تقویت زبان انگلیسی با موسیقی
📣 ثبت‌نام بوت‌کمپ‌های تابستان رادتایم شروع شد 📣 تخفیف خاص تابستونی رادتایم تابستان امسال یه پله بالاتر برو
📣 ثبت‌نام بوت‌کمپ‌های تابستان رادتایم شروع شد 📣 تخفیف خاص تابستونی رادتایم تابستان امسال یه پله بالاتر برو

تقویت زبان انگلیسی با موسیقی

4085 بازدید
تقویت زبان انگلیسی با موسیقی

آهنگ و موسیقی انگلیسی یکی دیگر از منابع عالی برای یادگیری لغات، اصطلاحات و همچنین تقویت مهارت شنیداری و تلفظ زبان انگلیسی هستند. هر سبک موسیقی، توسط هر هنرمندی، تا آنجا که با احساسات شما بازی کند، می تواند در یادگیری زبان مفید باشد. شما فقط باید از آن به خوبی بهره ببرید و مطمئن شوید که از موسیقی انتخابی لذت می برید.

برای تقویت زبان انگلیسی با موسیقی ترانه های مناسب انتخاب کنید.

آهنگ‌هایی را انتخاب کنید که نه خیلی تند و سخت خوانده می‌شوند نه خیلی ساده هستند. بهتر است از آهنگ ‌هایی کمک بگیرید که در آنها از زبان رایج روزمره استفاده می‌شود. آهنگ‌هایی را انتخاب کنید که یک داستان را روایت می‌کنند. در این صورت بهتر می‌توانید ترانه را درک و تجسم کنید. اگر خیلی خیلی مبتدی هستید، حتی انتخاب از میان آهنگ‌ها و موسیقی های کودکان و انیمیشن‌های دیزنی هم فکر بدی نخواهد بود. 

متن ترانه ها و لغات را مطالعه و تمرین کنید.

راه دیگر تقویت زبان انگلیسی با موسیقی پیدا کردن متن آهنگ و موسیقی است. در سایت گوگل عنوان آهنگ، نام خواننده و کلمه Lyrics را بزنید. برای هضم و درک بهتر متن ترانه‌ها بهتر است بطور منظم بر واژه‌ها و متن مروری داشته باشید. کل متن ترانه را به بخشهای کوچکتر تقسیم کنید. لغات موجود در هر بخش را از طریق فلش‌کارت یا سایر روش‌های به خاطر سپاری کلمات انگلیسی حفظ کنید.

با ترانه ها همخوانی کنید.

 مهم نیست که صدای خوبی ندارید و نمی‌توانید خیلی قشنگ بخوانید. اگر می خواهید با موسیقی و آهنگ زبان انگلیسی خود را تقویت کنید تلاش کنید تا با موسیقی هم‌خوانی داشته باشید. با اینکار با ریتم و نوای آهنگ هماهنگ می‌شوید. همچنین حالت دهانتان در ادا کردن واژه‌ها و عبارات با شکل واقعی تلفظ تطابق بهتری پیدا می‌کند.

برای تقویت زبان انگلیسی با موسیقی بعضی ترانه ها را از حفظ بخوانید. 

بعد از مدتی که روی ترانه یا موسیقی کار کردید، توانایی از حفظ خواندن هم در شما بوجود خواهد آمد. اگر بتوانید بدون نگاه کردن به متن ترانه از حفظ و بدون اشتباه، آن را بخوانید یعنی گام بلندی رو به جلو برداشته‌اید. پس شما می‌توانید از لغات و عبارات در حرف زدن عادی خود هم بهره ببرید.

برای مشاوره و تعیین سطح رایگان با شعب ما تمــــاس بگیرید: 
شعبه مرزداران: ۴۴۳۸۱۷۲۶- ۴۴۳۸۱۷۲۸
شعبه فرمانیه: ۲۶۶۵۹۰۲۱- ۲۲۲۴۹۸۵۱

امتیاز شما به این مقاله
https://radtime.org/?p=1729
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد تقویت زبان انگلیسی با موسیقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

برچسب ها: