بهترین کتاب داستان های انگلیسی - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم

بهترین کتاب داستان های انگلیسی برای تقویت زبان | رمان انگلیسی برای تقویت زبان

2250 بازدید
هترین کتاب داستان های انگلیسی برای تقویت زبان

راه های مختلفی برای تقویت زبان انگلیسی در دسترس زبان آموزان قرار دارد که می توانند بسیاری از آن ها را به صورت خود آموز استفاده کنند. یکی از این راه ها، استفاده از بهترین کتاب داستان های انگلیسی است. تالیف بهترین کتاب داستان های انگلیسی برای تقویت زبان صورت گرفته است که به عنوان یک سرگرمی باعث تقویت زبان شود. استفاده از رمان انگلیسی برای تقویت زبان با استفاده از بهترین روش ها، می تواند تاثیر بسیار زیادی بر مهارت های زبان شما داشته باشد. خواندن بهترین کتاب داستان های انگلیسی برای تقویت زبان انگلیسی، می تواند بعد از مدت طولانی زبان خواندن با کتاب های درسی، تنوع خوبی به حساب بیاید. در ادامه این مقاله به معرفی کتاب داستان برای تقویت زبان انگلیسی پرداخته ایم.

معرفی کتاب داستان برای تقویت زبان انگلیسی

مدت زمان تخمینی مطالعه: 9 دقیقه

خواندن کتاب داستان انگلیسی

خواندن کتاب داستان انگلیسی

خواندن رمان، همواره جزو یکی از سرگرمی های پرطرفدار بوده و هست. می توان از بهترین کتاب داستان های انگلیسی برای تقویت زبان انگلیسی استفاده کرد. اما برای بهره بری بیشتر از آن می توان از تکنیک های هر کدام از آن ها استفاده کرد. یادگیری زبان انگلیسی با کتاب داستان را در مقاله دیگری به طور کامل آموزش داده ایم.
انتشارات های مختلف، رمان های انگلیسی را برای سطح های مختلف، از مبتدی گرفته تا پیشرفته تالیف می کنند. می توانید به صورت خودخوان، در کنار سایر روش های آموزشی خود، از آنها استفاده کنید.
با خواندن کتاب داستان می توانید شیوه نگارش، عبارات و اصطلاحات جدید، نکات گرامری جدید و لغات جدیدی را یاد بگیرید.

کتاب مرد فیلی Elephant man

این کتاب از انتشارات آکسفورد است. در دسته بندی سطح 1 قرار دارد و یکی از بهترین کتاب ها برای شروع کتاب داستان انگلیسی است.
این انتشارات، کتاب های کوتاه با سطح بندی های مختلف را به چاپ رسانده که می توانید یکی از بهترین روش های تقویت زبان انگلیسی به صورت خودآموز باشند. می توانید از همان سطح 1 شروع کرده و به مرور زمان کتاب های بیشتری را در سطح های بالاتر بخوانید.
خلاصه داستان به شرح زیر است : او زیبا نیست. مادرش او را نمی‌خواهد، بچه‌ها از او فرار می‌کنند. مردم به او می‌خندند سپس یک روز شخصی با او صحبت می‌کند- و به حرف‌هایش گوش می‌دهد! در سن 27 سالگی، جوزف مریک برای اولین بار در زندگیش یک دوست پیدا می‌کند. این داستان واقعی و حزن‌انگیز است. بعلاوه فیلم معروفی نیز است.

کتاب شرلوک هولمز: کارآگاه در حال مرگ  Sherlock Holmes The Dying Detective

شرلوک هلمز یک کارآگاه معروف است که به روش های بسیار هوشمندانه به حل پرونده های مختلف می پردازد. این داستان، مربوط به یک پرونده است که شرلوک برای حل آن، خودش را به بدحالی زده است. این کتاب از انتشارات Dominoes می باشد و برای سطح Quick Starter است. کلمات و عبارات بکار رفته در این کتاب آسان تر از بسیاری از کتاب های دیگر است.  

کتاب شرلوک هلمز و پسر داک Sherlock Holms and the Duck’s Son

کتاب های مختلفی با داستان های متفاوت از شرلوک هلمز، کارآگاه معروف وجود دارد که این هم یکی از آن ها است. این کتاب محصول آکسفورد است و مناسب سطح 1 است. یعنی برای شروع می توانید به راحتی از این کتاب استفاده کنید.

بیشتر بخوانیدمجموعه کتاب های هری پاتر

مجموعه شامل 7 جلد کتاب است و مدت زمان زیادی شما را مشغول می کند. این مجموعه را نویسنده بریتانیایی، جی.کی.رولینگ نوشته است. این مجموعه برای نوجوانان است و به همین نگارش آن ساده است. زبان این کتاب بسیار روان است و افراد در سطح های مختلف، می توانند برای تقویت زبان انگلیسی از آن استفاده کنند.
هری پاتر و سنگ جادو اولین کتاب از این سری مجموعه است. کتاب های هری پاتر، در دسته کتاب های تخیلی هستند و فضایی فانتزی دارند. از خوبی های هری پاتر، معروف بودن آن است. یعنی منابع مختلفی برای استفاده از آن وجود دارد. انتخاب بهترین ویرایش از این کتاب، می تواند کمک شایانی به شما بکند.

کتاب سفرهای گالیور  Gulliver’s Travels

جاناتان سویفت نویسنده این کتاب کلاسیک و ماندگار است که معروف ترین اثر او به حساب می آید. این کتاب جزو کتاب های تخیلی به حساب می آید. کتاب در چهار بخش و به صورت سفرنامه از زبان خود گالیور به نگارش درآمده است. این کتاب مناسب نوجوانان است و نگارشی روان دارد. با این حال می توان مفهوم آن را به شرایط سیاسی قرن هجدهم میلادی انگلیس مطابقت داد.

