مکالمه داشته باشید. طبیعتاً بین شما و آنها تفاوتهای فرهنگی وجود دارد و این باعث جذاب تر شدن مکالمات شما می شود. 

نکات کاربردی بهبود مهارت Speaking

کلاس زبان بروید. 

هیچکس نمیتواند نقش کلاس در تقویت مکالمه زبان انگلیسی را انکار کند! وقتی در یک جمع قرار میگیرید که مجبور هستید به انگلیسی با هم حرف بزنید حتما و حتما پیشرفت خواهید کرد.علاوه بر آن می توانید با کمک معلم به اشتباهات خود پی ببرید و آن ها را تصحیح کنید. 

بهترین کلاس زبان مکالمه در مرزداران و غرب تهران موسسه راد تایم

برای مشاوره و تعیین سطح رایگان با شعب ما تماس بگیرید:
شعبه مرزداران: ۴۴۳۸۱۷۲۶ -۴۴۳۸۱۷۲۸
شعبه فرمانیه: ۲۶۶۵۹۰۲۱ -۲۲۲۴۹۸۵۱

امتیاز شما
برچسب ها:
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد مکالمه زبان انگلیسی خود را چگونه بهتر کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.