فلش کارت زبان انگلیسی - آموزشگاه زبان های خارجی راد تایم

بهترین فلش کارت زبان انگلیسی بزرگسال | معرفی اپلیکیشن های فلش کارت زبان انگلیسی

1955 بازدید
فلش کارت بزرگسال

استفاده از فلش کارت یکی از راه های یادگیری است که با استفاده از تمرین و تکرار بسیار زیاد مطالب را در ذهن شما ثبت می کند. استفاده از فلش کارت های زبان انگلیسی می تواند در کنار کلاس های مختلف، کتاب، پارکست و … روشی موثر به حساب بیاید. در مقاله دیگری به انواع فلش کارت ها و روش استفاده از آن ها را در اختیارتان قرار دادیم. حال می خواهیم به معرفی بهترین فلش کارت های زبان انگلیسی بزرگسال بپردازیم. از فلش کارت های آماده در بازار تا اپلیکیشن های فلش کارت زبان انگلیسی، هر کدام به گونه ای متفاوت استفاده می شود. اما امروزه تعداد فلش کارت های آنلاین زبان انگلیسی افزایش یافته است و می توانید در هر ثانیه و هر جا به مطالعه زبان انگلیسی بپردازید. در ادامه همراه ما باشید.

فلش کارت های آنلاین زبان انگلیسی

مدت زمان تخمینی مطالعه: 9 دقیقه

فلش کارت زبان انگلیسی

فلش کارت 504

504 هم دارای کتاب و هم فلش کارت است و همواره جزو یکی از پرطرفدارترین منابع یادگیری زبان انگلیسی بوده و هست. درمورد کتاب 504 می توان گفت که دارای 42 درس است. هر درس آن دارای 12 کلمه جدید است که با خواندن این درس ها بر طبق یک برنامه منظم می توانید تمامی این کلمات را به خوبی یاد بگیرید. در این فلش کارت ها ابتدا کلمه انگلیسی به همراه معانی مختلف آن در فارسی و همینطور شیوه خواندن یا pronunciation آن آورده شده است. اما توجه داشته باشی که یادگیری کلمات فقط با استفاده از معنی امکان پذیر نیست. به همین دلیل در ادامه آن، چندین جمله در قالب مثال برای معانی مختلف هر کلمه آورده شده است. تمامی کلمات آورده شده در این کتاب و فلش کارت، کلمات کاربردی در زندگی روزمره، مجلات، فیلم و کتاب، مکالمات و … است.

فلش کارت 1100 واژه ضروری بارونز

این فلش کارت همانطورکه از نامش پیداست 1100 کلمه ضروری است که لازم است هر زبان آموزی بداند. برای تمامی 1100کلمه، معادل های دقیق فارسی موجود است. همچنین در این فلش کارت ها 1100 جمله به همراه معنی نوشته شده. برای یادگیری دقیق و بهتر، خواندن کلمات مترادف و متضاد لازم است و به همین دلیل بیش از 3000 مترادف برای این کلمات در این فلش کارت موجود است. فهرست های مختلفی برای استفاده های مختلف مانند شرکت در آزون تافل، آیلتس، زدگی روزمره و … موجود است. این کلمات ابتدا درد قالب متن و سپس کلمات زیبا نیز آورده شده اند. تلفظ کلمات به صورت دیکشنری آکسفورد
آموزش این بسته طبق یک برنامه منظم است. طول زمان دوره مطالعه آن 46 هفته خواهد بود. در هر هفته 4 روز را به مطالعه می پرازید. در این 4 روز 20 کلمه را می خاونید و روز پنجم به مرور اختصاص دارد.

اپلیکیشن فلش کارت Quizlet

اپلیکیشن quizlet اپلیکیشنی بسیار کاربردید برای زبان آموزان است. این اپلیکیشن بر روی فلش کارت تمرکز دارد و با استفاده از آن می توانید با محوریت موضوع مورد علاقه خود، فلش کارت درست کنید و به مطالعه آن بپردازید. از مزایای اینگونه اپلیکیشن های آنلاین می توان به در دسترس بودن آن ها در هر زمان و درهر مکانی اشاره کرد. خوشبختانه این برنامه به شکلی سرگرم کننده طراحی شده است و برایتان کسل کننده نخواهد بود. طراحی بسیار آسان آن باعث شده که کاربران زیادی داشته باشد.
در این برنامه روند پیشرفت زبان آموزان آورده می شود و می توانند فرایند یادگیری خود را ببینند. همچنین می توانید آموزش های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و یا از مجموعه فلش کارت های ساخته شده تسط دیگران استفاده کنید. یکی از بهترین ویژگی های موجود در این اپلیکیشن، قابلیت تلفظ صوتی کلمات است.
این اپلیکیشن هم در سیستم عامل اندروید و هم در IOS در دسترس است.