خواندن سفر های گالیله، مناسب برای زبان‌آموزان مقطع STAGE 4  است.

کتاب پیرمرد و دریا The Old Man and the Sea

کتاب پیرمرد و دریا اثر ارنست همینگوی است که یکی از درخشان ترین آثار او به حساب می آید. این کتاب، داستان تلاش‌های یک ماهیگیر پیر است که دریا برای بدام انداختن یک نیزه‌ماهی، وارد مبارزه مرگ و زندگی می شود.
سبک نوشتن این نویسنده به گونه ای است که از جملات کوتاه استفاده می کند. ساختار روان و ساده آن و همچنین کوتاه بودن کتاب باعث می شود یکی از بهترین کتاب ها برای زبان آموزان به حساب بیاید.

رمان انگلیسی برای تقویت زبان

کتاب مزرعه حیوانات  Animal Farm

رمان مزرعه حیوانات اثر جورج اورول است. این رمان که شهرت جهانی دارد، با نام قلعه حیوانات نیز شناخته می شود. موضوع آن درباره شورش حیوانات یک مزرعه بر علیه اربابان خودشان به امید برقراری آزادی و برابری است. با این حال مفهوم آن اجتماعی و سیاسی است و می‌توان آن را به فضای حاکم بر جامعه ربط داد.
این کتاب نیز، کوتاه به حساب می آید و دارای نثر ساده است. کلمات موجود در آن، کوتاه هستند و رمانی بسیار خوب برای یادگیری زبان است. زبان آموزانی که سطح آن ها مبتدی و متوسط است، می توانند خواندن این کتاب را شروع کنند.

کتاب سه‌شنبه‌ها با موریTuesdays with Morrie

کتاب سه شنبه ها با موری نوشته میچ آلبوم، یک نویسنده آمریکایی است. جمله های این داستان کوتاه بوده و اصطلاحات و عبارت های عامیانه بسیار زیادی در آن وجود دارد. متن این کتاب ساده و عانیانه است و با سبک های کهن و سنگین بسیار متفاوت بوده است. پس می توانید بعد از خواندن کتاب های مبتدی، به سراغ این کتاب بیایید و بیشترین لدت و یادگیری را از آن ببرید.

کتاب گتسبی بزرگ The Great Gatsby

نویسنده این رمان اف. اسکات فیتزجرالد است. از این کتاب به عنوان بهترین اثر او یاد می کنند. داستان این کتاب درباره مردی ثروتمند است که عاشق یک زن زیبا می شود و او را از دست می دهد. این کتاب خوانندگان و زبان آموزانی که سطح دانش آن ها بالاتر از حد متوسط است، بسیار جذاب خواهد بود. علاوه بر آن می توان گرامز های مفید و کاربردی را از این کتاب آموخت.
خواندن این کتاب را به زبان آموزانی که سطح متوسط به بالاتر دارند و قبلا خوندن چند کتاب به زبان انگلیسی را تجربه کرده اند، توصیه می کنیم.

کتاب آرزوهای بزرگ great expectations

کتاب آرزوهای بزرگ، یکی از بهترین آثار چارلز دیکنز به حساب می آید. این کتاب روایت پسری یتیم است که رویای نجیب‌زاده شدن را دارد و داستان های او را بیان می کند. رمان آرزوهای بزرگ، داستانی جذاب در خصوص گناه، جنایت، انتقام و پاداش است.

این کتاب، جزو کتاب های طولانی است و 500 صفحه دارد. به دلیل پیچیدگی عبارت ها واصطلاحات، خواندن آن راحت نیست. به همین دلیل خواندن این کتاب را به زبان آموزانی که در سطح پیشرفته زبان انگلیسی هستند، پیشنهاد می کنیم.

بیشتر بخوانیدکتاب بهشت گمشده  Paradise Lost

این کتاب هم به سبک کلاسیک بسیار قویاست و هم ماجراهای اکشن و سرگرم کننده ای را در برمیگیرد. داستان این کتاب بسیار جذاب است. شما با شروع آن، نمی توانید برای خواندن ادامه اش صبر کنید. خواندن این کتاب زمانی جذاب تر می شود که به سطحی برسید که مشکل چندانی با اصطلاحات سخت آن نداشته باشید.
این کتاب تنها مناسب زبان آموزان با سطح پیشرفته است. زیرا زبانش پیچیده است. اصطلاحات موجود در این کتاب کمی سخت است، پس نیاز به درک عمیق تر و درست تر در زبان  انگلیسی دارند.

کلام آخر

کلاس های آنلاین و حضوری، عمومی و خصوصی، پادکست، موسیقی و رمان انگلیسی برای تقویت زبان هرکدام با تکنیک های مناسب، می توانند بیشترین تاثیر را بر مهارت های زبان انگلیسی شما بگذارد. در این مقاله به معرفی کتاب های داستان برای تقویت زبان انگلیسی پرداختیم. کتاب های مختلف در سطح های مختلف، برای همه افراد مناسب است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات مشاوره و تعیین سطح رایگان، با موسسه زبان های خارجی رادتایم تماس بگیرید.

امتیاز شما به این مقاله
https://radtime.org/?p=10608
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد بهترین کتاب داستان های انگلیسی برای تقویت زبان | رمان انگلیسی برای تقویت زبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

برچسب ها: