کلاس آیلتس، آموزش آیلتس - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم
📣 ثبت‌نام بوت‌کمپ‌های تابستان رادتایم شروع شد 📣 تخفیف خاص تابستونی رادتایم تابستان امسال یه پله بالاتر برو
📣 ثبت‌نام بوت‌کمپ‌های تابستان رادتایم شروع شد 📣 تخفیف خاص تابستونی رادتایم تابستان امسال یه پله بالاتر برو

کلاس آیلتس | دوره آموزش فشرده، آنلاین و حضوری IELTS

5447 بازدید

آیلتس (سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی) محبوب ترین آزمون زبان انگلیسی در جهان برای کار، تحصیل و مهاجرت است. بیش از 10000 سازمان به آیلتس به عنوان یک شاخص قابل اعتماد برای تمرین ارتباطات زبان انگلیسی متکی هستند. آیلتس مهارت های زبان انگلیسی شرکت کننده را در چهار مهارت شنیداری، خواندن، نگارش و گفتار ارزیابی می کند. در ادامه تمام مطالب مورد نیاز درباره آزمون و کلاس آیلتس را خواهید آموخت. پس با ما همراه باشید.

آیلتس چیست و چرا کلاس آیلتس؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 9 دقیقه

آیلتس چیست و چرا کلاس آیلتس؟

کلاس و دوره آیلتس آموزشگاه زبان رادتایم

هدف از برگزاری کلاس آیلتس در آموزشگاه زبان رادتایم بهره وری و کارایی حداکثری در کمترین زمان ممکن است، چرا که شرکت کننده گان در این دوره ها، متقاضیان مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان، کارجویان(جاب سیکرز) و دانشجویان خواهان تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان و نهایتاً دانشجویان مقطع دکترا و تحصیلات تکمیلی داخل کشور هستند، از همین رو دستیابی سریع به نمره مدنظر زبان آموزان اهم واجبات است.

فرمت و انواع کلاس های آیلتس در آموزشگاه زبان رادتایم

دوره های آیلتس رادتایم به صورت دوره های عادی آیلتس و دوره های فشرده آیلتس ارائه می گردد، با توجه به مهارت های زبان انگلیسی زبان آموزان توسط متخصصان ما هدایت تحصیلی شده و دوره مورد نظر پس از تعیین سطح برای آنها تعیین می شود.

فرمت سطح بندی آموزشگاه زبان رادتایم به صورت:

 • سطح مبتدی (Fundamental) 1 و 2
 • پیری آیلتس (Pre IELTS) 1و 2
 • دوره آیلتس IELTS

انواع قابل ارائه کلاس آیلتس در موسسه رادتایم عبارتند از : کلاس آنلاین آیلتس، کلاس حضوری آیلتس و کلاس خصوصی آیلتس .

بیشتر بخوانیدکلاس آیلتس حضوری

این کلاس به دو صورت کلاس حضوری فشرده آیلتس و کلاس حضوری تک مهارت آیلتس ارائه می گردد. کلاس حضوری فشرده آیلتس تنها در مدت 3 ماه شما را تا آیلتس 7 می رساند. در کلاس حضوری تک مهارته رادتایم، هر یک از مهارت های آیلتس به صورت جداگانه طی 1.5ساعت و 3 روز در هفته برگزار می گردد .

مهارت های آیلتس

مهارت های آیلتس شامل 4 مهارت اصلی می باشد:

 • گفتار (Speaking)
 • نوشتار (Writing)
 • شنیدار (Listening)
 • خواندن (Reading)

شرح کلاس آیلتس حضوری تک مهارت :

نام دوره مدت هر جلسهطول دورهروزهای دوره
اسپیکینگ آیلتس1.30 ساعت1.5 ماه3 روز در هفته
رایتینگ آیلتس1.30 ساعت1.5 ماه3 روز در هفته
ریدینگ آیلتس2.30 ساعت1.5 ماه3 روز در هفته
لیسنینگ آیلتس1.30 ساعت1.5 ماه3 روز در هفته