بیشتر بخوانیداپلیکیشن فلش کارت Memrise

این اپلیکیشن هم معنانی مختلف کلمات و همچنین مترادف و متضادهای آن ها را ارائه می کند. دوره ها و مجموعه فلش کارت های مختلف در این اپلیکیشن وجود دارد. تعارف و کلمات زیادی در این برنامه وجود دارد.
طراحی بسیار user friendly آن باعث می شود که از آن خسته نشوید.
Memrise یکی از بهترین اپلیکیشن های فلش کارت است. طراحی این برنامه به شکل یک آزمون است و با سوال و جواب کردن، کلمات را در ذهن شما تثبیت می کند. حتما تجربه کرده اید که با گذشت زمان کلمات قدیمی را فراموش کرده اید. این برنامه به طور منظم کلمات قدیمی را تکرار می کند و از فراموش شدن آن ها جلوگیری می کند. می توانید کلمات سخت را علامت گذاری کنید که بیشتر تکرار شود.
در این برنامه با پرداخت هزینه درون برنامه ای می توانید آزمونهایی که برگزار می کند را تخصصی تر کنید تا فقط کلمات چالشی را از شما بپرسد. اما متاسفانه تمامی مجموعه های این برنامه از پیش تعیین شده است و نمی توانید مجموعه مورد نظر خود را درست کنید.
این اپلیکیشن هم در سیستم عامل اندروید و هم در IOS در دسترس است.

اپلیکیشن فلش کارت Tinycards

اپلیکیشن Tinycards توسط تیم Duolingo طراحی شده است. پیش تر درمورد آزمون و همچنین اپلیکیشن دولینگو که یکی از بهترین منابع یادگیری زبان های مختلف است صحبت کرده ایم. اگر از اپلیکیشن دولینگو استفاده می کنید، نصب این اپلیکیشن می تواند به عنوان یک روش کمکی بسیار موثر عمل کند.
این اپلیکیشن فلش کارت نیز مانند سایر این اپلیکیشن ها برای مرور و یادگیری کلمات جدید کاربرد دارد. کلمات آموزش داده شده به همراه تلفظ و همچنین تصاویر مربوطه هستند تا همه چیز را در مورد آن ها یاد بگیرید.
مجموعه کلمات این فلش کارت ها به صورت موضوعی تقسیم بندی شده اند و می توانید به راحتی به مطالعه آن ها بپردازید.

اپلیکیشن فلش کارت Flashcards Deluxe

این اپلیکیشن برای یادگیری کلمات جدید و کاربردی بسیار مفید است. اپلیکیشن فلش کارت Flashcards Deluxe بسیار جامع بوده و انواع کلمات را به صورت صوتی و تصویری آموزش می دهد. این نسخه به صورت پولی بوده و پشتیبانی می شود اما علاوه بر آن یک اپلیکیشن دیگر با نام Flashcards Deluxe Lite به صورت رایگان است که می توانید ابتدا از آن استفاده کنید. در این نسخه چهار مجموعه که هر کدام دارای 6 کارت هستند، در اختیارتان قرار می‌گیرد.
این اپلیکیشن بسیار مفید است و استفاده از آن راحت ست و در نتیجه در استفاده از آن به مشکل برنمیخورید. قابلیت های مختلفی از جمله ساخت فلش کارت و … نیز در این اپلیکیشن موجود است.
علاوه بر اپلیکیشن آن می توانید از سایت Quizlet.com نیز استفاده کنید.

فلش کارت زبان انگلیسی

اپلیکیشن فلش کارت Drops

اپلیکیشن Dropsیک اپلیکیشن فلش کارت برای زبان آموزان است که در زبان های مختلفی در دسترس است. طراحی این برنامه به شکل یک بازی است و همین باعث شده که سرگرم کننده باشد و برای استفاده و یادگیری انگیزه داشته باشید. قابلیت های دیگری علاوه بر فلش کارت در این بنامه موجود است که از آن ها می توان به درس هایی به مدت 5 دقیقه اشاره کرد. از فواید این اپلیکیشن هین است کهمی توانید در کوتاه ترین زمان و در هر مکانی به استفاده از آن مشغول شوید.
تمامی موارد آموزشی در این اپلیکیشن به صورت تصویری است که بهترین روش آموزشی در اپلیکیشن ها است.

بیشتر بخوانیداپلیکیشن فلش کارت FluentU

یک برنامه آموزش و اپلیکیشن فلش کارت زبان انگلیسی کامل و کاربردی است. در این برنامه علاوه بر فلش کارت می توانید از مواردی همچون موزیک، فیلم، ویدیو، گفت و گو های مختلف و … بهره ببرید.
هامنطور که گفتیم یادگیری کلمات تنها با استفاده از معنی بی فایده است. پس جملاتی که در این اپلیکیشن استفاده می ششوند باعث تثبیت معانی در ذهن شما می شوند. علاوه بر اینکه کلمات موجود در این برنامه دسته بندی شده است و به راحتی می توانید موضوع مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید آن را شخصی سازی کنید و به مرتب سازی کلمات بپردازید.
در این اپلیکیشن علاوه بر تقویت دایره لغات شما، بر روی مهارت های دیگر مانند مهارت شنیداری و نوشتاری خود را تقویت کنید.

سخن پایانی

در این مقاله بهترین فلش کارت های زبان انگلیسی را معرفی کردیم. اما توجه داشته باشید که استفاده از یک روش یادگیری به تنهایی تاثیری ندارد. بهترن کار شرکت در کلاس های اصولی و استاندارد است که در کنار آن در اوقات فراغت خود هم زمانی را به مطالعه زبان انگلیسی اختصاص دهید. مثلا با موسیقی و پادکست، کتاب و رمان، فیلم سریال و غیره .
جهت کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات مشاوره و تعیین سطح رایگان با موسسه زبان های خارجی رادتایم تماس بگیرید.

امتیاز شما به این مقاله
https://radtime.org/?p=10922
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد بهترین فلش کارت زبان انگلیسی بزرگسال | معرفی اپلیکیشن های فلش کارت زبان انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

برچسب ها: