ترفندهای یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان

992 بازدید

ترفندهای یادگیری زبان انگلیسی

روش متعددی برای یادگیری زبان انگلیسی هست که در این مقاله به ترفندهای یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان می پردازیم.

 

به روز باشید

شــــــاید از خودتون بپرسین “به روز باشین!” چی هستش. اما تنها چیــــزی که نیاز دارین بدونین اینه که باید با ابزارهای امــــروزی برای یادگیری زبان انگلیسی آشنا باشین. بتونین اون ها رو درست و به جا به کار بگیرین. برای نمونه، با یه اپلیکیشن نوین با نام CAMBLY می تونین به آسونی زبان انگلیسی رو یاد بگیرین. روش کار با این اپلیکیشن به این شکل هستش که شما با آموزگاران بومی زبان انگلیسی که از کشور های انگلستان، آمریکا، کانادا، استرالیا، و نیوزیلند هستن، زبان انگلیسی رو با video call و رو-در-رو یاد می گیرین.

ترفندهای یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان

برای یادگیری زبان انگلیسی از تایم های مرده روزتون بهترین بهره رو ببرین!

ما همه مون همه روزه تایم های مرده ی فراوونی (همچون ماندن توی ترافیک، ایستادن توی صف ها، و …) داریم. می تونیم تایم ها برای یادگیری زبان انگلیسی کمک بگیریم. با این روش که کتاب های شنیداری رو از اینترنت دانلود کنیم. توی همین تایم های مـــــرده گوش بدیم که با یه تیر چند تا نشون زده باشیم. هم LISTENING مون بهتر میشه. هم با واژگان بیشتری آشنا میشیم. هم ساختار های درست زبان انگلیسی رو که در چهارچوب COLLOCATIONS ازشون یاد می شه. بهتر یاد می گیریم که یکی از پیش نیاز های گرفتن نمره ی بالا در آزمون های جهانی زبان انگلیسی همچون IELTS هستند.

بیشتر بخوانید: مکالمه زبان انگلیسی خود را چگونه بهتر کنیم؟

به کتابهای صوتی یا Audiobook گوش کنید

یه اپلیکیشن خیلی کارآمد و خوب که می تونم امروز براتون نام ببرم که خودش یه پایگاه داده ها و یه کتاب خونه ی بسیار بزرگ هستش. کتاب های پر آوازه ای همچون نوشته های JANE AUSTEN, CHARLES DICKENS, JOHN STEINBACK و نویسنده های هم-سده ای همچون DAN BROWN, JOHN GRISHAM رو در خودش داره. روی هم رفته چیزی بیش از1500 کتاب شنیداری همراه با نوشتار اون کتاب ها و توی گوشی موبایل مون برامون فراهم می یاره. اپلیکیشنی هستش با نام LISTEN AUDIOBOOKS که تنهــــــا بر روی گوشی های پلتفرم Android کارایی داره. باور کنین که تنها با یک بار به کار گیری اون، دیوانه وار شیفته و دلباخته ی اون می شین. یادگیری زبان انگلیسی رابراتون شیرین می کنه.

در کلاس های گفتمان آزاد شرکت کن

هر جوری شده، در کنار کلاس های آموزش زبان انگلیسی تون، توی کلاس های CONVERSATION CAFE یا همون گفتمان آزاد هم نام نویسی کنین. چرا که این کلاس ها دو پارامتر در یادگیری زبان انگلیسی رو با هم پیشرفت می ده که این دو پارامتر ACCURACY و FLUENCY هستن. همچنین ترس زبان آموزان از صحبت به یک زبان دیگه توی این کلاس ها می ریزه.

کلاس های بجث آزاد کلاس های فقط مکالمه Free Discussion

برای مشاوره و تعیین سطح رایگان با شعب ما تماس بگیرید:
شعبه مرزداران: ۴۴۳۸۱۷۲۶ -۴۴۳۸۱۷۲۸
شعبه فرمانیه: ۲۶۶۵۹۰۲۱ -۲۲۲۴۹۸۵۱

امتیاز شما
برچسب ها:
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد ترفندهای یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.