کلاس آیلتس آنلاین

کلاس آنلاین محاسن بسیار زبادی دارا است در برخی از مناطق کشور دسترسی به یک آموزشگاه زبان با کیفیبت میسر نیست ولی به لطف پیشرفت فناوری عدالت در مورد بسیاری از نقاط دور افتاده نیز اجرا شد و صرفا با داشتن یک موبایل و یا کامپیوتر دسترسی به بهترین اساتید در سرتاسر کشور و حتی جهان میسر است باید خاطر نشان ساخت که برخی از اساتید بسیار حاذق و با تجربه موسسه زبان رادتایم ساکنان کشورهای انگلیسی زبان هستند و شما با یک مدرس نیتو به پیشیباز آزمون آیلتس هواهید رفت.از آن گذشته برخی از هم میهنان ما به علت ظهور بیماری کووید-19 ترجیح به شرکت در کلاس های آنلاین دارند. برای این دسته از عزیزان نیز کلاس آیلتس آنلاین یک موهبت به حساب می آید.

جدول کلاس آیلتس آنلاین آموزشگاه زبان رادتایم:

نام دوره مدت هر جلسهطول دورهروزهای دوره
اسپیکینگ آیلتس1.30 ساعت1.5 ماه3 روز در هفته
رایتینگ آیلتس1.30 ساعت1.5 ماه3 روز در هفته
ریدینگ آیلتس2.30 ساعت1.5 ماه3 روز در هفته
لیسنینگ آیلتس1.30 ساعت1.5 ماه3 روز در هفته

انواع آزمون آیلتس

آیلتس برمبنای کامپیوتر و به پیپربیس paper based ارائه می شود، تنها آزمون زبان محبوب برای مهاجرت به استرالیا، کانادا، نیوزلند و بریتانیا که به رسمیت شناخته شده است. با مطالعه مکالمات انسانی، آیلتس بیش از 30 سال پیش آزمونی برای چهار مهارت زبان انگلیسی بود. امروزه، آیلتس به تعیین استاندارد برای آزمون زبان انگلیسی ادامه می دهد. در آزمون آنلاین، داوطلب به مراکز استاندارد برگزاری آزمون در سطح شهر مراجعه کرده و با استفاده از سیستم های موجود در آن مراکز، آزمون خود را تکمیل می کند. آزمون های کاغذی هم در مراکز معتبر و تایید شده برگزار می شوند با این تفاوت که عده زیادی به صورت همزمان در سالن های بزرگ در کنار یکدیگر آزمون می دهند.
نکته قابل توجه این است که در هر دو نوع آزمون، قسمت اسپیکینگ به صورت حضوری و در مقابل اگزمینر برگزار می شود.

بیشتر بخوانیدساختار آزمون آیلتس

آزمون آیلتس برای هر چهار مهارت زبان   Listening، Reading، Writing  و Speaking است. شما در آزمون های  Listening، Reading  و Writing پشت سر هم بدون وقفه شرکت می کنید. برای آزمون  Speaking، می‌توانید یک زمان آنلاین در تاریخ و زمان دلخواه خود رزرو کنید. اگر در زمان مشخص شده نتوانستید یک بازه را انتخاب کنید، به طور خودکار یک بازه به شما اختصاص داده می شود. کل زمان آزمون کمتر از 3 ساعت است.

آزمون لیسنینگ آیلتس (30 دقیقه)

شما به چهار بخش ضبط شده گوش می دهید و سپس به سوالات پاسخ می دهید. ضبط به زبان انگلیسی بومی و زمان آزمون 30 دقیقه است.

آزمون ریدینگ آیلتس 60 دقیقه

در آزمون ریدینگ آیلتس باید به 40 سوال پاسخ دهید و به گونه ای طراحی شده است که شما را در طیف وسیعی از مهارت های ریدینگ آزمایش کند. برای یافتن اصل مطلب، باید ایده‌های اصلی، جزئیات، استدلال‌های منطقی و کوتاه‌مدت را مطالعه کنید و نگرش، نظرات و نیات نویسندگان را درک کنید.

آزمون رایتینگ آیلتس (60 دقیقه)

این آزمون شما را ملزم به انجام دو کار می کند و موضوعات مورد علاقه را بر اساس ماژولی که می گذرانید پوشش می دهد.

آزمون اسپیکینگ آیلتس (11-14 دقیقه)

در آزمون اسپیکینگ آیلتس مهارت های مکالمه انگلیسی شما را ارزیابی می کند. این تست در سه قسمت ضبط و انجام می شود.

تاریخ آزمون آیلتس

آزمون آیلتس هر ساله در تاریخ های متفاوتی در مراکز مختلف برگزاری آزمون، برگزار می شود. تاریخ های برگزاری آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال متفاوت است گرچه ممکن است در یک روز نیز هر دو آزمون برگزار شوند اما شما باید دقت کنید که در کدام یک از این آزمون ها می خواهید شرکت کنید و تاریخ آن را پیگیری کنید. آیلتس در ایران زیر نظر سازمان سنجش برگزار می شود و این سازمان مجوز برگزاری آزمون بین المللی زبان برای موسسات را صادر می کند. داوطلبان می توانند برای انتخاب تاریخ ثبت نام و ثبت نام آزمون زبان انگلیسی به سایت موسسه مراجعه کنند. شرکت در آزمون آیلتس هزینه نسبتاً بالایی دارد، بنابراین افراد باید با اطلاع از زمان دقیق آزمون، بر اساس آخرین زمان آزمون آیلتس به بهترین شکل برای آن آماده شوند.

آزمون آیلتس

چرا آیلتس را انتخاب کنیم؟

این یک آزمون برای مطالعه است. هزاران دانشگاه و کالج مشهور جهان نتایج آیلتس را به عنوان مدرکی دال بر مهارت زبان انگلیسی می پذیرند.این آزمون برای افراد حرفه ای است. سازمان های ثبت حرفه ای در بسیاری از زمینه ها از جمله حسابداری، مهندسی، حقوق، پزشکی، پرستاری، داروسازی و سازمان های آموزشی، نمره آیلتس را در بسیاری از افراد جامعه می پذیرند. این بدان معناست که برای ثبت نام حرفه ای در یک کشور انگلیسی زبان باید آیلتس را بگذرانید. این آزمون برای اکثر دولت ها نمرات آیلتس را به گواهی مهارت زبان شما در مقایسه با سایر آزمون های زبان انگلیسی به عنوان پیش نیاز برای اقامت دائم منتقل می کنند. سایر ارائه دهندگان آموزش عمومی آیلتس تنها آزمون غیر آکادمیک موجود برای مهاجرت به استرالیا، نیوزلند، کانادا، بریتانیا و ایالات متحده هستند.

جمع بندی

آزمون آیلتس، امتحانی منصفانه است. شما را بر اساس نظرسنجی های ارتباطی ارزیابی می کند و ارزیابی دقیقی از چهار مهارت آزمون ارائه می دهند. به جای دانش تخصصی، بر مهارت های 4 گانه زبان تمرکز می کنند و دو نسخه آکادمیک و جنرال را ارائه می دهند. ضمناً آزمون Speaking بصورت تک نفره با ممتحن معتبر برگزار می گردد. در این آزمون بررسی می شود که آزمون برای هر داوطلب فقط بر اساس ملیت، پیشینه، جنسیت، سبک زندگی یا موقعیت مکانی منصفانه و بی طرف باقی می ماند. بهترین راه برای آمادگی این آزمون، شرکت در کلاس آیلتس است.

هم اکنون می توانید برای بهره گیری از خدمات مشاوره و تعیین سطح رایگان برای شرکت در کلاس های عمومی و آیلتس، با ما تماس بگیرید.

4.4/5 - (84 امتیاز)
https://radtime.org/?p=1858
اشتراک گذاری:

نظرات

2 نظر در مورد کلاس آیلتس | دوره آموزش فشرده، آنلاین و حضوری IELTS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. کلاس آیلتس | دوره آموزش فشرده، آنلاین و حضوری IELTS

 2. بهترین راه برای گرفتن نمره بالای 7 آزمون آیلتس، شرکت در کلاس و دوره ها است.
  اصولاً زبان انگلیسی با تعامل تقویت و بهتر میشه. با تشکر از راد تایم بابت برگزاری بی نظیر کلاس های IELTS

برچسب ها: