اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی به کودکان - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی به کودکان | نرم افزار زبان انگلیسی برای کودکان

2291 بازدید
اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی به کودکان

حتما شنیده اید که می گویند بهترین سن آموزش زبان انگلیسی از کودکی است. اما ممکن است برای فرستادن فرزندتان به کلاس زبان دچار مشکل شده باشید. علاوه بر آن لازم است بدانید که کلاس های زبان به تنهایی کافی نیستند. یادگیری یک زبان جدید نیاز به تمرین و ممارست دارد و این موضوع فارغ از سن است. در اینجا اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی به کودکان، به کمک شما می آید. می توانید به عنوان تمرین های جدا از کلاس، از اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده کنید. همچنین اگر نمی توانید فرزند خود را به کلاس بفرستید، از برخی نرم افزار های زبان انگلیسی برای کودکان که کمی جامع تر است، استفاده کنید. در این مقاله می خواهیم به معرفی بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان بپردازیم. 

معرفی بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

مدت زمان تخمینی مطالعه: 8 دقیقه

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی به کودکان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

بسیاری از دانشمندان مطرح در سراسر جهان، با توجه به تحقیقاتی که در حوزه یادگیری انجام داده‌اند به این نتیجه رسیده‌اند که آموزش دوم به کودکان در سنین پایین، باعث بیشتر شدن فعالیت های مغزی آن ها می شود. اما فرستادن کودکان به کلاس های مشابه با کلاس های بزرگسالان باعث از بین رفتن علاقه آن ها به یادگیری می شود. بنابراین باید در انتخاب آموزشگاه زبان انگلیسی برای کودک خود دقت کنید.
یادگیری زبان دوم بدون تمرین امکان پذیر نیست و باعث می شود کودک درس ها را زود به زود فراموش کند. با توجه به علاقه کودکان امروزی به بازی های موبایل، پس می توان با استفاه از یک اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی به کودکان، هم آن ها را سرگرم کرد و هم زبان انگلیس را به آن ها آموزش داد.

اپلیکیشن  Lingokids

نرم افزار Lingokuds  یکی از بهترین برنامه های یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان است. در آن آموزش به صورت تعاملی و به وسیله بازی و تمرین صورت می گیرد. این اپلیکیشن به وسیله ویدئوها ، آواز ها و بازی هایی که به زبان انگلیسی هستند، این زبان را به کودکان آموزش می دهد. این برنامه توسط متخصصان طراحی شده است تا سرعت آموزش زبان انگلیسی در کودکان را افزایش دهد.  بیشتر مواد یا متریال آموزشی این اپلیکیشن توسط دانشگاه آکسفورد طراحی شده است.

در این برنامه هیچگونه تبلیغی اجرا نمی شود.
این برنامه مناسب کودکان بین ۲ تا ۸ سال است .
در هر دو سیستم عامل اندروید و IOS قابل نصب و اجرا است.

اپلیکیشن  English for kids

این برنامه بر روی افزایش دایره لغات کودکان کار می کند. در آن کلمات بر اساس موضوع تقسیم بندی می شود. تمامی آموزش ها صورت گرفته در این برنامه به وسیله بازی های مختلف انجام می شود. این برنامه توسط کنسول بریتانیا، به شکل اصولی طراحی شده است.

این برنامه مناسب کودکان بین 3 تا 6 سال است .
در هر دو سیستم عامل اندروید و IOS قابل نصب و اجرا است.

بیشتر بخوانیداپلیکیشن  Fun English

Fun English  یک برنامه تعاملی طراحی شده به شکل یک بازی برای کودکان است که بر روی مهارت شنیدن، خواندن و درک مطلب کار می کند. از دیگر مزیت های این اپلیکیشن می توان به داشتن تمرین برای تقویت دایره لغات زبان انگلیسی است. در این برنامه کودکان نحوه خواندن و معنی بیش از 300 کلمه را یاد می گیرند. روایت های صوتی، هم با لهجه آمریکایی و هم بریتانیایی پخش می شوند و باعث یادگیری لهجه درست می شود .این برنامه، یک اپلیکیشن پردانلود در گوگل پلی محسوب می شود.

این برنامه مناسب کودکان بین 3 تا 10 سال است .
در هر دو سیستم عامل اندروید و IOS قابل نصب و اجرا است.

اپلیکیشن LearnEnglish Kids: Playtime 

اپلیکیشن LearnEnglish Kids: Playtime  زبان انگلیسی را به وسیله آواز ها و داستان های متحرک آموزش می دهد. یعنی به وسیله آواز و بازی بر روی مهارت های خواندن، شنیداری و گفتاری کار می کند. آواز ها و داستان ها به آواز های کودکان سنتی و افسانه ای دسته بندی می شوند و به صورت جداگانه بر روی موضوعات کار میکند. با استفاده از این اپلیکیشن، می توانید بر روی لهجه فرزند خود نیز کار کنید. بازی های این اپلیکیشن دارای ویژگی ضبط است و کودک شما می تواند بر روی مهارت مکالمه خود کار کند.

متاسفانه این برنامه تنها بر روی سیستم عامل اندروید کار می کند و برای IOS کاربرد ندارد.

اپلیکیشن نصرت

این اپلیکیشن که ایرانی است، از منابع آموزش زبان انگلیسی به کودکان فارسی زبان محسوب می شود. این اپلیکیشن زبان انگلیسی را به وسیله تصویر و فیلم آموزش می دهد. با روش های موجود در این اپلیکیشن، کودکان می توانند کلمات و متون مختلف به وسیله تصویر و ویدیو های صوتی یاد بگیرند.

می توانید با خرید این اپلیکیشن از آموزش های آن استفاده کنید.
متاسفانه این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید است و فاقد نسخه IOS است.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی به کودکان

اپلیکیشن  Papita

پاپیتا نیز یک برنامه ایرانی است. این اپلیکیشن به شکلی است که به‌ وسیله بازی و سرگرمی زبان انگلیسی را به کودکان آموزش می دهد و خوشبختانه محیطی شبیه به یک بازی دارد. در برنامه پاپیتا، به وسیله آموزش های بصری و شنیداری، مهارت لیسنینگ فرزند شما تقویت می شود.

این اپلیکیشن پولی است و با پرداخت هزینه آن می توانید از آموزش های آن استفاده کنید. اما بدون پرداخت هزینه نیز می شود از بخشی از امکانات این نرم افزار استفاده کرد.
این برنامه مناسب کودکان بین 3 تا 14 سال است .
در هر دو سیستم عامل اندروید و IOS قابل نصب و اجرا است.

بیشتر بخوانیداپلیکیشن Speakia: kids English fun

یکی دیگر از برنامه‌های کاربردی برای یادگیری زبان انگلیسی به کودکان اپلیکیشن Speakia: kids English fun است. این برنامه دارای یک فضای شاد است که با استفاده از تمرینات مختلف بر روی مهارت شنیداری و صحبت کردن کودکان تاثیر می گذارد. از دیگر مزیت های این اپلیکیشن، می توان به تمرینات مختلف در زمینه دایره لغات اشاره کرد. در این برنامه بر روی تلفظ کلمات، جمله سازی و ساختار نیز کار می شود.

این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید در دسترس است.

کلام آخر

همانطور که دیدید اپلیکیشن های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان وجود دارد. این اپلیکیشن ها با محیطی شبیه به یک بازی، به مرور زمان زبان انگلیسی را به فرزند شما آموزش می دهند. اما توجه داشته باشید که شرکت در کلاس های اصولی می تواند بیشترین تاثیر را بر سطح زبان انگلیسی فرزند شما بگذارد. در موسسه زبان های خارجی رادتایم، کلاس های آموزشی مناسبی برای کودکان برگزار می شود. با برگزاری این کلاس ها در محیطی شاد  و مناسب، بهترین فضا برای یادگیری فرزند شما ایجاد شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و تعیین سطح رایگان با موسسه زبان های خارجی رادتایم تماس بگیرید.

امتیاز شما به این مقاله
https://radtime.org/?p=10445
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی به کودکان | نرم افزار زبان انگلیسی برای کودکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

برچسب ها: