تصحیح رایتینگ با سایت wordtune - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم
📣 ثبت‌نام بوت‌کمپ‌های تابستان رادتایم شروع شد 📣 تخفیف خاص تابستونی رادتایم تابستان امسال یه پله بالاتر برو
📣 ثبت‌نام بوت‌کمپ‌های تابستان رادتایم شروع شد 📣 تخفیف خاص تابستونی رادتایم تابستان امسال یه پله بالاتر برو

تصحیح رایتینگ آیلتس | تصحیح رایتینگ با سایت wordtune

1972 بازدید
تصحیح رایتینگ با سایت wordtune

مهارت رایتینگ آیلتس یکی از 4 مهارت مورد ارزیابی در این آزمون است. ممکن است در هنگام تمرین به دنبال راهی برای تصحیح رایتینگ آیلتس خود بوده باشید. برای تصحیح رایتینگ آیلتس می توانید از افرادی یا اساتیدی که این کار را انجام می دهند کمک بگیرید. اما علاوه بر آن می توانید از تصحیح رایتینگ با سایت wordtune استفاده کنید. در واقع با توجه به قابلیت های این سایت، می توانید علاوه بر تصحیح رایتینگ با سایت wordtune، هر متنی را در آن بازنویسی کنید. با بلد بودن شیوه تصحیح رایتینگ با سایت wordtuneدیگر نیازی به مراجعه به افراد و پرداخت هزینه برای این کار نخواهید داشت. در این مقالع می خواهیم به بررسی شیوه تصحیح رایتینگ با سایت wordtune و مزایای آن بپردازیم.

بازنویسی متون انگلیسی در wordtune و نحوه استفاده از آن

مدت زمان تخمینی مطالعه: 10 دقیقه

تصحیح رایتینگ

تصحیح کردن رایتینگ

تصحیح کردن یک رایتینگ به طور کلی از دستورالعمل زیر پیروی می کند. اگر شما هم می خواهید رایتینگ تمرینی خود را بازبینی کنید، مراحل زیر را طی کنید:

ارزیابی کلی:

ابتدا مقاله را به صورت کلی مطالعه کنید و نگاهی به ساختار آن بیندازید.

بررسی واژگان:

سعی کنید کلمات مورد استفاده در مقاله را بررسی کنید و از دیکشنری استفاده کنید تا از درستی استفاده از آن‌ها مطمئن شوید. علاوه بر آن باید به دقت نگارش و استفاده از املای درست کلمات توجه کنید.

اصلاح دستور زبان:

برای تصحیح دستور زبان، باید به دقت جملات و ساختار مورد استفاده قرار گرفته در مقاله را بررسی کنید. اگر مشکلی پیدا کردید، به راحتی می‌توانید این موارد را با استفاده از یک دیکشنری یا منابع مشابه و یا با پرسیدن از استاد زبان خود، آن را اصلاح کنید.

اصلاح نگارشی:

برای تصحیح نگارشی، باید به نگارش متن توجه کنید و از اشتباهاتی مانند استفاده از کلمات تکراری یا جملات بلند و پیچیده، جلوگیری کنید. همچنین باید به دقت از نظر استفاده از علائم نگارشی نیز بررسی کنید. علئم نگارشی مانند نقطه و ویرگول تاثیر مهمی در متن نوشته شده دارند.

اصلاح قالب:

در مرحله پایانی، باید به دقت قالب مقاله را بررسی کنید. در این مرحله، باید به عناصری مانند طول جملات، فونت و اندازه، فاصله بین خطوط، و شماره گذاری صفحات توجه کنید.

ساختار درست تسک ۱ و ۲ رایتینگ

در تسک ۱ و ۲ از آزمون زبان انگلیسی IELTS باید یک مقاله یا نامه بنویسید. در اینجا به برخی از فرمت‌ها و کلمات مجاز و ساختار درست در رایتینگ تسک ۱ و ۲ اشاره می‌کنیم:

فرمت:

برای تسک ۱، باید یک نمودار یا نمودارهایی را توصیف کنید و برای تسک ۲، باید یک مقاله آکادمیک بنویسید. در هر دو تسک، باید از قالب مقاله استفاده کنید و بخش‌هایی مانند مقدمه، پاراگراف های بدنه و نتیجه‌گیری را دارا باشید.

تعداد کلمات مجاز:

برای تسک ۱ رایتینگ حداقل ۱۵۰ کلمه و برای تسک ۲ حداقل ۲۵۰ کلمه باید بنویسید. اما می توانید بیشتر هم بنویسید اما توجه کنید که باید به گونه ای باشد که اگزمینر آن را بخواند و از حوصله فرد خارج نباشد. همچنین نوشتن تعداد کلمات کمتر باعث از دست دادن نمره خواهد شد.

ساختار درست:

برای نوشتن یک مقاله آکادمیک، باید از ساختار درست جملات و پاراگراف‌ها استفاده کنید. پاراگراف‌ها باید یک موضوع مرتبط را توصیف کنند و با جمله‌ای مفصل آغاز شوند. همچنین، باید به دقت از دستور زبان صحیح استفاده کرد و از اشتباهات شایعی مانند اشتباهات در استفاده از زمان‌ها، افعال و اسم‌های جمع خودداری کرد.

بیشتر بخوانیدسایت  wordtune

سایت Wordtune یکی از ابزارهای جدید و مفید برای افرادی که می‌خواهند بهبود مهارت نوشتن خود را به صورت آنلاین انجام دهند، بسیار مفید است. یکی از بهترین ابزارهای آنلاین برای بهبود مهارت نوشتن در زبان انگلیسی است که برای افرادی که می‌خواهند به صورت آنلاین و با استفاده از ابزارهای هوشمند بهبود مهارت نوشتاری خود را بهبود دهند، بسیار مفید است.
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سایت Wordtune، قابلیت بازنویسی جملات است. با استفاده از این ابزار، می‌توانید جملات خود را به صورت خودکار و با در نظر گرفتن قواعد گرامری و معنایی بهبود دهید. همچنین، این سایت به شما امکان می‌دهد که با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته و هوش مصنوعی، جملات خود را به صورت موثر‌تر و قابل فهم‌تر برای خواننده درست کنید.
سایت Wordtune به شما در بهبود مهارت نوشتن کمک می‌کنند. این سایت می‌تواند به شما کمک کند تا واژگان جدید را یاد بگیرید، ساختار جملات خود را بهبود دهید و نگارش متن خود را به صورت دقیق و موشکافانه انجام دهید.

روش استفاده از سایت Wordtune برای تصحیح رایتینگ

  1. برای استفاده از سایت Wordtune برای تصحیح رایتینگ، ابتدا باید به سایت Wordtune وارد شوید.
  2. سپس، متنی که می‌خواهید تصحیح کنید را در سایت وارد کنید.
  3. سپس سایت Wordtune شروع به تجزیه و تحلیل متن شما می‌کند و پیشنهادات خود را برای بهبود جملات و استفاده از واژگان مناسب در متن شما ارائه می‌دهد.

با توجه به پیشنهادات سایت Wordtune، می‌توانید جملات خود را بهبود دهید و از واژگان مناسب برای متن خود استفاده کنید. همچنین، سایت Wordtune به شما امکان می‌دهد تا جملات خود را به صورت موثر و قابل فهم تر برای خواننده بنویسید. در نهایت، پس از بهبود متن خود با استفاده از پیشنهادات سایت Wordtune، می‌توانید آن را دوباره بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که متن شما به شکلی قابل قبول و درست نوشته شده است.

مزایای استفاده از سایت های تصحیح رایتینگ

استفاده از سایت‌های تصحیح رایتینگ برای بهبود مهارت نوشتاری شما، به مزایای زیر می‌تواند منجر شود:

بهبود کیفیت متن:

با استفاده از سایت‌های تصحیح رایتینگ، می‌توانید از پیشنهادات و توصیحات متنوع آن‌ها برای بهبود جملات، استفاده از واژگان مناسب و ساختار درست جملات استفاده کنید.

بهبود مهارت نوشتن:

با تکرار استفاده از سایت‌های تصحیح رایتینگ و بررسی پیشنهادات آن‌ها، می‌توانید بهبود مهارت نوشتن خود را تجربه کنید و با تمرین بیشتر، به یک نویسنده حرفه‌ای تبدیل شوید.

افزایش دامنه واژگان:

با استفاده از سایت‌های تصحیح رایتینگ، می‌توانید با یادگیری و استفاده از واژگان جدید، دامنه واژگان خود را گسترش دهید و از آن‌ها در نوشتار خود استفاده کنید.

صرفه‌جویی در زمان:

استفاده از سایت‌های تصحیح رایتینگ به شما کمک می‌کند تا زمان خود را برای تصحیح متن خود، صرفه جویی کنید. همچنین نیاز به پرداخت هزینه های بسیار زیاد برای تصحیح راتینگ های تمرینی خود ندارید.

تصحیح رایتینگ آیلتس

معایب استفاده از سایت های تصحیح رایتینگ

در کنار مزیت‌های استفاده از سایت‌های تصحیح رایتینگ، معایبی نیز برای این روش وجود دارد که به شرح زیر است:

هزینه :

برخی از سایت‌های تصحیح رایتینگ هزینه برای خدمات خود دریافت می‌کنند. این هزینه ممکن است برای برخی افراد قابل قبول نباشد. اما نسبت به سایر روش ها به صرفه است.

امکان اشتباه :

گاهی اوقات، سایت‌های تصحیح رایتینگ ممکن است خطاهایی را در تصحیح‌های خود ایجاد کنند که ممکن است برای شما مضر باشد. به همین دلیل، باید با دقت و مراجعه به منابع معتبر از این سایت‌ها استفاده کنید.

فرسودگی :

استفاده بیش از حد از سایت‌های تصحیح رایتینگ ممکن است باعث فرسودگی در نوشتار شما شود و نوشته‌های شما برای خود واضح نشوند.

اعتماد به نفس :

استفاده از سایت‌های تصحیح رایتینگ ممکن است باعث کاهش اعتماد به نفس شما در برابر نوشتن شود و باعث شود به دنبال تاثیر برای تغییرات پیشنهادی باشید و خودتان کار نکنید.

بیشتر بخوانیدکاربرد های دیگر سایت wordtune

وب‌سایت Wordtune به طور کلی به منظور بهبود مهارت‌های نوشتاری زبان انگلیسی طراحی شده است. علاوه بر تصحیح رایتینگ با سایت wordtune در زیر تعدادی از موارد دیگری که می‌توان با استفاده از این سایت انجام داد را بررسی می‌کنیم:

  • اصلاح ایمیل‌ها و پیام‌های متنی:

با استفاده از Wordtune می‌توانید ایمیل‌ها و پیام‌های متنی خود را اصلاح کنید و به دلیل داشتن تغییرات پیشنهادی، متن شما را به شکلی بهتر و جذاب‌تر ترتیب دهید.

  • بهبود رزومه و مصاحبه‌های شغلی:

با استفاده از Wordtune می‌توانید رزومه‌ خود را بهبود دهید و مهارت‌های نوشتاری خود را به روشنی نشان دهید. همچنین، می‌توانید با استفاده از این سایت مهارت‌های مصاحبه‌ی شغلی خود را بهبود دهید.

  • تولید محتوای با کیفیت:

با استفاده از Wordtune می‌توانید محتوایی با کیفیت تولید کنید که شامل داشتن اصطلاحات، جملات جذاب و خواندنی، استفاده از گرامر و نوشتاری درست و غیره می‌باشد.

  • ترجمه متون به زبان انگلیسی:

با استفاده از Wordtune می‌توانید متونی را که به زبان‌های دیگر نوشته شده‌اند را به زبان انگلیسی ترجمه کنید. همچنین، می‌توانید با استفاده از این سایت به دنبال معادل‌های لغتی و عبارات درست برای ترجمه باشید.

جمع بندی

در این مقاله به بررسی تصحیح رایتینگ با سایت wordtune پرداختیم. این سایت و همچنین سایت های مشابه برای تصحیح متن، کار زبان آموزان را بسیار راحت تر کرده است. پیدا کردن اشتباهات در متن و تلاش برای برطرف کردن آن ها باعث بالا رفتن سطح شما در زبان انگلیسی و بالا رفتن نمره شما در آزمون اصلی آیلتس خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات مشاوره و تعیین سطح رایگان با موسسه زبان های خارجی رادتایم تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
https://radtime.org/?p=11175
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد تصحیح رایتینگ آیلتس | تصحیح رایتینگ با سایت wordtune

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

برچسب ها: