اپلیکیشن آیلتس IELTS - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم
📣 ثبت‌نام بوت‌کمپ‌های تابستان رادتایم شروع شد 📣 تخفیف خاص تابستونی رادتایم تابستان امسال یه پله بالاتر برو
📣 ثبت‌نام بوت‌کمپ‌های تابستان رادتایم شروع شد 📣 تخفیف خاص تابستونی رادتایم تابستان امسال یه پله بالاتر برو

اپلیکیشن های آموزش آیلتس IELTS | اپلیکیشن آیلتس IELTS

2315 بازدید
اپلیکیشن آیلتس IELTS

برای مهاجرت به کشور های دیگر، زبان و تحصیل در آنها، مدرک زبان از مهمترین مسائل به حساب می آید. آزمون های IELTS و TOEFL  از جمله آزمون های معتبر هستند. اپلیکیشن های آزموزش آیلتس IELTS جهت آمادگی برای شرکت در این آزمون آیلتس طراحی و تولید شده اند. با استفاده از یک اپلیکیشن آیلتس IELTS می توانید هر 4 مهارت خود را تقویت کنید. همچنین با شرکت در آزمون های شبیه سازی شده آمادگی خود را برای شرکت در آزمون IELTS چند برابر کنید. یکی از موثرترین راه های سلف استادی یا تقویت زبان به روش خودخوان، استفاده از اپلیکیشن های آموزش آیلتس IELTS است. علاوه بر استفاده از اپلیکیشن آیلتس IELTS می توانید در سطح های مختلف از اپلیکیشن هایی نظیر دولینگو استفاده کنید. در ادامه ی این مطلب به معرفی بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی آیلتس IELTS پرداخته ایم.

بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی آیلتس IELTS

مدت زمان تخمینی مطالعه: 9 دقیقه

اپلیکیشن آیلتس IELTS

اپلیکیشن IELTS Skills

این اپلیکیشن آیلتس بسیار جامع و حرفه ای می باشد که در آن می توانید به تقویت هر 4 مهارت در زبان انگلیسی خود بپردازید. این برنامه دارای هر دو نسخه رایگان و پولی است. محتوای این اپلیکیشن شامل نمونه سوالات آزمون آیلتس در مهارت Reading ، Listening ، Speaking  و Writing است که می توانید در آنها شرکت رده و همچنین نتیجه آزمون خود را ببینید.
در نسخه پولی این برنامه می توانید به صورت ویدیویی آزمون اسپیکینگ دهید و کامنت های اگزمینر را بشنوید و همچنین رایتینگ شما را تصحیح می کنند و می توانید اشکالات خود را ببینید.
در این اپلیکیشن شرح کامل آزمون آیلتس آمده است و باعثث می شود متقضی به شکل کامل با آن آشنا شود. این اتفاق باعث می شود آزمون آیلتس به یک آزمون آشنا برای زبان آموز تبدیل شود

اپلیکیشن IELTS Practice and IELTS Test

اپلیکیشن IELTS Practice and IELTS Test یک برنامه کاربردی دیگر است. این برنامه شامل آزمون های تمرینی آیلتس است که مشابه با آزمون اصلی طراحی شده اند. این اپلیکیشن بانک سوالی بسیار غنی محسوب می‌شود که دارای بیش از 300 تست شبیه سازی شده است. در پایان هر آزمون پاسخنامه تشریحی آن موجود است. از ویژگی های دیگر این برنامه می توان به دسترسی به ۶۰۰ مقاله، اصطلاحات مختلف و تبدیل متن به صوت اشاره کرد. این اپلیکیشن به کمک بسیاری از منابع معتبر آزمون آیلتس IELTS طراحی شده است.
این برنامه دارای دو نسخه پولی و رایگان است که می توانید از آنها به صورت آفلاین نیز استفاده کنید. نسخه ی رایگان این اپلیکیشن دارای تبلیغ است. همچنین در نسخه ی پولی این برنامه، به تعداد آزمون های بیشتری دسترسی دارید.
متاسفانه این اپلیکیشن تنها برای گوشی های اندروید در دسترس است و امکان استفاده برایIOS فراهم نیست.

بیشتر بخوانیداپلیکیشن IELTS Prep App

اپلیکیشن IELTS Prep توسط British Council  منتشر شده است که در طراحی تست‌های آزمون IELTS نیز دست دارند. این اپلیکیشن آموزش آیلتس دارای در زمینه تقویت listening, speaking ,reading و writing بسیار موثر است. IELTS Prep دارای آزمون های جامع و تمرین های متعدد در همه ی بخش ها است. تمرین های این اپلیکیشن به صورت صوتی و ویدیویی در دسترس هستند که آموزش را از حالت یکنواخت بودن خارج می کند. از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن می توان به وجود ساختارهای دستوری و گرامری در این برنامه اشاره کرد که به صورت مفصل، همراه با تمرین، آورده شده است. 
این اپلیکیشن به صورت رایگان موجود است و برای هر دو سیستم عامل اندروید و IOS در دسترس است. استفاده از اپلیکیشن IELTS Prepبسیار آسان بوده و اصطلاحا user friendly است و بالاترین امتیاز بین برنامه های اندروید و آیفون را کسب کرده است.

اپلیکیشن IELTS Word Power

این نرم افزار توسطBritish Council طراحی شده است که طراحان دست اندرکاران آزمون آیلتس هستند. این اپلیکیشن برای تقویت مهارت واژگان در راستای آزمون آیلتس بسیار موثر است. می توان این اپلیکیشن را بهترین اپلیکیشن در زمینه  لغات آیلتس حساب کرد.
این اپلیکیشن شامل بیش از 100 سوال در زمینه واژگان است که با شرکت در آن ها دانش لغتی شما مورد ارزیابی قرار می گیرد. سوالات آن در یک متن یا یک فایل صوتی مطرح می‌شوند. بعد از اتمام هر آزمون می توانید نتیجه ی خود را ببینید و نتیجه ی هر آزمون را با آزمون های دیگر مقایسه کنید. همچنین جواب های درست هر آزمون موجود است و میتوانید با مراجعه به آن به رفع اشکال های خود بپردازید.

اپلیکیشن IELTS Exam Preparation: Vocabulary Flashcards

این اپلیکیشن را شرکت Magoosh طراحی کرده که تمرکز آن بیشتر روی تافل است. برنامه IELTS flashcards  برای آموزش و تمرین واژگان مورد نیاز برای آزمون آیلتس است که سوالات در آن به ترتیب از آسان به سخت موجود هستند. همچنین می توانید روند بهبود خود را در یادگیری کلمات جدید ببینید. از ویژگی های مثبت این اپلیکیشن می توان به وجود راهنمای مطالعه و همچنین ارجاع دادن به سایر منابع آموزشی اشاره کرد. در این برنامه بیش از 600 کلمه پرکاربرد آیلتس به همراه تعریف و جملات نمونه وجود دارد.
این اپلیکیشن به صورت رایگان در دسترس است. همچنین کاربران هر دو سیستم عامل اندروید و IOS می توانند از آن استفاده کنند.

اپلیکیشن آیلتس IELTS

اپلیکیشن IELTS Speaking

همانطور که از اسمش پیداست این اپلیکیشن آیلتس IELTS بیشتر بر روی موضوعات اسپیکینگ آیلتس تمرکز دارد. انواع سؤالات، موضوعات، واژگان و نکات در آن موجود است که تمامی آن ها برای تقویت مهارت اسپیکینگ کاربرد دارد. همچنین این برنامه حاوی نمونه های امتحان اسپیکینگ آیلتس با نمرات آنها است که می توانید از آنها استفاده کنید. 200 تمرین موجود در آن با لهجه ی انگیلیسی زبان های نیتیو است.
در این برنامه هر تمرین شما مرور می شود و برای شما مشخص می کند و برای هر بخش از آن به شما فیدبک می دهد. می توانید در آن یک برنامه ی مطالعاتی فردی با یک هدف مشخص تعیینن کنید و بر طبق آن پیش بروید. هر رز مطالعه شما بررسی می شود و میزان مطالعه شما ثبت می شود.

اپلیکیشن IELTS Writing

همانطور که از اسم آن مشخص اسن، این اپلیکیشن آیلتس IELTS مخصوص مهارت رایتینگ می باشد. در آن تست های رایتینگ برای هر دو نوع جنرال و آکادمیک موجود است. تست های تمرینی موجود در این برنامه به عنوان تمرین برای شما هستند که به همراه پاسخ ارائه می شوند. همچنین می توانید از نمونه های حل شده برای ایده گرفتن و یادگیری بیشتر استفاده کنید. این نمونه ها در سطح های مختلف به تعداد 70نمونه Essay و 30 نمونه Latter و 20 نمونه  Graphوجود دارد. از دیگر مزایای این برنامه می توان به  تمرینات گرامری موجود در آن، درس های آمورشی و  لینک های مفید در آن اشاره کرد.  این برنامه حالت آفلاین ارائه می شود و تمرینات موجود در آن رایگان هستند.
ولی باید توجه کنید که در هیچ کدا از مهارت ها، نمونه ها را حفظ نکنید و سعی کنید از خلافیت خود استفاده کنید. زیرا اگزمینر ها روی این موضوع به شدت حساس هستند.

بیشتر بخوانیداپلیکیشن English reading & English Listening

مهارت های LISTENING و READINH پنجاه درصد از آیلتس را شامل می شوند. بخش ریدینگ جزو بخش های کمی سخت تر ایلتس محسوب می شود. این اپلیکیشن آیلتس IELTS هم برای تقویت مهارت ریدینگ و هم برای تقویت مهارت لیسنینگ شما به کار می رود. این برنامه دارای ویس ها و فایل های صوتی مختلف برای تقویت لیسنینگ است که مکالمات آن ها به صورت آهسته و روان است که افراد مبتدی و کودکان هم متوجه متن‌ها شوند. در این برنامه عبارات و کلمات پرتکرار و محبوب انگلیسی تکرار می شود تا شما یاد بگیرید. استفاده از این برنامه بسیار آسان است.

اپلیکیشن English Listening Step by Step – IELTS Listening

این یک نرم افزار تخصصی برای آزمون های آیلتس و تافل است. در آن، تمرین ها و تاپیک ها طوری هستند که با بخش شنیداری آزمون آیلتس هماهنگ اند و همچنین شبیه ساز بخش لیسنینگ آزمون اصلی می باشند. بیش از 100 تمرین لیسنینگ در این اپلیکیشن موجود است که براساس سطح زبان آموز از مبتدی تا پیشرفته وجود دارند. همچنین این تمرین ها بر اساس موضوع دسته بندی شده تا مخاطب با علاقه ی خود به درس خواندن بپردازد. همه درس ها متن و سوالات مخصوص خود را دارند تا بتوانید ارزیابی خوبی از مهارت لیسنینگ خود داشته باشید.

کلام آخر

در این مقاله به معرفی بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی آیلتس IELTS پرداختیم. روش خودخوان،روشی پرطرفدار ولی کمی سخت است که با استفاده از این اپلیکیشن ها آسانتر می شود. از بین این اپلیکیشن ها می توانید به راحتی اپلیکیشن مناسب خود را پیدا کنید. برای تقویت زبان انگلیسی در هر 4 مهارت راه های مختلفی از جمله کلاس حضوری و آنلاین، ویدیو، کتاب، پادکست، معلم خصوصی و همینطور اپلیکیشن های آیلتس وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و تعیین سطح رایگان با موسسه زبان های خارجی رادتایم تماس بگیرید.

امتیاز شما به این مقاله
https://radtime.org/?p=10372
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد اپلیکیشن های آموزش آیلتس IELTS | اپلیکیشن آیلتس IELTS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

برچسب ها: